سئو داخلی سایت

5 موردی که میتواند سئو داخلی سایت شما را بهبود بخشد

محتوای سایت بایستی منحصر به فرد باشد چراکه در غیر اینصورت شما هیچ ترافیکی نیز نخواهید داشت. هرچه سئو سایت شما بهینه تر باشد و یا حتی بهترین طراحی را نیز داشته باشید اگر محتوای جالب و جذابی نداشته باشد ترافیکی نیز برای شما به همراه نخواهد داشت.

هر صفحه از سایتتان را با یک کلمه کلیدی منحصر به فرد سئو نمایید و سعی نکنید تعداد صفحات در این زمینه را افزایش دهید ، سعی کنید اطلاعات آن صفحه کامل باشد و هر چند وقت یکبار همان صفحه را بروز رسانی نمایید. یعنی زمانی که شما میخواهید یک مقاله جدید در همان باره به سایت اضافه نمایید که تقریباً همان کلمه کلیدی را دارد بهتر است مطلب به همان صفحه قبلی که ایجاد کرده اید اضافه نمایید که در این حالت صفحه را آپدیت کرده اید و گوگل از این حرکت شما بسیار استقبال خواهد نمود.

تایتل یا همان عنوان صفحه و توضیحات صفحه بایستی منحصر به فرد باشد و البته همان چیزی کاربر به دنبال آن است را به او بدهد زیرا کاربر در ابتدا به صفحه گوگل مراجعه مینماید و به جستجو در آن میپردازد سپس تنها چیزی که میبیند تایتل صفحات و توضیحات کوتاه است ، در صورتی که چیزی که به دنبال آن میگردد در آن تایتل و توضیحات وجود داشته باشد به آن صفحه مراجعه خواهد نمود در غیز اینصورت خیر پس سعی کنید دقیقاً خواسته های کاربران را هدف قرار دهید و عنوان صفحات سایتتان...

سایت شما بایستی کاملاً بهینه شده باشد برای موبایل زیرا امروزه عموم بازدید ها توسط موبایل صورت میپذیرد و دیگر رایانه محبوبیت خود را در این زمینه از دست داده است پس سعی کنید صفحات خود را ابتدا برای موبایل و سپس برای رایانه بهینه نمایید همچنین به این نکته نیز توجه داشته باشید که نهایت سرعت در صفحاتتان را برای کاربران خود به ارمغان آورید.

پیوند های سایت یا همان لینک صفحات بایستی به روش درستی تقسیم بندی شده باشند و توصیه ما استفاده از کلمات انگلیسی میباشد ، با اینکه گوگل دیگر با لینک های فارسی مشکلی ندارد اما چیزی که بار ها و بارها تجربه شده است این است که شما در لینک سازی با مشکل مواجه خواهید شد. پس اگر برای ما هم این مورد سوال بود که لینک صفحات شما بهتر است فارسی باشد یا انگلیسی بایستی به شما بکوییم که انگلیسی بهتر است، به این نکته هم توجه داشته باشید که این فقط یک پیشنهاد است و تنها چیزی که گوگل از شما میخواهد این است که لینک صفحات شما با دسته بندی دقیقاً خوانا باشد.

هر صفحه شما نباید بیشتر از 15 لینک داخلی داشته باشد زیرا در این صورت نمونه بارز یک صفحه اسپم خواهد بود ، البته لینک های هدر و فوتر در این زمره نمیباشد. توجه داشته باشید لینک هایی که قرار میدهید در ابتدای متن یا انتهای متن نباشد زیرا در این صورت نمونه بارز یک لینک سازی رباتیک خواهد بود و اسپم میباشد ، بهتر است لینک های شما در اواسط متن و در نقاط مختلف باشد تا لینک سازی به صورت طبیعی جلوه نماید.

منبع : http://www.freeadshare.com/2018/05/5-on-page-seo-techniques-that-can-boost-your-ranking.html

دیگر منایع: https://seo-hub.info