پاوربانک انرجایزر نوع UE15002CQ گنجایش ۱۵۰۰۰ میلی آمپر ساعت


پاوربانک انرجایزر دسته “ UE15002CQ ” بوسیله یک باتری لیتیوم پلیمری ایجاد شده‌است . گنجایش باتری این شارژر همراه ۱۵۰۰۰ میلی ‌آمپر ساعت هست . وزن این مال انرجایزر حدود ۳۴۰ گرم است و صورت آن به یک مستطیل شباهت داراست . ارتفاع این شارژر همراه ۱۳۵ , پهنا آن ۷۰ و قطرش ۱۸ میلی ‌متر میباشد . به این ترتیب به سادگی باطن کیف شما جا شده و در هر موقعیتی باتری وسایل الکترونیک شمارا شارژ می نماید .

شدت‌جریان محل ورود این پاوربانک انرجایزر در‌صورتی‌که به ولتاژ ۵ ولت وصل شود ۳ آمپر , و درصورتی‌که به ولتاژ ۹ ولت وصل شود ۲ آمپر و در صورت اتصال به ولتاژ ۱۲ولتی ۱ . ۵ آمپر است ; در ضمن شدت‌جریان خروجی آن در صورت اتصال به ۵ ولت ۳ آمپر است و در صورت اتصال به ولتاژ ۹ و ۱۲ ولت به ترتیب ۲ آمپر و ۱ . ۵ آمپر شدت‌جریان خروجی می‌توان از آن گرفت . از این رو می ‌توانید دو وسیله گوناگون نظیر گوشی , دوربین دیجیتال , آوا پلیر و… را درآن واحد بوسیله این پاوربانک شارژ فرمایید . این متاع هم نظیر بخش اعظم پاوربانک ها دارنده ۴ نشانگر LED برای نمایش شرایط باتری پاوربانک است که در صورت لزوم باتری را به وسیله پورت microUSB روی بدنه و کابل USB جان دار در جعبه شارژ فرمایید .

در ضمن محصول بدنه ی این پاوربانک از پلاستیک مستحکم است . خرید پاوربانک Energizer از پیشنهادات بست ریویو است .
پاوربانک انرجایزر مدل MPB12 گنجایش ۱۰۰۰۰ میلی آمپر ساعت


یکی تولیدها ایجاد شده در کمپانی انرجایزر , پاوربانک گونه MPB12 است که در نوع پاوربانک های کم گنجایش جای دارد که در مجموعه کم گنجایش ها بها مضاعف قابل قبولی داراست . مقدار بعدها آن ۶۲ × ۱۳۸ میلی ‌متر است این جنس عده و دسته نسبتاً به بعدها یک موبایل آیفون ۶ نزدیک است و به سادگی در جیب شلوار جا می شود . البته از حیث وزن , دستگاه فوق العاده ای محسوب نمی‌شود چراکه وزنی هم اندازه ۲۸۱ گرم دارااست و نسبتاً سنگین وزن به شمار می‌آید چراکه باتری درنظرگرفته شده در‌این پاوربانک از گونه لیتیوم یونی هست .

دارنده ۴ لامپ LED است که نشانگر شارژ باقی ‌مانده ‌ی شارژر همراه است . پورت محل ورود این دستگاه با جریان ۲ آمپری شدت داراست و دارنده یک کلید پاور است . MPB12 مشتمل بر دو پورت خروجی ۲ . ۱ و ۱ آمپری است و می‌تواند در آن واحد دو دستگاه را با آن شارژ نمود . بدنه این پاوربانک از متاع پلاستیک مرغوب است که اثر انگشت و لکه روی آن نمی ماند و ظواهر شیک و زیبایی دارااست . ولی از دید بدنه نسبت به پاور بانک های شیائومی که اکثر زمان ها فلزی می باشند , کیفیت ساخت چندان بالایی ندارد .

از سایر قابلیت و امکان های خرید پاوربانک هیوندای می ‌توان به شارژ با امنیت بالا ( MultiProtect ) اشاره کرد . در حقیقت این دستگاه درمقابل شارژ طولانی تر , اتصال کوتاه و حرارت بالا ایمن است و شما می‌ توانید با اطمینان خاطر تلفن همراه و تبلت خویش را به وسیله آن شارژ فرمائید .

http://blogs.bu.edu/kdupre/%d9%be%d8%a7%d9%88%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d9%86%da%a9-%d8%a7%d9%86%d8%b1%d8%ac%d8%a7%db%8c%d8%b2%d8%b1/