مشاوره وکیل ملکی

وکیل ملکی در خصوص خرید و فروش آپارتمان و زمین در تهران می باشد با توجه به دعاوی ملک و زمین خواری وکیل ملکی از حق و حقوق شما در برابر ادارات و اشخاص و شرکت ها دفاع میکند .و یا توسط وکالت نامه ای ملک شما را به فروش می رساند .در این بخش قصد داریم تا انواع کلاهبرداری های ملکی را به شما یاد آور شویم چرا که با دانش ثبت و انتقال ملک میتوانید با اطمینان معاملات خود را انجام دهید . وکیل کیانداد با توجه به سابقه خود و وکلای مجرب در حوزه خرید و فروش ، نقل و انتقال دنگ و سهم ، دعاوی ملکی با ادارات و شهرداری میتواند شمارا به بهترین روش ممکن راهنمایی و درصورت تمایل پرونده شما را انجام دهد.

دعوای ملکی چه می باشد ؟

نماینده قانونی ملکی به وکیلی می‌گویند که در مورد دعاوی ملکی تخصص داشته باشد و از معیارهای تشخیص یک نماینده قانونی عالی داشتن تجربه او است . همینطور دعاوی ملکی یک تیتر برای گروه ای از دعاوی می‌باشد که به طوری به زمینه رابطه دربین بودجه غیر منقول و آدم دارای ربط است . اموال غیر منقول به اموالی میگویند که قابلیت و امکان جابجا کردن و نقل مکان ندارد مانند منزل , زمین و … .

ضابطه دولتی ملک در نوع اموال غیر منقول قرار گرفته است و به خاطر نداشتن ثبات بها ملک و سودآوری بالای ملک و املاک مدام با بحران همراه بوده است بحران هایی که در‌این موردها موجود است مرتبط با تقسیم املاک مشاع , کسب درآمد از املاک , محافظت املاک مقابل تعدی به آنان و تمام موردها رسمی و حقوقی مرتبط با املاک می‌باشد . براین اساس ضروری بودن وجود نماینده قانونی ملکی مسلط به دعاوی مرتبط با ملک و املاک مشخص و معلوم می شود .

برای اطلاعات بیشتر از اجرای درخواست دعوی ملکی و روند پیگیری آن به لینک زیر مراجعه کنید .

منظور ما از وکیل ملکی ، وکیلی است که در زمینه پرونده های ملکی تجربه بیشتری داشته و در زمینه پرونده های ملکی اطلاعات زیادی دارد.

وکالت پرونده های ملکی

موسسه کیانداد در زمینه پرونده های حقوقی و کیفری مربوط به ملک قبول وکالت می نماید.

راهکار های وکالت ملکی در خرید و فروش آپارتمان و زمین چیست؟ برای پرونده های ملکی نیازمند وکلای ملکی حرفه ای است

وکیل ملکی در زمینه پرونده‌های ملکی تجربه بیشتری دارد و با زیر و بم اختلافات در حوزه ملک و زمین و منزل آشناست و به قوانین این حوزه تسلط کامل دارد.

وکیل ملک مسئول پرونده‌های حقوقی و کیفری مربوط به ملک است و راهکارهای مناسب برای خرید و فروش آپارتمان و زمین را ارائه می‌کند.

به عنوان مثال چنانچه انتقال سند یک ملک به صورت رسمی امکان‌پذیر نباشد آن ملک قولنامه‌ای معامله می ‌شود و وکیل می‌تواند جوانب حقوقی این انتقال را کاملا بررسی کند.

برای اطلاعات بیشتر از نحوه نقل و انتقال و انواع کلاهبرداری های خرید و فروش آپارتمان و زمین به لینک زیر مراجعه کنید

وکیل دعاوی ملکی در تهران بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران وکیل املاک وکیل متخصص املاک