طبق گزارش ها ، کلاس های سیاسی و رسانه ای ایران در مورد این بازخوانی فوق العاده احمقانه از نبرد ترموپیلا در 480BC ، با همکاری فرانک میلر ، نویسنده شوک پالین سین شهر ، و همچنین رمان گرافیکی که روی آن ساخته شده است ، تسلیم شده اند. بر اساس. با نوعی سرسختی وحشتناک که فقط پسران مرفه می توانند در مورد موضوع جنگ کار کنند ، بازگو می کند که چگونه انبوههای تهاجمی وحشیانه پارس به طرز قهرمانانه ای تنها با 300 جنگجو اسپارتایی روغنی و عضلانی عقب ماندند که مدت طولانی ارتش های یونان را مجدداً تجدید سازمان کردند و برای دمکراسی آتنی - و به عبارتی ، تمام ارزشهای ارثی غربی ما - برای همیشه بیشتر نجات می یابد. مفسران ایرانی ، ناگهان و سریع در نزاع ، اندکی غیرقابل تحمل پیدا کرده اند. این افراد احتمالاً اکنون با یک کنفرانس دیگر انکار هولوکاست تعهد خود نسبت به حساسیت تاریخی را دو برابر خواهند کرد.

و به هر حال ، لطفا. ایرانیان ساخته نشده اند که به نظر بد برسند.  دانلود رایگان سریال دل اگر آنها بودند ، توسط بریتزها بازی می شدند. همانطور که اتفاق می افتد ، رهبر آنها ، پادشاه خشایارشا ، نیمه برهنه (مانند هر کس دیگری) با بسیاری از جواهرات بدن به ظاهر قومی است و او توسط Rodrigo Santoro بازیگر برزیلی بازی می شود ، آخرین بار نیز تقریباً با Laura Linney در عشق در حال خاموش شدن بود. و تقریباً با نیکول کیدمن در تبلیغ چند میلیون دلاری Baz Luhrmann پیاده شد.

این پادشاه اسپارتانی ، لئونیداس است ، که توسط یک بریتانیایی بازی می شود: چهره کوزه ای ، مردانه ، فریاد جرارد باتلر ، مانند راسل کرو یک مرد فقیر. او حتی در گلدان زمینی همراه همسر خانمش مانند گلادیاتور بزرگ پیر نشان داده شده است. او مانند 299 جنگجو دیگر ، او یک جفت تنه غیرقابل تحمل را مدل می کند ، به نظر می رسد مانند هیچ کس به اندازه کشتی گیر افسانه ای انگلیسی Mick McManus دهه 1970 نیست ، اگرچه میک هرگز آن صفحات دوقلوی پک و نوع پاره پاره شده را نداشت که از 1000 قلاده روز - و یا به هر میزان ، مقدار کمی از افزایش سرعت دیجیتال در تولید پس از تولید.

بزرگترین خنده وقتی به وجود می آید که لئونیداس ، در حالی که با هدفمندی در شلوارهای رنگین رنگ خود می چرخد ​​، فرهنگ آتن را "شاعران و دوستداران پسر" محکوم می کند. اوه لئونیداس! آیا واقعاً می خواهید به آنجا بروید ، اعلیحضرت؟ آیا واقعاً می خواهید درب آن قوطی پر از کرم را با نیزه بزرگ اسپارتان بزرگ خود ببندید؟ من این احساس را داشتم که ، هرچه واقعیت تاریخی کنوانسیون های جنسی اسپارتان باشد ، باید گفت: آرماتور اسپارتان در اینجا باید کار اضافه کاری را انجام می داد که 300 کیف دستی مورد نیاز برای نوع مسابقه رزمی را برای آن رقم بزند که این قطعه عظیم از تفریحات بدنسازی مشهود است. متناسب Spartans در طول تاریخ توسط Thespians پیوستند ، و صریحاً همه آنها روحانی تپسی هستند. من فکر نمی کنم که من تا به حال یک گروه بی دلیل تر دیده ام. اگر آنها در برابر Ron Weasley ، Hermione Granger و Hyacinth سطل قرار بگیرند ، ما 300 الاغ را می دیدیم - یعنی می گویند 600 باسن اسپارتای نیمه آشکار و لبخند خوش ذوق - خوب و واقعاً لگد می زد. احمقانه ترین صداپیشه ، بازیگر استرالیایی دیوید ونهام است که لهجه انگلیسی خفه شده ای دارد ، انگار در حال شنیدن استدلال می باشد که مفسر ویژه Test Match Special است.

خشایارشا فرماندهی نیرو گسترده ای را انجام می دهد و علاوه بر این تعداد زیادی از جانوران غول پیکر ، واقعی و افسانه ای را در اختیار دارد ، به همراه غول های عجیب و غریب چنگال دست که کارشان فریب ژنرال های کم فشار است که باعث تشویق ژنراتورهای زیرپا می شوند. او متکبرانه کلمه ای را به اسپارت می فرستد و از لئونیداس خواستار اشکال تسلیم است: ادای احترام از زمین و آب. لئونیداس امتناع می ورزد ، لگد زدن پارس پارس ها به درون چاهی ، و بقیه همراهان پیامبر را نیز ذبح می کند ، ظاهراً حساب می کند که در غنای و پر بودن زمان ، عدم حضور مجدد آنها در اردوگاه پارس به خشایارشا خواهد گفت که تمام آنچه را که باید انجام دهد. می دانم با این حال ، یک کادر فاسد از کاهنان اسپارت ، با توجه به لجبازی کردن دختران زیبا و رقصنده ، سعی می کند به لئونیداس بگوید که زمان جنگ برای اسپارت مناسب نیست. این پیرمردهای ناپسند شرم آور - و من هرگز ندیده ام فیلمی کاملاً مشتاقانه برای معادلات زشت-برابر برابر - شر در جیب جنجالی ترین و فاسدترین سیاستمدار ترون ، اسپانیا باشد که توسط دومینیک وست بازی می شود.

ناخوشایندترین عمل شر شر ، در حالی که پادشاه دور است ، این است که خود را به ملکه لئونیداس تحمیل کند ، که با حالت کاملاً روحی و روانی توسط لنا هیدی بازی شده است. او به طرز وحشیانه ای در گوشش می گوید: "این کار به سرعت تمام نمی شود." "شما از این لذت نمی برید." من ساعت خود را در این مرحله بررسی کردم و فهمیدم که در مورد این مسئله ، Theron یک نکته دارد.

و با این وجود باید گفت که یک سطح از مسخره های خودآگاهانه و خوشحال کننده وجود دارد ، بدین معنی که 300 کاملاً بدون ارزش سرگرمی نیست. ممکن است اندیوندها خیلی سریع بتوانند از لنی ریفنشتال در ارتباط با این فیلم دعوت کنند ، و مطمئناً آلمان نازی واقعاً یک نقطه نرم و حساس و حساس برای اسپارتها در ترموپایلا داشت. اما هیچ کس احتمالاً نمی تواند آن را جدی بگیرد ، و مطمئناً هیچ کس در ذهن صحیح خود در آمریکا نتوانست در خیال نبرد هموکراتیک فرانک میلر از ترموپیله تحریک جنگ علیه ایران را پیدا کند. جدا از هر چیز دیگر ، ایده آمریکا برای داشتن وضعیت underdog Spartans قابل قبول نیست.