افزایش بازدید سایت

نرم افزار افزایش بازدید سایت به شما وب مستران عزیز کمک شایانی خواهد کرد. 

شما عزیزان میتوانید با استفاده از این نرم افزار به راحتی رتبه وب سایت خودتان را افزایش دهید

اگر به دنبال نرم افزاری هستید که بتوانید با استفاده از آن رتبه سایتتان را در گوگل افزایش دهید و یا اینکه رتبه الکسای سایت را افزایش دهید نرم افزار افزایش بازدید سایت بهترین پیشنهاد برای شما خواهد بود. 

نرم افزار افزایش بازدید سایت

با استفاده از نرم افزار افزایش ورودی سایت ، ورودی گوگل وب سایت خودتان را به هر مقداری که میخواهید افزایش دهید.

با استفاده از نرم افزار افزایش ورودی سایت شما میتوید به راحتی رتبه الکسای خودتان را به زیر 1000 در ایران برسانید

با استقاده از نرم افزار افزایش ورودی سایت میتوانید بازدید سایت خودتان را به نهایت خود برسانید

با استفاده از نرم افزار افزایش ورودی سایت شما میتوانید پرچم وب سایت خودتان را در صفحه اول گوگل بکوبید

ده ها مورد دیگر وجود دارد که با استفاده از این نرم افزار میتوانید انچام دهید و به معنای واقعی یک همیار برای وب مستر ها میباشد چه بسا سایت هایی وجود دارند که با این ترفند ها رتبه های برتر گوگل را در اختیار دارند و ماهانه از طرق مختلف که یکی از آنها تبلیغات است کسب درآمد مینمایند.

در این وب سایت امکان خرید نرم افزار افزایش ترافیک سایت برای شما عزیزان مهیا شده است

قیمت نرم افزار افزایش ورودی گوگل در این وب سایت با تخفیف 40 درصدی 20000 تومان میباشد.

نرم افزار همراه با آموزش کامل ارائه میشود که نحوه کار با آن به صورت کامل وجود دارد و شما کافی است بعد از خرید محصول را دانلود کرده و مطابق با آموزش های ارائه شده در پکیج کار خود را شروع کنید.

لازم به ذکر است که بازدهی این نرم افزار در همان هفته اول برای شما کاملاً شفاف و واضح خواهد بود به نوعی که افزایش رتبه را از همان ابتدای کار مشاهده خواهید کرد.

 

قیمت نرم افزار افزایش ترافیک سایت: 30000 تومان

 


اگر میخوهید در مورد نرم افزار افزایش ورودی سایت بیشتر بدانید توصیه میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه فرمایید:

امکان ورودی مستقیم به سایت یا وبلاگ:

ترافیک مستقیم وب سایت

در این حالت تعداد آیپی هایی که میخواهید از وب سایت شما دیدن نمایند را به عدد وارد مینمایید و سپس تنظیم مینمایید که این مقدار بازدید در 12 ساعت یا 24 ساعت و یا حتی بیشتر صورت گیرد. بدین صورت شما خواهید توانست مقدار آیپی که میخواهید را به وب سایت خودتان ارجاع دهید ، البته این نوع از بازدید را بازدید مستقیم میگویند. نام دیگر بازدید مستقیم بازدید direct میباشد. این نوع از بازدید بیشتر برای بهبود رتبه الکسا مورد استفاده قرار میگیرد. شما میتوانید وب سایت خود را با این روش به رتبه های زیر 1000 هم برسانید همانند بسیاری از افراد که این کار را انجام داده اند و هم اکنون درآمدی حدود 20.000.000 تومان به صورت ماهانه دارند. 


امکان ورودی از طریق گوگل به وب سایت یا وبلاگ :

گوگل

هر کسی مقالات بسیار زیادی را در وب سایت خود منتشر میکند تا بتواند ورودی گوگل وب سایت خود را افزایش دهد اما دیگر نیازی به این کار نیست با این برنامه شما خواهید توانست هر میزان ورودی که بخواهید به صورت کاملاً طبیعی و رایگان دریافت خواهید کرد ، در آموزش های ارائه شده در کنار پکیج نحوه طبیعی سازی تمامی ورودی ها را نیز خواهید آموخت و به این صورت شما میتوانید به راحتی هرچه تمام تر ورودی مورد نیاز سایت خودتان برای پیشرفت را دریافت نمایید. 


امکان ورودی غیر مستقیم به سایت یا وبلاگ

ورودی غیر مستقیم

در این نرم افزار امکانی برای ورودی غیر مستقیم به سایت نیز تعبیه شده است که شما میتوانید با تنظیمات مخصوص به این کار که در کنار پکیج ارائه شده است ورودی غیر مستقیم را دریافت نمایید. نحوه کار ورودی غیر مستقیم سایت به این صورت میباشد که شما کاربر را ابتدا وارد سایت X میکنید سپس از صفحه اصلی سایت به یکی از صفحات داخلی سایت X مراجعه میکند و در نهایت از صفحه داخلی بر روی لینک مورد نظر شما کلیک کرده و وارد سایت شما میشود.  ساده ترین نوع ورودی غیر مستقیم به این صورت است که کاربران ابتدا به سایت فیسبوک مراجعه میکنند و سپس از طریق سایت فیس بوک بر روی لینک سایت شما کلیک کرده و وارد سایت شما میشوند.


امکان تعیین مدت زمان ماندگاری کاربر در سایت

درون برنامه افزایش بازدید سایت امکاناتی برای تعیین مدت زمانی که کاربر در سایت خواهد گذراند وجود دارد یعنی شما تعیین میکنید که هر کاربر وارد شده به سایتتان چه مقدار در هر صفحه منتظر بماند و سپس به صفحه بعدی برود. بدون شک یکی دیگر از نکاتی که در سئو بایستی رعایت شود میزان ماندگاری کاربر در سایت میباشد و زمانی که این میزان کمتر از 10 ثانیه باشد گوگل به این نتیجه میرسد که کاربران از سایت ناراضی بوده اند و یا سایت به درد آنها نخورده است که کمتر از 10 ثانیه از سایت خارج شده اند.  زمانی که این میزان به 60 ثانیه برسد خواهد دانست این سایت مفید بوده است اما در حد یک دقیه نه بیشتر و در این میان هرچه میزان ماندگاری کاربر در سایت بیشتر باشد شما میتوانید رتبه بهتری داشته باشید چراکه سایت شما از نظر گوگل مفید تر بوده است.


امکان تعیین گردش چند صفحه درون سایت بعد ورود به سایت

شما متوانید در این برنامه تعیین کنید که هر کاربر بعد از ورود به سایتتان چه میزان صفحه ها را بگردد ، یعنی بعد از اینکه وارد سایت شد ابتدا روی منوی x کلیک کند سپس از صفحه جدید بر روی کلمه Y کلیک کند و در نهایت به صفحه بعدی انتقال یابد بدین صورت شما میتوانید تا 7 صفحه درون سایتتان کاربر را بگردانید که یکی از فاکتورهای بسیار مفید در امر سئو میباشد. بهتر است بدانید که از نظر گوگل اگر کاربر به چندین صفحه درون سایتتان مراجعه کند پس سایت شما برای او مفید بوده است پس گوگل نیز سایت شما را دوست خواهد داشت و در نتایج جستجو بالاتر از دیگر رقبا خواهید بود.

 


امکان تعیین مقدار بازدید در 12 یا 24 ساعت

شما با استفاده از برنامه افزایش ورودی گوگل برای سایت این امکان را نیز  خواهید داشت که تنظیم کنید مثلاً 1000 بازدید از طریق گوگل در طی 24 ساعت باشد و این برای شما یک امتیاز محسوب میگردد چراکه اگر همان 1000 بازدید در عرض 1 ساعت وارد سایت شما شوند کاملاً غیر طبیعی خواهد بود و  امکان جریمه دامنه وجود دارد. پس اگر بخواهید که بازدید های سایت طبیعی باشد بایستی از این گزینه استفاده نمایید و بازدید ها به صورت پشت سر هم و یکجا نباشد که در برنامه افزایش بازدید سایت امکان پذیر خواهد بود.


امکان گرفتن ورودی از سایت های دیگر

در برنامه افزایش ورودی سایت شما میتوانید به این صورت تنظیمات را انجام دهید که کاربر در ابتدا وارد سایتی شود که شما در آنجا رپورتاژ آگهی دارید و سپس از آن سایت بر روی لینک شما کلیک کند و وارد سایت شما شود. بدین صورت شما توانستید از سایتی که لینکتان در آنجا هست ورودی دریافت نمایید.

 


امکان گرفتن ورودی از شبکه های اجتماعی

شاید این یکی از خاص ترین امکانات این نرم افزار به حساب آید که میتواند کاربران را ابتدا وارد شبکه اجتماعی نماید و سپس از آنجا بر روی لینک شما کلیک کرده و وارد سایت شما شوند حتی شما میتوانید تنظیم نمایید که در ادامه بعد از ورود به سایت شما تا 1 الی 7 صفحه را نیز بگردند و در این حالت شما یک ورودی از شبکه های اجتماعی همچون فیس بوک ، یوتیوب ، تویتر و... داشته اید که با نهایت سئو همراه است و در سریعترین زمان ممکن رتبه شما را در گوگل افزایش خواهد داد.


با توضیحات بالا شما چه یک فرد معمولی با اطلاعات چند باشد و چه یک سئو کار حرفه ای این نرم افزار برای به دست آوردن رتبه های برتر در کوتاه ترین زمان ممکن نیاز خواهید داشت

 با اینکه  روش های زیادی برای به دست آوردن رتبه های برتر گوگل وجود دارد تا ما بتوانیم محصولات خودمان را در گوگل به نمایش بگذاریم اما این مورد کاملا بدیهی است که هر شخصی امروزه یک گوشی هوشمند اولین کاری که انجام می دهد برای خرید کالای مورد نظر برای به دست آوردن اطلاعات و قیمت آن کالا در جستجوگر مشهور گوگل به جستجو در مورد محصول می‌پردازد و سری به سه یا پنج  سایت اول گوگل می زنند

حال اگر سایت شما در آن رتبه ها نباشد چه اتفاقی خواهد افتاد؟

 به سادگی یک مشتری را از دست خواهید داد اما اگر در رتبه‌های اول گوگل حضور داشته باشید چه اتفاقی خواهد افتاد؟

کاربر به وب سایت شما مراجعه خواهد کرد و این بازدید احتمال بدل شدن به یک خرید را نیز دارد پس هر چه سریع‌تر در رتبه های برتر گوگل ظاهر شوید بهتر است

 ما سریع ترین و البته طبیعی ترین راه رسیدن به رتبه های اول گوگل در کلمه های کلیدی را استفاده از نرم افزار افزایش بازدید سایت معرفی می کنیم

منبع : https://seo-hub.info/increase-website-traffic