اکروتیک

تیم مهندسی آکروتیک

تیم مهندسی آکروتیک

تیم مهندسی آکروتیک با کادری مجرب در زمینه سئو ، تولید محتوا ، طراحی سایت و...

طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات

نرم افزار افزایش بازدید سایت

چهارشنبه, ۳۱ مرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۱۵ ق.ظ

افزایش بازدید سایت

نرم افزار افزایش بازدید سایت به شما وب مستران عزیز کمک شایانی خواهد کرد. 

شما عزیزان میتوانید با استفاده از این نرم افزار به راحتی رتبه وب سایت خودتان را افزایش دهید

اگر به دنبال نرم افزاری هستید که بتوانید با استفاده از آن رتبه سایتتان را در گوگل افزایش دهید و یا اینکه رتبه الکسای سایت را افزایش دهید نرم افزار افزایش بازدید سایت بهترین پیشنهاد برای شما خواهد بود. 

نرم افزار افزایش بازدید سایت

با استفاده از نرم افزار افزایش ورودی سایت ، ورودی گوگل وب سایت خودتان را به هر مقداری که میخواهید افزایش دهید.

با استفاده از نرم افزار افزایش ورودی سایت شما میتوید به راحتی رتبه الکسای خودتان را به زیر 1000 در ایران برسانید

با استقاده از نرم افزار افزایش ورودی سایت میتوانید بازدید سایت خودتان را به نهایت خود برسانید

با استفاده از نرم افزار افزایش ورودی سایت شما میتوانید پرچم وب سایت خودتان را در صفحه اول گوگل بکوبید

ده ها مورد دیگر وجود دارد که با استفاده از این نرم افزار میتوانید انچام دهید و به معنای واقعی یک همیار برای وب مستر ها میباشد چه بسا سایت هایی وجود دارند که با این ترفند ها رتبه های برتر گوگل را در اختیار دارند و ماهانه از طرق مختلف که یکی از آنها تبلیغات است کسب درآمد مینمایند.

در این وب سایت امکان خرید نرم افزار افزایش ترافیک سایت برای شما عزیزان مهیا شده است

قیمت نرم افزار افزایش ورودی گوگل در این وب سایت با تخفیف 40 درصدی 20000 تومان میباشد.

نرم افزار همراه با آموزش کامل ارائه میشود که نحوه کار با آن به صورت کامل وجود دارد و شما کافی است بعد از خرید محصول را دانلود کرده و مطابق با آموزش های ارائه شده در پکیج کار خود را شروع کنید.

لازم به ذکر است که بازدهی این نرم افزار در همان هفته اول برای شما کاملاً شفاف و واضح خواهد بود به نوعی که افزایش رتبه را از همان ابتدای کار مشاهده خواهید کرد.

 

قیمت نرم افزار افزایش ترافیک سایت: 30000 تومان

 


اگر میخوهید در مورد نرم افزار افزایش ورودی سایت بیشتر بدانید توصیه میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه فرمایید:

امکان ورودی مستقیم به سایت یا وبلاگ:

ترافیک مستقیم وب سایت

در این حالت تعداد آیپی هایی که میخواهید از وب سایت شما دیدن نمایند را به عدد وارد مینمایید و سپس تنظیم مینمایید که این مقدار بازدید در 12 ساعت یا 24 ساعت و یا حتی بیشتر صورت گیرد. بدین صورت شما خواهید توانست مقدار آیپی که میخواهید را به وب سایت خودتان ارجاع دهید ، البته این نوع از بازدید را بازدید مستقیم میگویند. نام دیگر بازدید مستقیم بازدید direct میباشد. این نوع از بازدید بیشتر برای بهبود رتبه الکسا مورد استفاده قرار میگیرد. شما میتوانید وب سایت خود را با این روش به رتبه های زیر 1000 هم برسانید همانند بسیاری از افراد که این کار را انجام داده اند و هم اکنون درآمدی حدود 20.000.000 تومان به صورت ماهانه دارند. 


امکان ورودی از طریق گوگل به وب سایت یا وبلاگ :

گوگل

هر کسی مقالات بسیار زیادی را در وب سایت خود منتشر میکند تا بتواند ورودی گوگل وب سایت خود را افزایش دهد اما دیگر نیازی به این کار نیست با این برنامه شما خواهید توانست هر میزان ورودی که بخواهید به صورت کاملاً طبیعی و رایگان دریافت خواهید کرد ، در آموزش های ارائه شده در کنار پکیج نحوه طبیعی سازی تمامی ورودی ها را نیز خواهید آموخت و به این صورت شما میتوانید به راحتی هرچه تمام تر ورودی مورد نیاز سایت خودتان برای پیشرفت را دریافت نمایید. 


امکان ورودی غیر مستقیم به سایت یا وبلاگ

ورودی غیر مستقیم

در این نرم افزار امکانی برای ورودی غیر مستقیم به سایت نیز تعبیه شده است که شما میتوانید با تنظیمات مخصوص به این کار که در کنار پکیج ارائه شده است ورودی غیر مستقیم را دریافت نمایید. نحوه کار ورودی غیر مستقیم سایت به این صورت میباشد که شما کاربر را ابتدا وارد سایت X میکنید سپس از صفحه اصلی سایت به یکی از صفحات داخلی سایت X مراجعه میکند و در نهایت از صفحه داخلی بر روی لینک مورد نظر شما کلیک کرده و وارد سایت شما میشود.  ساده ترین نوع ورودی غیر مستقیم به این صورت است که کاربران ابتدا به سایت فیسبوک مراجعه میکنند و سپس از طریق سایت فیس بوک بر روی لینک سایت شما کلیک کرده و وارد سایت شما میشوند.


امکان تعیین مدت زمان ماندگاری کاربر در سایت

درون برنامه افزایش بازدید سایت امکاناتی برای تعیین مدت زمانی که کاربر در سایت خواهد گذراند وجود دارد یعنی شما تعیین میکنید که هر کاربر وارد شده به سایتتان چه مقدار در هر صفحه منتظر بماند و سپس به صفحه بعدی برود. بدون شک یکی دیگر از نکاتی که در سئو بایستی رعایت شود میزان ماندگاری کاربر در سایت میباشد و زمانی که این میزان کمتر از 10 ثانیه باشد گوگل به این نتیجه میرسد که کاربران از سایت ناراضی بوده اند و یا سایت به درد آنها نخورده است که کمتر از 10 ثانیه از سایت خارج شده اند.  زمانی که این میزان به 60 ثانیه برسد خواهد دانست این سایت مفید بوده است اما در حد یک دقیه نه بیشتر و در این میان هرچه میزان ماندگاری کاربر در سایت بیشتر باشد شما میتوانید رتبه بهتری داشته باشید چراکه سایت شما از نظر گوگل مفید تر بوده است.


امکان تعیین گردش چند صفحه درون سایت بعد ورود به سایت

شما متوانید در این برنامه تعیین کنید که هر کاربر بعد از ورود به سایتتان چه میزان صفحه ها را بگردد ، یعنی بعد از اینکه وارد سایت شد ابتدا روی منوی x کلیک کند سپس از صفحه جدید بر روی کلمه Y کلیک کند و در نهایت به صفحه بعدی انتقال یابد بدین صورت شما میتوانید تا 7 صفحه درون سایتتان کاربر را بگردانید که یکی از فاکتورهای بسیار مفید در امر سئو میباشد. بهتر است بدانید که از نظر گوگل اگر کاربر به چندین صفحه درون سایتتان مراجعه کند پس سایت شما برای او مفید بوده است پس گوگل نیز سایت شما را دوست خواهد داشت و در نتایج جستجو بالاتر از دیگر رقبا خواهید بود.

 


امکان تعیین مقدار بازدید در 12 یا 24 ساعت

شما با استفاده از برنامه افزایش ورودی گوگل برای سایت این امکان را نیز  خواهید داشت که تنظیم کنید مثلاً 1000 بازدید از طریق گوگل در طی 24 ساعت باشد و این برای شما یک امتیاز محسوب میگردد چراکه اگر همان 1000 بازدید در عرض 1 ساعت وارد سایت شما شوند کاملاً غیر طبیعی خواهد بود و  امکان جریمه دامنه وجود دارد. پس اگر بخواهید که بازدید های سایت طبیعی باشد بایستی از این گزینه استفاده نمایید و بازدید ها به صورت پشت سر هم و یکجا نباشد که در برنامه افزایش بازدید سایت امکان پذیر خواهد بود.


امکان گرفتن ورودی از سایت های دیگر

در برنامه افزایش ورودی سایت شما میتوانید به این صورت تنظیمات را انجام دهید که کاربر در ابتدا وارد سایتی شود که شما در آنجا رپورتاژ آگهی دارید و سپس از آن سایت بر روی لینک شما کلیک کند و وارد سایت شما شود. بدین صورت شما توانستید از سایتی که لینکتان در آنجا هست ورودی دریافت نمایید.

 


امکان گرفتن ورودی از شبکه های اجتماعی

شاید این یکی از خاص ترین امکانات این نرم افزار به حساب آید که میتواند کاربران را ابتدا وارد شبکه اجتماعی نماید و سپس از آنجا بر روی لینک شما کلیک کرده و وارد سایت شما شوند حتی شما میتوانید تنظیم نمایید که در ادامه بعد از ورود به سایت شما تا 1 الی 7 صفحه را نیز بگردند و در این حالت شما یک ورودی از شبکه های اجتماعی همچون فیس بوک ، یوتیوب ، تویتر و... داشته اید که با نهایت سئو همراه است و در سریعترین زمان ممکن رتبه شما را در گوگل افزایش خواهد داد.


با توضیحات بالا شما چه یک فرد معمولی با اطلاعات چند باشد و چه یک سئو کار حرفه ای این نرم افزار برای به دست آوردن رتبه های برتر در کوتاه ترین زمان ممکن نیاز خواهید داشت

 با اینکه  روش های زیادی برای به دست آوردن رتبه های برتر گوگل وجود دارد تا ما بتوانیم محصولات خودمان را در گوگل به نمایش بگذاریم اما این مورد کاملا بدیهی است که هر شخصی امروزه یک گوشی هوشمند اولین کاری که انجام می دهد برای خرید کالای مورد نظر برای به دست آوردن اطلاعات و قیمت آن کالا در جستجوگر مشهور گوگل به جستجو در مورد محصول می‌پردازد و سری به سه یا پنج  سایت اول گوگل می زنند

حال اگر سایت شما در آن رتبه ها نباشد چه اتفاقی خواهد افتاد؟

 به سادگی یک مشتری را از دست خواهید داد اما اگر در رتبه‌های اول گوگل حضور داشته باشید چه اتفاقی خواهد افتاد؟

کاربر به وب سایت شما مراجعه خواهد کرد و این بازدید احتمال بدل شدن به یک خرید را نیز دارد پس هر چه سریع‌تر در رتبه های برتر گوگل ظاهر شوید بهتر است

 ما سریع ترین و البته طبیعی ترین راه رسیدن به رتبه های اول گوگل در کلمه های کلیدی را استفاده از نرم افزار افزایش بازدید سایت معرفی می کنیم

منبع : https://seo-hub.info/increase-website-traffic

نظرات  (۳۹)

فوقالعادس مرسی از شما
 • وکیل دادگستری
 • سلام و احترام آیا این نرم افزار در کنار نرم افزار ipts کار میکند یا یک نوع از همین نرم افزار است چون یک نرم افزار از سایت دیگری خریدم وقتی بازش میکنم ipts روی آن باز میشود فقط بالا پایین نرم افزار فارسی شده البته در جریان که هستید ده ها نمونه ی دیگر این ipts هم وجود دارد اگر تست کردید و در کنارهم باز میشوند و میشود دوتایی از اینها استفغاده کرد بنده خریداری نمایم 
  من هر روز از این نرم افزار حدودا 5000 ایپی میگیرم واسه سایتم رو رتبه سایتمم خوب جواب داده فعلاً ایشالا ببینیم چی میشه
  برنامه جالبیه فقط احتمال پنالتی هم داره؟
  روزانه چند عدد ورودی گوگل میتونه بده؟
 • علیرضا بداقی
 • الکسا رو با این نرم افزار بازدید تا چه حدی میتونم کاهش بدم؟ لطفاً جواب بدید ممنون
  پاسخ:
  سلام بله این نرم افزار بر روی الکسا کاملاً علکرد مثبت دارد و هرچه میزان بازدید روزانه بیشتر باشد رتبه الکسا نیز بیشتر روبه بهبود خواهد رفت
  عالی بود واقعاً ممنون خواستم تشکری کرده باشم  برای ما مفید بود این برنامه
 • حمید کوثری
 • مرسی برنامه فوق العاده بود
  پاسخ:
  در خدمتتون هستیم
  من نسخه های تقلبی این رو توی سایت های ایرانی دیده بودم که تغییر اسم داده بودن برنامه را و میفروختند اما این نسخه با توجه به اینکه پنل دارد مشخص است که اصل است متشکرم از این سایت که نسخه اصل این برنامه را در اختیار ما گذاشته است
  خریداری کردم فقط خود فایل دانلود شد فیلمش دانلود نشده چطوری میتونم دریافت کنم
  پاسخ:
  براتون ارسال میشه  ممنونم
 • مهدی الهوردی زاده
 • این نرم افزار میتونه به طور مستقیم هم روی الکسا تاثیر بزاره؟ و اگر میتونه چقدر تاثیر میزاره؟
  پاسخ:
  بله کاملاً تاثیر خواهد داشت
  برای الکسا هم کاربرد داشت واقعاً ممنونم از شما استاد گرامی
  محشره کارش آغا کارتون درسته ممنوووووونم کار من راه افتاد
  پشتیبانیتون فوق العاده است به همه پیشنهاد میکنم بخرن فوق العاده است
  برای سئو سفید استفاده میشه یا فقط خاکستری
  پنلش واقعاً تکمیله من به همه پیشنهاد میکنم اینو بگیرن خیلی خوبه
  من یه جاش مشکل دارم اگه سایتم توی 100 صفحه اول گوگل نباشه نمیتونم بازدید بزنم چرا؟
  طرز کارکردش هم پیشش میفرستین ؟
  پاسخ:
  بله نحوه کارکرد نرم افزار هم ارسال میشه براتون
 • امیر طلعتی
 • متشکرم از شما واقعاً عالی بود با اینکه برنامه جالب نبود اما پنلش تمامی امکانات رو داره واقعاً مرسی عالیییی بود
  بنده خریداری کردمن خریدم نرم افزار بازدید رو نیومد به ایمیلم میشه ایمیل کنید برام
  پاسخ:
  ایمیل شد براتون هر مشکلی در روند کارکرد نرم افزار داشتید بفرمایید تا راهنمایی کنیم
  این برنامه باید مفید باشه
 • دانلود آهنگ جدید
 • سلام
  نرم افزارتون هنوز کار میکنه؟ اسکرین شات دارین حداقل طاهرشو ببینیم؟
  پاسخ:
  بله اسکرین شات های برنامه تا ساعت 12 امشب روی سایت قرار میگیرد.
  عکس ها همراه با ویدئو از برنامه خواهد بود
  دمو هم داره؟
  پاسخ:
  بله دمو به این صورت میباشد که شما مبلغ 5 هزار تومان پرداخت مینمایید و ما با استفاده از نرم افزار 50 بازدید در هر کلمه کلیدی که بخواهید به وب سایت شما اختصاص میدهیم
  در صورت پسند نوع بازدید ها میتوانید خرید را انجام دهید
  برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تماس 09145622900 در ارتباط باشید
  وبسایتون عالیه من الان مدتی هست که هر روز سر میزنم
  پاسخ:
  در خدمتتون هستیم
  خیلی عالی بود دست شما درد نکنه
  پاسخ:
  مشکلی در روند کار شما بود و یا در استفاده از برنامه مشکلی داشتید میتوانید با ما در ارتباط باشید
  من الان اولین هفتش دارم استفاده میکنم رتبم تقریباً 7 یا 8 تا اومده بالاتر گفتم یه تشکری کرده باشم مرسی واقعاً ممنونم از سازندگان این برنامه
  پاسخ:
  در خدمتیم
  من میخوام بگیرم اما دو دلم تست نداره که قبلش تست کنیم؟
  پاسخ:
  شما میتوانید با پرداخت هزینه ای کم سفارش ورودی از کلید واژه خاصی را از گوگل و یا هر جای دیگری بدهید . به این صورت میتوانید کارکرد برنامه را کاملاً متوجه شوید.
 • امیر نیک منش
 • من خودم دیدم خیلی ها از این برمامه برای افزایش بازدید استفاده میکنن اما نمیدونم چرا جواب میگیرن اینش واسم جالبه یعنی گوگل اینقدر خنگه؟
  پاسخ:
  گوگل در اصل یک ربات هست و همیشه میتوان الگوریتم هاش رو یاد گرفت و اجرا کرد که ما هم با همین تکنیک پیش رفتیم و تا به این لحظه موفق بوده ایم
  من یه جای نرم افزار به مشکل برخوردم پشتیبانی دارین سوالم رو بپرسم یا همینجا میتونم بپرسم؟
  پاسخ:
  با سلام بله شما میتوانید با شماره تماس 09145622900 در ارتباط باشید و مشکلات خودتان را مطرح فرمایید
  تضمینی هم در مورد افزایش رتبه میدهید؟ 
  پاسخ:
  اگر شما دقیقاً مطابق با آموزش های موجود در کنار نرم افزار عمل نمایید خواهید توانست در کوتاه ترین زمان ممکن رتبه سایت خودتان را در تمامی جستجوگر ها افزایش دهید. 
  جالبه این برنامه
  سلام مخواستم بپرم توی گلمات کیلیدی با رقابت خیلی زیاد هم جواب میده مثلاً کلمه کلیدی موبایل؟
  پاسخ:
  بله فقط مدت زمان آن تفاوت دارد یعنی هرچه رقابت بیشتر باشد باید دقیقتر و هوشمندانه تر عمل کنید و البته مرتب تر یعنی هر روز میزان خاصی از ورودی را به سایت خود اختصاص دهید و به این صورت نباشد که یک روز در میان این مار انجام شود زیرا کاملاً شک برانگیز است.
  همه امکانات نرم افزار رو آموزش دادید توی پکیج؟
 • محمدامین طلعتی
 • کار میکنه اخه؟ اگه کار کنه من میخوام تست هم میدید؟
  پاسخ:
  با سلام بله تست هم داده میشود.
  تست نرم افزار افزایش ورودی سایت به این صورت میباشد که شما مبلغ تست را واریز مینمایید و در مقابل 100 ورودی از هر کلمه ای که میخواهید دریافت مینمایید برای عدم اسیب دیدگی سایت این ورودی ها در عرض 12 ساعت اعمال میگردد. 
  عالی بود ما تو سایت های شرکت از این نرم افزار برای رتبه گرفتن توی کلمات سخت کمک میگیریم تنظیماتش کامل هست
  پاسخ:
  بله اگر بتوانید با این نرم افزار به درستی کار کنید خواهید توانست در سریعترین زمان ممکن وب سایت خودتان را به بهترین رتبه های گوگل برسانید. یک روش سریع برای سئو میباشد
  dzzzz
  من که خیلی ورودی غیر مستقیم از نماشا گرفتم عالی بود
  پاسخ:
  خوشحالیم که برنامه مورد پسند شما عزیزان بوده است
  در صورتی که در کارکرد نرم افزار مشکلی بود میتوانید با ما در میان بگذارید.
  عالی بود هفته قبل خریدم من نرم افزار را و فقط خواستم تشکر کنم واقعآ بازدیدش طبیعیه حتی گوگل انالیتیکس هم تشخیص نداد بانش ریت سایتمم درست شد
  پاسخ:
  اولاً با تشکر از حسن انتخاب شما
  ثانیاً تمامی تنظیمات در کنار پکیج برای شما ارائه شده است که میتوانید از تمامی تنظیمات نرم افزار بهره بگیرید
  ثالثاً هر مشکلی در روند کارکرد نرم افزار داشتید فقط کافی است تا با ما در میان بگذارید
  اگه دقیق تست شده باید جالب باشه
  گوگل نمیتونه بفهمه نحوه کارش رو؟
  لطفاً جواب بدید من خریدارم
  پاسخ:
  نخیر این نرم افزار کاملاً با الگوریتم های گوگل طراحی شده است و خوشبختانه از 4 سال پیش تا به امروز این مورد را نتوانسته پیگیری نماید و هنوز هم برنامه به قدرت خود باقی است

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی