تحصیل در کانادا

خدمات مهاجرتی به کانادا

علاقمندان مهاجرت در ایران، معمولا مهاجرت به کشور کانادا را جز اولین گزینه های خود قرار می دهند. به دلایل بسیاری کشور کانادا همواره پذیرای مهاجرین سراسر دنیا بوده است. وسعت این کشور و وجود زمینه های بکر باعت نیازمندی این کشور به نیروی کار و جذب سرمایه شده است. علاوه بر آن، از نظر فرهنگی نیز، این کشور پذیرای فرهنگ های گوناگون است و این امر، زندگی مهاجرین را به شدت مطلوب می نماید. زیرا می توانند با حفظ موازین فرهنگی و مذهبی خود، در این کشور زندگی نمایند. حداقل دستمزد در کشور کانادا نیز از بسیاری از کشورهای اروپایی بالاتر است. به عنوان مثال، در سال 2018 حداقل حقوق در استان انتاریو، 14 دلار به ازای هر ساعت در نظر گرفته شده است. از طرف دیگر، مهاجرین نیز که مباحث اقتصادی جز اولویت های آنها برای انتخاب کشور بوده است، در اغلب موارد، کشور کانادا را جز اهداف مهاجرت خود در نظر گرفته اند. 
کشور کانادا به دلیل افزایش روز افزون علاقمندان به کشور کانادا، با وضع قوانین مهاجرتی بسیار ، و متناسب با نیاز این کشور، اقدام به انتخاب متقاضیان مهاجرت به این کشور نموده است. از اینرو راه های مهاجرت به این کشور متناسب با نیاز کانادا همواره در حال تغییر است. از اینرو بهتر است بمنظور مهاجرت به این کشور، علاقمندان همواره اطلاعات و قوانین مهاجرتی این کشور را مطالعه نمایند و سعی کنند با مشاورین با تجربه در این زمینه صحبت کنند. زیرا انتخاب بهترین روش مهاجرتی، می تواند به شدت در زندگی و آینده مهاجرین تاثیر گذار باشد. بهترین روش مهاجرت به کانادا در واقع سریعترین روش و ارزانترین روش خواهد بود.
از اینرو به تمامی علاقمندان به بحث مهاجرت توصیه می شود قبل از شروع پروسه مهاجرتی به کانادا، به کلیه روشهای مهاجرتی توجه نمایند. زیرا می توانند با انتخاب بهترین روش مهاجرتی، بصورت تضمینی اقامت کشور کانادا را کسب نمایند. 

لینک های مفید در این مورد :

https://mohajeraat.com   موسسه مهاجرتی مقدم

https://mohajeraat.com/study-in-canada    تحصیل در کانادا

https://mohajeraat.com/immigrate-to-canada   مهاجرت به کانادا