شبکه های خصوصی وبلاگ: آیا آنها دیگر کار می کنند؟ PBN 101: مبانی پیشرفته
داگ کونینگتون ، PMP منتشر شده: 2 ژانویه 2019 271 نظر
خصوصی-وبلاگ-شبکه-PBN-طاقچه-سایت-پروژه به روز شده : 10 دسامبر 2018 . اگر تعجب دارید که PBN ها در سال 2019 کار می کنند ، در اینجا پاسخ کوتاه وجود دارد:

آره. اما این چندان ساده نیست ... اگر می خواهید ویدیویی را ببینید که من همه چیز راجع به غلطک سایت طاقچه ام (به لطف PBN ها) شلیک کردم ، این را در YouTube تماشا کنید.

من به طور خلاصه در مورد شبکه های وبلاگ خصوصی یا PBN شنیدم ، مدت کوتاهی در همان زمان که در مورد وب سایت های طاقچه شنیدم. PBN ها بسیار هیجان انگیز و بسیار قدرتمند به نظر می رسید.

PBN ها همچنین می توانند گیج کننده و کمی پیچیده برای راه اندازی یک تازه کار یا حتی یک بازاریاب اینترنتی با تجربه باشند.

بسیاری از قسمت های متحرک به یک PBN و چندین نقطه شکست وجود دارد.

این پست اصول اولیه شبکه های خصوصی وبلاگ را پوشش می دهد. به عنوان PBN 101 به آن فکر کنید.

اگر تعجب می کنید "آیا PBN ها کار می کنند؟"

پاسخ بله است . آنها قطعاً کار می کنند و خیلی خوب نیز کار می کنند. مسئله این است:

شما باید PBN خود را درست بسازید. شما باید از این امر اطمینان حاصل کنید یا می خواهید توسط Google جریمه شوید.

"آیا PBN ها کار می کنند؟"

پاسخ بله است . آنها قطعاً کار می کنند و خیلی خوب نیز کار می کنند.

** یک مورد که ممکن است جالب باشد این است که من هیچ چیزی مربوط به PBN نمی فروشم. قبلاً - من قبلاً شبکه ای داشتم که پیوندها را می فروختم ، اما دیگر این کار را نمی کنم. من قبلاً دوره های PBN را می فروختم ، اما اکنون فقط در این صفحه به صورت رایگان آن را می دهم. من محصولات زیر را ذکر می کنم و برخی از آنها پیوندهای وابسته هستند بنابراین یک کمیسیون کوچک دریافت می کنم. واقعیت این است که من از این صفحه چیز زیادی نمی گیرم ، بنابراین امیدوارم که شما اطلاعات مفید را پیدا کنید! موفق باشید ساخت شبکه خود را!

موارد زیر را پوشش خواهیم داد:

تعریف یک شبکه وبلاگ خصوصی
چرا یک شبکه وبلاگ خصوصی ایجاد کنید
چرا دامنه های منقضی معتبر هستند
یافتن دامنه های منقضی شده
ملاحظات میزبانی
ملاحظات محتوا
چگونه دامنه شبکه وبلاگ خصوصی خود را آزمایش کنیم
پیوند خارج از شبکه خصوصی وبلاگ
منابع
اینفوگرافیک
نه به PBN؟ آیا یک گزینه White Hat برای مشتری های ردیف 1 می خواهید؟ ببینید چگونه من با استفاده از ارسال مهمان وایت هات هات رتبه 1 را برای یک عبارت جستجوی گسترده (18K جستجو در ماه) کسب کردم. ترافیک ارگانیک 470٪ افزایش یافته است. درباره خدمات اختصاصی »بیشتر بیاموزید

شبکه وبلاگ خصوصی یا PBN چیست؟
یک شبکه وبلاگ خصوصی (PBN) مجموعه ای از دامنه هایی است که شما یا شخص دیگری از آن برخوردار هستید. داشتن PBN متشکل از وبلاگ های رایگان ، مانند wordpress.com ، tumbr.com یا livejournal.com امکان پذیر است. به طور معمول دامنه های وبلاگ رایگان به اندازه وبلاگ های خود میزبان قدرت ندارند.

برای این مکالمه ، سکوهای وبلاگ غیر رایگان را که خود میزبانی می شوند در نظر خواهیم گرفت.

در بیشتر موارد ، PBN از دامنه های منقضی شده ساخته می شود. دامنه منقضی شده دامنه ای است که در یک زمان متعلق به آن بود و دارای محتوا بود - وب سایت در آن زندگی می کرد و مدیر وب سایت از آن مراقبت می کرد. در واقع ، مدیر وب سایت احتمالاً وب سایت خوبی ایجاد کرده است که بازدید کنندگان را به خود جلب کرده و حتی وب سایت های دیگری نیز به دامنه پیوند داده اند. عالی!

به هر دلیلی ، مدیر وب سایت تصمیم گرفت که وی دیگر نمی خواهد صاحب دامنه باشد و اجازه داد ثبت دامنه منقضی شود. هنگامی که یک دامنه دیگر ثبت نام نشده است ، هر کسی می تواند آن را با هزینه ثبت نام عادی ، معمولاً در حدود 10 - 15 دلار آمریکا خریداری کند.

PBNs - طاقچه-سایت-پروژه در مقابل ، قبلاً در دنیای پیش از پنگوئن و قبل از پاندا چند شبکه وبلاگ عمومی (مانند BuildMyRank و Linkvana ) وجود داشت. شبکه های عمومی به هر کسی امکان خرید لینک ها یا پست های مهمان را می دادند. در اوایل سال 2012 ، گوگل تصمیم گرفت که پیوندها را از بعضی از شبکه های وبلاگ عمومی تغییر دهد. deindexing شبکه ها مقدار ارایه شده توسط لینک دهنده به وب سایت ها را حذف کرد. این شبکه های وبلاگ عمومی ، از آنجا که در دسترس همه بود (از این رو ، اهمیت یک شبکه وبلاگ خصوصی ) آسان و قابل تشخیص بودند.

چرا کسی PBN ایجاد می کند؟
شما محتوا و بک لینک ها را کنترل می کنید
یک PBN قدرتمند است زیرا شما محتوای را کنترل می کنید و پیوندها را در دامنه کنترل می کنید. این بدان معنی است که می توانید محتوا را ایجاد یا تغییر دهید ، بنابراین به طور خاص با طاقچه شما ارتباط دارد. حتی مهمتر این است که می توانید متن لنگرهایی را که به وب سایت شما پیوند دارد ایجاد کرده و تغییر دهید . ( متن لنگر همان متنی است که به عنوان پیوند به نظر می رسد - این چیزی است که شما کلیک می کنید تا به سایت دیگری بروید.)

علاوه بر این ، یک دامنه منقضی شده احتمالاً مقدار خوبی از آب پیوند را به هر وب سایت با پیوندی از آن منتقل می کند. آب پیوند را می توان به عنوان رتبه بندی قدرت ( مرجع moz.com ) تصور کرد - بنابراین یک دامنه منقضی شده می تواند قدرت رتبه بندی بیشتری را نسبت به یک دامنه جدید بگذرد . چرا دامنه منقضی شده بیشتر از پیوند جدیدی از آب پیوند می زند؟ زیرا دامنه منقضی شده اختیار بیشتری دارد.

چرا دامنه های منقضی شده اختیار بیشتری دارند؟

دو دلیل اصلی وجود دارد که دامنه های منقضی شده آب پیوند بیشتری را منتقل می کنند. اولین و دلیل کم اهمیت این است که گوگل مقداری ارزش را در سن دامنه قرار می دهد. اگر می توانید دامنه منقضی شده ای را پیدا کنید که از سال 2008 وجود داشته باشد ، آن دامنه به طور کلی معتبرتر است و نسبت به دامنه ایجاد شده در سال 2014 ، پیوند بیشتری از آب پیوند دارد.

دلیل دوم و مهمتر اینکه دامنه منقضی شده دارای آب پیوند بیشتری است ، مشخصات بک لینک است. نمایه بک لینک عمومی تشکیل دهنده لینک دهنده های یک دامنه است. در اینجا ، ما در مورد backlinks برای دامنه منقضی شده صحبت می کنیم.

شایان ذکر است که نمایه بک لینک مواردی را در نظر می گیرد مانند:

تعداد کل لینک دهنده ها.
تعداد کل دامنه های پیوند دهنده.
تعداد کل آدرس های IP پیوند دهنده.
محل پیوند در یک پست یا صفحه.
متن لنگر لینک.
عنوان برچسب پیوند.
اگر پیوند از یک تصویر است.
اگر پیوند در نظرات است.
اگر پیوند انجام شد ، دنبال کنید یا بدون دنبال کنید.
در حالت ایده آل ، ما می خواهیم تعداد (بیش از 10) پیوند طبیعی از وب سایت های مرتبط را ببینیم. به عنوان مثال ، اگر دامنه در مورد بهسازی خانه بود ، امیدواریم پیوندهای بسیاری از وبلاگهای بهسازی منزل با متن لنگر متنوع مشاهده کنیم. ایده آل است برای دیدن وب سایت های دارای قدرت بالا و با کیفیت که به دامنه های منقضی شده پیوند دارند. جان هاور ، از Authority وب سایت درآمد ، راهنمای خوبی در مورد تجزیه و تحلیل لینک های مربوط به دامنه منقضی شده منتشر کرد.

دامنه های منقضی شده را چگونه می یابید؟
یافتن دامنه منقضی شده با کیفیت بالا فرایندی طولانی و نسبتاً پیچیده است. آسان نیست من شخصاً چند منبع دارم که به آنها مراجعه می کنم:

expireddomains.net
لینکهای Bluechip (پیوند وابسته)
PBN HQ (پیوند وابسته)
دامنه های Hammerhead (پیوند وابسته)
اولی وقت گیر اما رایگان است ، در حالی که دومی کار را خارج می کند (به معنای تلاش حداقلی توسط شما) اما با هزینه ای همراه است.

expireddomains.net
Expireddomains.net هر روز لیستی از دامنه های کاهش یافته را ارائه می دهد. هزاران دامنه روزانه کاهش می یابد ، با این حال ، تنها بخش کوچکی از دامنه های کاهش یافته برای ما به عنوان بخشی از PBN برای ما ارزشمند هستند. مشکل این است که دامنه های بسیاری با آمارهای دارای قدرت بالا وجود دارد ، اما از آنها برای اسپم اینترنت برای داروهای دارویی ، قمار یا پورنو استفاده شده است. آن دامنه ها برای ما هیچ ارزشی ندارند. به احتمال زیاد آنها برای اسپم ها ارزشمند نیستند ، در غیر این صورت آنها دامنه را حفظ می کردند.

برای دسترسی به لیست های کشویی ، برای یک حساب کاربری رایگان با expireddomains.net ثبت نام کنید. فیلترهایی وجود دارد که به شما کمک می کند تا حجم زیادی را مرتب کنید. فیلترها بسیار خوب کار می کنند و شما می توانید عناوین ستون خود را دقیقاً همان چیزی که می خواهید ببینید تنظیم کنید.

به عنوان نقطه شروع ، من به دامنه هایی با صفحه (PA) بیش از 25 و Domain Authority (DA) بیش از 20 نگاه می کنم ، و ممکن است بر اساس نتایج آن شماره ها را جمع کنم. معیارهای دیگری که ممکن است استفاده کنم حداقل 20 بک لینک و 10 دامنه ارجاع است (به نام min SEOkicks Domain Pop در فیلتر).

از ماشین Wayback استفاده کرده و بک لینک را بررسی کنید
اگر دامنه بالقوه ای پیدا کنم ، تاریخچه آن را بررسی خواهم کرد. نمایه بک لینک و صفحات بایگانی شده در دستگاه Wayback را مرور می کنم. برای نمایه بک لینک ، من از حسابهای رایگان در Majestic SEO و ahrefs استفاده می کنم . به طور معمول ، یک نگاه سریع به 10 لینک دهنده برتر ، ایده خوبی در مورد تاریخچه دامنه به من می دهد.

اگر بک لینک خوب نباشد ، برای بررسی صفحات بایگانی به بایگانی Wayback Machine می روم. من معمولاً ابتدا به آخرین نمونه سایت نگاه می کنم - فقط صفحه اصلی. اگر مشکوک نباشد ، صفحات بایگانی شده را طی چند سال گذشته بررسی می کنم.

Expireddomains.net برای یک سرویس رایگان بسیار مناسب است.

خوب:
یک حساب کاربری رایگان است
لیست ها جامع هستند.
یافتن دامنه عالی با اقتدار بالا امکان پذیر است.
بد:
منحنی یادگیری اندک که با فیلترها برخورد می کند.
دشوار است برای بررسی کیفیت دامنه ها.
این روند زمان بر است.
می توان دامنه ای را پیدا کرد که بسیار عالی به نظر می رسد اما واقعاً آدم دوستانه است.
شما می توانید ساعت ها هدر دهید و هیچ دامنه ای پیدا نکنید.
لینک دهنده Bluechip
این سرویس جدیدتر ، حداقل در رادار من است. من چیزهای عالی در مورد BB شنیده ام ، بنابراین تصمیم گرفتم Bluechip Backlinks را چک کنم.

این مجموعه ای کامل از عملکرد است ، بنابراین می توان آن را در قلمرو دیگری قرار داد تا اینکه یک کارگزار باشد جایی که آنها فقط یک دامنه را به شما می فروشند. و واقعاً این سرویس برای کمک به شما در ایجاد دامنه ها پس از یافتن آنهاست ، بنابراین راهی برای ساخت سریعتر PBN ها دارید. به این دلیل است که لازم نیست نگران محتوا باشید.

چی؟ لازم نیست نگران محتوا باشید؟
در اینجا این معامله وجود دارد - به نوعی ریسک پذیر است ، اما Bluechip Backlinks راهی برای بازسازی سایت ها با استفاده از مطالب موجود در Archive.org دارد. این از یک جهت بسیار درخشان است زیرا همه محتوای قدیمی برای گرفتن عکس در آنجا مناسب است.

نکته منفی این است که شما با انجام این کار به طور بالقوه برخی از کپی رایت ها را نقض می کنید ... با این وجود احتمالاً احتمال خطر آن وجود دارد که به شما دعوت شود.

این سرویس متعلق به تری کایل ، جانباز در فضای بازاریابی اینترنتی است. او همچنین یکی از بهترین و سریعترین شرکت های میزبان را در آنجا به نام Traffic Planet اداره می کند. اگر قبلاً به دنبال میزبانی سریع بوده اید ، احتمالاً Traffic Planet را مشاهده کرده اید.

در اینجا نگاهی به درون ...

بنابراین ، آنها می خواهند شما با PBN خود موفق باشید ، بنابراین آموزش هایی در دسترس است که به شما کمک می کند در مورد بهترین روش استفاده از دامنه های خود بیاموزید.

bluechip1
دامنه ها در داشبورد شما ذکر شده اند و می توانید آنها را برای هزینه ثبت نام خریداری کنید.

من معمولاً در مورد جنبه سئو PBN ها فکر می کنم ، اما یک فرصت بزرگ در کارگزاری دامنه وجود دارد.

اگر می توانید این دامنه ها را برای هزینه ثبت نام دریافت کنید ، بعداً آنها را دوباره بفروشید ... خوب ، این یک مدل تجاری عالی است. این کار من نیست ، اما برای بعضی افراد عالی است.

bluechip2
هزاران دامنه وجود دارد که قبلاً از بین رفته اند و شما فوراً به آنها دسترسی پیدا می کنید. آنها بیش از یک Trust Flow 10 هستند بنابراین به اندازه کافی خوب هستند که بتوانند یک بک لینک معنی دار باشند.

bluechip6
عملکرد مجدد Archive.org در اینجا متمایز است. شما قادر خواهید بود دامنه PBN جدید خود را در هر زمان به روز و فعال کنید. به طور معمول ، من حدود 50 تا 100 دلار هزینه می کنم تا محتوای اصلی را برای یک دامنه PBN با نام تجاری جدید بنویسم. تنها با دو دامنه ، می توانید هزینه های Bluechip Backlinks خود را به صورت محتوای رایگان پرداخت کنید.
bluechip9

پیوندهای Bluechip را از اینجا ببینید

خوب:
شما می توانید دامنه هایی را پیدا کنید که هیچ کس مالک آن نیست ، بنابراین فقط باید هزینه ثبت نام را بپردازید (حدود 10 دلار)
راهی برای بازسازی یک سایت با محتوای اصلی وجود دارد تا بتوانید 100 دلار در هزینه محتوا صرفه جویی کنید.
این برنامه بر روی وب اجرا می شود ، بنابراین رایانه شما مانند ابزارهای ضبط محلی کند نمی شود. شما 4 اسکرابر هم زمان اجرا خواهید کرد بنابراین سریع است.
پشتیبانی عالی
آموزش رایگان PBN
می توانید دسته ای از دامنه های بزرگ با اقتدار بالا را پیدا کنید.
BAD:
منحنی یادگیری اندک.
این نسبتاً گران است اما اگر از آن برای فروش دامنه استفاده کنید مقیاس پذیرتر است.
PBN HQ
PBN HQ تمام موارد مربوط به پیدا کردن یک دامنه منقضی را حذف می کند.

من در حال حاضر از PBN HQ برای دامنه های منقضی شده به عنوان واسطه دلخواه خود استفاده می کنم نه expireddomains.net . این سرویس استیو رندل و داگ استوارت است و آنها یک فرایند عالی را برای یافتن دامنه های منقضی شده که دارای قدرت بالایی هستند ، توسعه داده اند.

یافتن این نوع دامنه ها آسان نیست. خیلی طول می کشد حتی اگر می دانید که انجام می دهید.

این سرویس کلیه مشکلات پیدا کردن یک دامنه منقضی را حذف می کند.

در PBN HQ ، آنها سالهاست که PBN را می سازند و تقریباً به مدت طولانی دامنه هایی را می فروشند.

آنها دارای تخصص هایی هستند که اکثر مردم به این دلیل ندارند که روزانه میلیون ها دامنه را با ابزار درون خانه خود پردازش می کنند و تنها بهترین ها روند سختگیرانه 7 مرحله-بررسی هرزنامه را می گذرانند.
خوشبختانه شما می توانید مقدار زیادی از وقت صرفه جویی کنید زیرا بررسی های PBN HQ:
لینک های برگشت
حوزه های اصلی پیوند دهنده
زبانهای پیوندها
عناوین بایگانی شده
اطمینان حاصل کنید که هرگونه کلمه پراکنده رایج استفاده نمی شود.
آن دسته از معدود دامنه هایی که از این مرحله خودکار عبور می کنند ، سابقه بایگانی را به صورت دستی توسط یک تیم بررسی اسپم بررسی می کنند. اگر آنچه را که می بینند دوست دارند به یک چک نهایی ارتقاء دهند.
این بررسی نهایی توسط داگ استوارت (یکی از بنیانگذاران) انجام می شود که شخصاً بیش از هر دامنه به نظر می رسد تا اطمینان حاصل کند که قبل از عرضه در بازار ، مطابق با استانداردها است.
آنها می توانند با قیمتی پایین تر از رقبا بفروشند زیرا آنها مجدداً سرمایه گذاری کرده اند تا فرآیند را به صورت خودکار و ساده تر انجام دهند.
PBN HQ را بررسی کنید - ناامید نخواهید شد - و با افزودن دامنه ها هر روز ، می توانید بدون شکستن بانک ، PBN طاقچه خود را بسازید .
خوب:
سرمایه گذاری زمان حداقل است.
شما هیچ خطری ندارید - ضمانت 100٪ برگشت پول نیز وجود دارد.
دامنه باید دارای اقتدار فوق العاده ای باشد.
این سرویس نیاز به شما برای بررسی بک لینک ها و بایگانی ماشین Wayback را از بین می برد.
بد:
این هزینه بیش از آن است که اگر دامنه را به تنهایی پیدا کنید. لطفا توجه داشته باشید که هزینه WAY ارزان تر از آن است که سعی کنید دامنه را در حراج بخرید. این تنها اشکال است و در واقع این معامله با این قیمت است.
دامنه های Hammerhead
( من یک شرکت وابسته برای این سرویس هستم. ) Hammerhead Domains برای دامنههای منقضی شده با قدرت بالا وب را خزیده و لیست های فیلتر شده این دامنه های ثبت نشده را به صورت رایگان فراهم می کند. این گزینه اگر شما قادر به خرید 10 یا 20 دامنه از یک کارگزار نیستید ، بهترین گزینه است ، اما نمی خواهید زمان لازم را برای پیدا کردن آنها در expireddomains.net اختصاص دهید.

دامنه ها همه رایگان نیستند ، بنابراین مجبور خواهید بود دامنه ها را برای هرزنامه بررسی کنید ، اما آنها برخی از فیلترهای ویژه را ایجاد کرده اند تا شما به دنبال لیست های دامنه های آشکارا ناخواسته ، وقت زیادی را تلف نکنید. جاش ، خالق Hammerhead Domains ، آموزش جامع و عمیق در مورد چک کردن اسپم را انجام داد ، به نام How To Get Domain PBN Cheap که در واقع به شما در رتبه بندی کمک می کنند .

برای یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنید و به لیستی از 10 دامنه در روز دسترسی پیدا خواهید کرد. حساب کاربری روش کاملی برای شروع کار با PBN در ارزان است.

دامنه hammerhead-domain-todays-domain
شما کاملاً می توانید کل PBN خود را از لیست رایگان آنها بسازید و هرگز به جز ثبت نام دامنه هیچ سدی پرداخت نکنید. اما لیست رایگان شما را به حداکثر دامنه های DA19 محدود می کند ، که به ویژه قدرتمند نیستند. این یک معامله گر نیست ، اما بسته به طاقچه شما ممکن است به دامنه های قوی تری نیاز داشته باشد.

درست مانند متریک قدیمی گوگل PageRank ، DA در یک مقیاس لگاریتمی محاسبه می شود ، که روشی جالب برای گفتن این است که DA30 فقط 33٪ قدرتمندتر از DA20 نیست ، بلکه 1000٪ قدرتمندتر است یا 10 برابر قدرتمند است . از جزئیات این محاسبه زیاد دلگیر نشوید ، زیرا همه اینها فقط تخمینی از معیارهایی است که Google از داخل استفاده می کند. نکته این است که زمان شما خیلی بهتر است و به جای تعداد بیشتری از بک لینکهای DA ، در ساختن تعداد کمتری از بک لینکهای DA بسیار صرف می شوید.

Hammerhead Domains یک عضویت حرفه ای با قیمت 19 دلار در ماه ارائه می دهد که به شما امکان می دهد هر روز به دامنه های بسیار بیشتری از جمله دامنه های DA20 + دسترسی پیدا کنید. بزرگترین مشکلی که در Pro Pro وجود دارد این است که از روزی که مشترکاً در هر دامنه ثبت نام نکرده اید ، به Vault خود افزوده می شوید و پس از مدتی هزاران دامنه را در خود ایجاد خواهید کرد. طاق.

دامنه های PRO-100-todays-domain-hammerhead
از آنجا که این عضویت بسیار گران نیست - من فقط آن را رها می کنم ، و پس از آن هر وقت می خواهم PBN خود را گسترش دهم ، Vault را برای دامنه های My Niche جستجو می کنم.

اهمیت طاقچه اهمیت دارد
با ادامه یافتن راه های جدید Google برای درک چگونگی عملکرد الگوهای پیوند طبیعی ، داشتن دامنه های PBN مرتبط با طاقچه شما می تواند یک مزیت بزرگ باشد.

کالای دیگری که Hammerhead Domains ارائه می دهد ، لیست های دامنه موضعی است . به عنوان یک عضو آزاد یا حرفه ای ، می توانید با قیمت 97 دلار لیستی از 50 دامنه با Majestic Topical Trust را در طاقچه خود دریافت کنید. دقیقاً مانند لیست های روزانه ، همه این دامنه ها بدون اسپم هستند ، اما اگر حداقل نتوانید ثبت نام کنید ، 3 لیست شما را جایگزین می کنند. و بیشتر اوقات مردم 5-15 دامنه را از این لیست ثبت می کنند.

چکش چرمی-موضعی-جستجو-از با شکوه
(لیست های موضعی هنگام گرفتن این تصویر در بازار به فروش می رسید. معمولاً 97 دلار)

اگر در حال حاضر به دامنه های طاقچه احتیاج دارید بهترین گزینه است ، و نمی خواهید برای گشت و گذار در لیست های روزانه و یا در انتظار ساخت Vault خود وقت صرف کنید. همچنین به شما امکان دسترسی به دامنه هایی را می دهد که هنوز در لیست های روزانه منتشر نشده اند.

همانطور که گفتم ، من با Hammerhead Domains وابسته هستم ، بنابراین اگر در آنجا خرید انجام دهید ، کمیسیون دریافت می کنم. این هیچ هزینه اضافی برای شما نخواهد داشت! و ، من قطعاً از حمایت قدردانی می کنم. برای ثبت نام در اینجا یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنید .

خوب:
یک حساب کاربری رایگان است و یک حساب کاربری ارتقا یافته بسیار ارزان است ، به خصوص وقتی که قیمت خرید فقط یک دامنه از یک کارگزار یا در حراج را در نظر می گیرید.
لیست ها به طور قابل ملاحظه ای فیلتر شده اند ، که باعث می شود در مقایسه با expireddomains.net یا اجرای نرم افزار خزنده خود ، یک زمان صرفه جویی کنید.
نسبتاً آسان برای یافتن دامنه های عالی با اقتدار بالا ، و همچنین دامنه هایی در طاقچه شما.
شما می توانید یک لیست بزرگ از دامنه ها را در طاق خود ایجاد کنید و در هر زمان به لیست بزرگی از دامنه های دارای قدرت بالا ثبت نشده دسترسی داشته باشید.
ایده آل برای آژانس ها از آنجا که می توانید یک شبکه HUGE ایجاد کنید.
بد:
شما هنوز هم باید اسپم دامنه ها را خودتان بررسی کنید
اگر در سایت پول خود درآمد ایجاد نکنید ، هزینه ماهانه می تواند اضافه شود.
یک گزینه دیگر - انجام شده برای شما خدمات شبکه وبلاگ خصوصی:
من شخصاً از این سرویس استفاده نکرده ام ، اما Source ardhurто وب سایت و منبع رتبه بندی این سرویس را کاملاً از سرویس شبکه وبلاگ خصوصی در جایی که دامنه ای پیدا می کنند ، ثبت می کنند ، ایجاد می کنند ، ایجاد می کنند. این یکی از گزینه های بالقوه برای به دست آوردن مزایای یک شبکه خصوصی وبلاگ بدون دردسر پیدا کردن دامنه ها ، گرفتن حساب های مختلف میزبانی برای هر یک و ایجاد سایت هاست! به طور معمول یک لیست انتظار وجود دارد.
می خواهید یک شبکه موجود؟ اگر می خواهید یک شبکه موجود را خریداری کنید ، به من اطلاع دهید. من از طرف مردم می شنوم که هر لحظه می فروشند ، بنابراین خوشحال می شوم که مردم را به هم وصل کنم. فقط ایمیل بفرستید
( تازه درآمد اینترنتی را شروع کرده اید؟ در مورد نحوه ساخت سایت های وابسته با استفاده از برنامه Amazon Associate بخوانید .)

نکات و ترفندها
در اینجا چند نکته وجود دارد که باید در مورد شبکه های وبلاگ خصوصی به خاطر بسپارید.

آدرس های IP و هاستینگ
اطمینان حاصل کنید که دامنه های موجود در PBN شما دارای آدرس های IP مختلف هستند. چرا؟ اگر دامنه ها در یک آدرس IP مشابه هستند ، این احتمال وجود دارد که همان شخص صاحب دامنه ها باشد. برای Google ، این ممکن است نشانگر برخی از تبانی برای بک لینک باشد. مهمترین نقش آدرس IP ، کاهش ردپای شبکه است. در اصل ، شما می خواهید آدرس های IP خود را تنظیم کنید تا این احتمال وجود داشته باشد که Google (یا هر شخص دیگری) PBN شما را کشف کند.

هر یک از دامنه های شما در PBN باید در آدرس های IP C بلوک جداگانه باشد. معنی آن چیست؟ آدرسهای IP دارای 4 "بلوک" - A ، B ، C و D هستند.

AAA.BBB.CCC.DDD

شما می خواهید دامنه های PBN شما برای مجموعه "CCC" آدرس IP شماره های مختلفی داشته باشند. (مرجع: این توضیح خوبی درباره C Blocks توسط AJ Kohn است .)

این آدرسهای IP در همان بلوک C قرار دارند و این برای PBN مناسب نیست:

50.18. 104 .27

50.18. 104 .180

50.18. 104 .219

این آدرسهای IP در بلاک های مختلف C قرار دارند و این برای PBN خوب است:

50.18. 101 .27

50.18. 48 .180

50.18. 204 .219

خصوصی-وبلاگ-شبکه-کارآگاه-طاقچه-سایت-پروژه چرا آدرسهای جداگانه IP Block C مهم هستند؟ آدرس IP ردپای یا شواهدی از شبکه را نشان می دهد. تصور کنید که شخصی به طور دستی سایت پول شما و نمایه بک لینک خود را مرور می کند. در صورت وجود 15 پیوند با ارزش به سایت پول شما از 15 دامنه همه در یک بلوک C ، شناسایی PBN بسیار آسان خواهد بود. اینکه بسیاری از پیوندها از یک بلوک C کمی عجیب و طبیعی به نظر نمی رسد. با این وجود ، اگر از 15 دامنه روی 14 آدرس مختلف C Block IP IP ، 15 لینک ارزشمند برای پول خود داشته باشید ، بسیار باورپذیرتر است و در طی یک بررسی دستی ، هیچ پرچم قرمز برافراشته نمی شوید.

چه کسی آدرس IP دارد؟

اگر از یک حساب HostNine استفاده می کنید ، تمام آدرسهای IP متعلق به HostNine خواهد بود - و این خیلی طبیعی به نظر نمی رسد. در حالت ایده آل ، شما می خواهید آدرس IP را از ارائه دهندگان مختلف و ایده آل ، رایانه های محبوب که هنگام شروع بکار آنلاین توسط افراد انتخاب می شوند بدست آورید - به BlueHost ، HostGator ، InMotion ، یک Orange کوچک و غیره فکر کنید.

می توانید از این ابزار استفاده کنید تا دریابید که چه کسی آدرس IP دارد و مطمئن شوید که شبکه شما توسط تعدادی از ارائه دهندگان مختلف میزبانی شده است.

آدرسهای اختصاصی C بلوک C ضروری هستند

دستیابی به آدرسهای جداگانه C Block IP چالش برانگیزترین بخش ایجاد PBN شخصی من بود و من هنوز با این مسئله مبارزه می کنم. سرویس های میزبانی سئو وجود دارد که با خوشحالی آدرس های اختصاصی C Block IP را ارائه می دهند .

اما حدس بزنید چه چیزی - بهترین ایده نیستند زیرا اکثر افراد دارای دامنه هایی که با یک شرکت میزبان سئو میزبانی می شوند ، دامنه PBN در آنجا دارند. این بدان معناست که Google می تواند تعداد زیادی از بک لینک های مشکوک را از انواع دامنه ها در مجموعه C بلوک های مختلف تشخیص دهد ، یکی از این موارد ممکن است مورد پسند شما باشد. ممکن است بعید باشد ، اما Google منابع لازم برای کشف شبکه یک شرکت میزبان سئو را دارد.

برای میزبانی چه باید کرد؟
برخی از شرکت های میزبان مشروع و غیر SEO میزبان حساب های میزبان نمایندگی را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد از آدرس های IP C Block جداگانه استفاده کنید

فله خرید میزبانی وب
Bulk Buy Hosting مواردی را که سایر ارائه دهندگان میزبانی سئو با آن روبرو بوده اند به دقت مورد بررسی قرار داده و قوانین و محدودیت هایی را در مورد تعداد سایت های PBN که در هر سرور میزبانی می کنند به منظور ایمن نگه داشتن شبکه خود ، اعمال کرده اید.

آنها از حساب های فروشندگان بزرگ از ارائه دهندگان بزرگ و مشهور از جمله Club Reseller Club BlueHost ، یک نارنجی کوچک ، HostGator ، InMotion و موارد دیگر استفاده می کنند ، به گونه ای که سایت های شما با سایر وب سایت های واقعی که توسط میزبانان کوچک و شخصی اداره می شوند ، ترکیب می شوند.

CloudBoss
این سرویس جدیدتر است که کار ساده ای در آسانتر کردن میزبانی PBN ها انجام می دهد. CloudBoss از گزینه های میزبانی ابر در ده ها سیستم عامل استفاده می کند.

نتیجه یک سکویی است که به شما امکان می دهد "IP های منحصر به فرد را با حساب های بدون اشتراک در بزرگترین بسترهای ابری در جهان دریافت کنید ، که هم اکنون میزبان میلیون ها وب سایت واقعی باشید". تری کایل کار بزرگی انجام داد که من به عضویت CloudBoss درآمد . اگر از طریق لینک من خرید کنید ، واقعاً از آن قدردانی می کنم.

CloudBoss از سیستم عامل هایی همچون Amazon EC2 و S3 ، RedHat OpenShift (استفاده از سرورهای آمازون) ، IBM Softlayer ، Microsoft Azure ، Digital Ocean ، Joyent & Linode برای میزبانی وب سایت های PBN شما استفاده می کند.

بیشتر افراد از آن سیستم عاملها برای میزبانی وب سایتها استفاده نمی کنند زیرا این کار پیچیده و فنی لعنتی است. بیشتر محتمل است که یک برنامه اجرا شده روی آن سیستم عامل ها را ببینید.

با استفاده از CloudBoss ، می توانید میزبانی PBN بسیار ارزان را با قیمت تقریبی 0.15 دلار در ماه برای سایت SEO / PBN با ترافیک بسیار پایین تنظیم کنید. این در آمازون S3 است - توسط بسیاری از شرکت های بزرگ استفاده می شود. راه اندازی می تواند نسبتاً پیچیده باشد ، اما اگر قصد دارید روی یک شبکه بزرگتر CloudBoss بتواند تکه ای از پول نقد را برای شما ذخیره کند .

شبکه های بلاگ آسان
Easy Blog Networks یک سرویس میزبانی PBN است که وبلاگ ها را با 1 کلیک بر روی سرورهای تصادفی میزبانی شده توسط ارائه دهندگان میزبان برندهای بزرگ مانند خدمات وب آمازون ، دیجیتال اقیانوس ، سافت لایر و دیگران نصب می کند.

این سیستم ضمن حفظ نسخه پشتیبان روزانه وبلاگ ، به طور خودکار WordPress ، افزونه ها و موضوعات را به روز می کند.

EBN دارای تاریخچه میزان deindexation پایین ، به موازات میزبان Premium cPanel است که توسط مطالعات موردی مستقل اثبات شده است.

این یک راه حل بهتر از میزبانی سئو به دلیل استفاده از IP های پیش فرض و سرورهای نامی است که از سایر ارائه دهندگان میزبانی داده شده است (بنابراین وقتی وبلاگ شما در Rackspace میزبانی می شود ، از سرورهای نام Rackspace استفاده می کنید) ، بنابراین فاقد هرگونه ردپای است. همچنین در مورد "محله های بد" مشکلی وجود ندارد زیرا شما فقط با بهترین ارائه دهنده هاست میزبان هستید.

شبکه آسان وبلاگ یکی از بهترین ، ساده ترین و امن ترین راه برای میزبانی PBN های شماست.
میزبانی فوق العاده ارزان
راه حل دیگر یافتن شرکت های میزبان کوچک که ارزان هستند ، مانند 1-2 دلار در ماه. نکته منفی برای استفاده از یک شرکت میزبان کوچک ، نصب وردپرس به صورت دستی است. بله ، درست است ... برخی از شرکت های میزبان نصب 1 کلیک برای وردپرس در سال 2014 ندارند. توصیه می کنم قبل از ثبت نام کارهای خانه خود را در این شرکت های میزبان کوچکتر انجام دهید. وی در پستی توسط Matt Diggity فاش کرد که تعداد زیادی از این میزبان های کوچک ماهانه 1-2 دلار پر از PBN ها هستند و شما باید به جای آن از ارائه دهندگان میزبانی حق بیمه استفاده کنید.

من IX هاستینگ را توصیه نمی کنم. آنها امکان دریافت 15 آدرس IP منحصر به فرد را با یک حساب Pro Unlimited با قیمت بسیار مناسب ارائه می دهند. با این حال ، من دو موضوع اصلی با IX دارم:

اول - بدست آوردن آدرسهای IP منحصر به فرد C Block بسیار دشوار است. به نظر می رسد تعداد C بلوک کمی در دسترس است و آنها را به صورت متوالی اختصاص می دهند. این بدان معناست که اگر پنج دامنه منقضی شده برای رفتن دارید و سعی دارید آنها را به حساب میزبانی خود در IX اضافه کنید ، می توانید با تمام پنج دامنه در همان C بلوک پایان دهید. بعلاوه ، آدرسهای IP احتمالاً نظم دارند ، مانند 50.18.20.180 ، 50.18.20.181 ... 50.18.20.184. این هدف داشتن آدرس های IP "منحصر به فرد" را شکست می دهد و می تواند PBN شما را در معرض دید شما قرار دهد.
دوم - نصب با یک کلیک وردپرس بسیار سخت است . (در پنل سرور میزبان تحت EasyApps Collection قرار دارد .) پس از پیدا کردن اسکریپت برای نصب آن ، نمونه وردپرس در http://yourdomainhere.com/wordpress قرار می گیرد. این ناامیدکننده و ایده آل نیست زیرا می خواهید دامنه را در http://yourdomainhere.com/ داشته باشید. رفع این مشکل برای اکثر افراد آسان نیست و فقط در صورتی که تجربه انتقال وردپرس از یک پوشه دیگر ، نصب وردپرس را دارید ، یا اینکه راه خود را در اطراف phpMyAdmin می دانید ، مشکل "نسبتاً آسان" است. من چند ساعت را صرف کردم تا دریابم که چگونه می توانم این کار را بخاطر اجرای ضعیف نصب 1 کلیک در IX Hosting انجام دهم.
محتوا و موضوع
ارسال محتوای منحصر به فرد و استفاده از یک موضوع منحصر به فرد

محتوا باید به تنهایی در یک بررسی دستی بایستد. محتوا باید اصلی باشد و در هیچ جای دیگر منتشر نشود. بعید است که توسط شخصی در Google یک بررسی دستی در وب سایت شما انجام شود اما این امکان وجود دارد. در حالت ایده آل ، محتوای جدید به خوبی نوشته شده است و متناسب با موضوع قبلی وب سایت است. مقالات باید طبیعی به نظر برسند. این بدان معناست که احتمالاً خوب است که پست هایی در طی یک دوره زمانی منتشر شود - همه مقالات را در همان روز منتشر نکنید. این یک مشکل آسان در وردپرس است زیرا می توانید تاریخ انتشار را ویرایش کنید.

از مطالب قبلی سایت استفاده نکنید. می توانید مطالب مربوط به مدیر وب قدیمی را در archive.org مشاهده کنید. با این حال ، به حق نسخه برداری مالک قبلی احترام بگذارید و محتوای منحصر به فرد ایجاد کنید. نقض حق نسخه برداری موضوعی کاملاً متفاوت است ، بنابراین من آن را در آن جا می گذارم.

من 5 مقاله را حداقل برای هر دامنه توصیه می کنم. باز هم ، هدف این است که یک وب سایت طبیعی به دنبال داشته باشیم که به نظر می رسد به طور مرتب به روز می شود. اگر می توانید 10 مقاله ارسال کنید ، حتی بهتر. من دوست دارم از تصاویر morguefile.com برای عکس های رایگان و حق امتیاز استفاده کنم یا فیلم های یوتیوب مرتبط را برای ارسال پیدا کنم. اگر صاحب ویدیو اجازه به اشتراک گذاری ویدیو را داشته باشد ، می توانید آن را در سایت خود ارسال کنید ، زیرا این صفحه به صفحه یوتیوب پیوند دارد.

باید یک صفحه منحصر به فرد "درباره" وجود داشته باشد که در مورد هدف وب سایت یا صفحه "درباره من" است که درباره ناشر بحث می کند. احساس راحتی کنید تا برای هر سایت یک نفس تغییر دهید.

صحبت از متنوع و عادی - موضوعات همچنین باید منحصر به فرد در حوزه های شما باشد. من هرگز از یک موضوع پولی استفاده نمی کنم و روش من جستجوی یک موضوع در داشبورد تم وردپرس است. بهتر است مضامین ساده ای پیدا کنید که امکان نمایش متن کامل ارسال ها را در صفحه اصلی نشان دهد. از مضامین پیچیده ای که گزینه های مختلفی برای تنظیم دارند دوری کنید - وقت شما بهتر است در جای دیگر صرف شود. موضوع را ساده ، تمیز و رایگان نگه دارید.

سرانجام ، وقتی نوبت به افزونه هایی که در سایت های PBN خود استفاده می کنید ، باید آنها را تصادفی کنید تا در کد HTML سایتهای خود از ردپای خود استفاده کنید. شما می توانید از ابزار رایگان افزونه Picker استفاده کنید تا بین تم های محبوب و عملکردهایی مانند فرم های تماس ، نقشه های سایت ، پلاگین های سئو و موارد دیگر تصادفی شود.

چگونه دامنه شبکه وبلاگ خصوصی خود را آزمایش کنیم
بیایید تصور کنیم که شما این همه کار سخت را انجام داده اید:

دامنه ای با معیارهای SUPER پیدا کرد
WP نصب شده است
دسته ای از مطالب را منتشر کرد
پیوندی به سایت پول خود اضافه کرد
و نتیجه این شد که رتبه بندی شما مخدوش شد. این وحشتناک خواهد بود! تمام این تلاش و هدر رفت هدر رفت.

می توانید ببینید که آزمایش شبکه ، یک دامنه در هر زمان ، ایده خوبی است. برای انجام تست باید حدود یک هفته زمان ببرد و ارزش این کار را هم دارد. من وقتی شبکه بزرگ داشتم دامنه ها را دوباره آزمایش نکردم ، اما ای کاش این کار را می کردم. این تکنیک از Diggity Marketing - با تشکر از مت!

اول از همه ، حتی اگر به خزنده های بک لینک نگاه کنید ، تمام پیوندها در پشت دامنه را نمی شناسید. شما فقط نمی توانید - Google عمیق تر از هر ابزار شخص ثالث به وب عمیق تر می رود. بنابراین حتی اگر همه بک لینک ها را در مجلل و اهورف بررسی کنید ، نمی توانید واقعاً بدانید.

این روند:

یک وب سایت شخص ثالث را در طاقچه خود پیدا کنید. لازم است وب سایت دیگری باشد ، تا سایت خودتان را به هم نزنید. ما همچنین نمی خواهیم به درآمد هر کسی صدمه وارد کنیم بنابراین ...
در مرحله 1 یک کلمه کلیدی پیدا کنید که در صفحه 2 برای رتبه بندی سایت قرار بگیرد. شما نمی خواهید روی درآمد کسی تأثیر بگذارد - این یک حرکت تند و سریع است! بنابراین اصطلاحی را در صفحه 2 پیدا کنید.
متن لنگر مطابقت دقیق با کلید واژه هرگز استفاده نشده است . شما می خواهید یک عبارت کلمه کلیدی را پیدا کنید که به پیوند با متن دقیق لنگر مطابقت حساس باشد. چیزی که در رتبه بندی خوبی قرار دارد (یعنی 20 نفر برتر) متناسب با این لایحه شما باید از کاشفان سایت Majestic و Ahrefs استفاده کنید تا مطمئن شوید از متن لنگر استفاده نشده است.
سایر کلید واژه های مرتبط نیز باید در صفحه 2 باشند . این تضمین می کند که Google سایت را دوست دارد. اگر سایتی را انتخاب کنید که از قبل وضعیت بدی داشته باشد ، آزمون شما کار نخواهد کرد.
با استفاده از SEMrush کلمات کلیدی را پیدا کنید - هر راه دیگری دشوار و ناامیدکننده خواهد بود.

این تئوری این است که یک لینک متن لنگر مطابقت دقیقاً بر رتبه بندی آن اصطلاح و اصطلاحات مرتبط تأثیر خواهد گذاشت.

این تنها در صورت تمیز بودن دامنه PBN است.

هنگامی که پیوند را با استفاده از متن لنگر مطابقت دقیق قرار می دهید ، باید حدود 7 روز صبر کنید و SERP ها را بررسی کنید. و شما باید از ابزاری مانند آزمایشگاه SERP استفاده کنید.

اگر رتبه ها بهبود یابد ، شما یک حوزه معتبر و سالم داشته باشید. آن را به شبکه خود اضافه کنید!
اگر رتبه بندی بدتر می شود ، باید لینک را حذف کنید. اگر رتبه بندی ها بعد از یک هفته به بالا برگردند ، شما دامنه بدی دارید. آن را از شبکه خود دور نگه دارید.
این یک آزمایش ساده و مؤثر است. این آزمایش تضمین می کند که شما خودتان را با پای دامنه بد تیراندازی نمی کنید.