تردمیل وسیله‌ای است که در چندین سال اخیر برای ساخت قابلیت ورزش منظم در منزل به‌وجود آمده و کم و بیش توانسته اختلال کم تحرکی را بهبود ببخشد .

به نقل از سایت بست رویو , فقدان زمان و فضای حتمی برای پیاده‌روی و دویدن و همینطور آلودگی هوای محیط‌های گشوده سبب شده استقبال از این وسیله ورزشی هر روز بیشتر شود . البته دویدن روی تردمیل , دقیقاً شبیه دویدن روی زمین نیست زیرا این دستگاه است که سرعت دویدن را تهیه می نماید و حتی‌د‌ر صورت خستگی , اذن تغییر و تحول سرعت را نمی‌دهد و به علاوه این قابلیت و امکان را میدهد تا بتوان پروسه دویدن را ثبت و جهت بررسی و مقایسه بعدی به‌کار گرفت .

تردمیل‌ها تجهیزات و قابلیت‌های متفاوتی دارا‌هستند که منجر شده قیمت‌های متمایز نیز داشته باشند ولی قیمت تردمیل خانگیبیشتراز هر چیز متعلق به گونه نیاز استفاده کننده است . برای خرید تردمیل مطلوب می توانید به بست رویو رجوع‌نمایید و از دربین شایسته ترین تردمیل‌ها با گارانتی دارای اعتبار و سرویس ها بعداز فروش مطلوب , فرآورده ما یحتاج خویش را توصیه دهید و به صورت فوری تحویل بگیرید .

خرید تردمیل

در خرید تردمیل , وزن خویش را در لحاظ بگیرید و تردمیلی را گزینش نمائید که تحمل وزنی بیشتر از وزن شمارا داشته باشد . همینطور در شرایطی که دارنده جثه بزرگ می باشید به پهنا تسمه هم اعتنا فرمایید و یک تردمیل با پهنا تسمه بیشتر گزینش نمائید . مکانی مطلوب را برای قرار دادن تردمیل در حیث بگیرید که حدود یک تا دو متر اطراف تردمیل خالی باشد تا در صورت به نیز تناول کردن تعادل , مشکلی بوجود نیاید و با اجسام دشوار برخورد نکنید . همینطور تردمیل بایستی در مسیر جریان هوا قرار بگیرد تا همواره هوای تندرست و کافی به دونده رسد , هیچگاه تردمیل خانگی را در کنار دیوار و پنجره قرار ندهید .

دسته‌های تردمیل از اجزای حیاتی تردمیل است . در هنگام خرید بهترین مارک تردمیل می بایست اعتنا کرد که دسته‌ها شل نباشند و همینطور به گونه‌ای قرار نگرفته باشند که در هنگام دویدن مزاحم شما باشند . در هنگام خرید تردمیل خانگی بایستی به توان موتور و توان موتور و همینطور مرغوبیت آن زیاد دقت کرد . مدام تردمیلی تعیین نمایید که دکمه ایمنی داشته باشد تا در هنگامی که شما تعادل خویش را از دست می‌دهید این سوییچ موجب توقف دستگاه شود . تردمیل خانگی از موتور با جریان برق بدون واسطه به کارگیری میکند , مقابل تردمیل باشگاهی از برق متناوب استعمال می کند و این استدلال , منجر می شود تردمیل‌های باشگاهی با اقتدار بیشتر اما لبریز سروصداتر نسبت به دسته خانگی فعالیت نمایند , ارزش تردمیل باشگاهی نیز بیش تر از گونه خانگی آن است . مثلا ارزش تردمیل ریباک با حسگر ضربان قلب لمسی , آزمایش سنجش چربی , رشته خنک‌کننده تن , امکان پخش موسیقی و یک سری امکان دیگر حدود ۵ میلیون تومان است و قیمت تردمیل با خصوصیات شبیه و اقتدار موتور بیشتر در همین حدود سیر می نماید .

https://sites.psu.edu/bestbuy/2019/07/19/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%AA%D8%B1%D8%AF%D9%85%DB%8C%D9%84/