دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی در اصل نسخه ماشینی و طراحی شده از روی مرغ مادر میباشد ، این ماشین جوجه کشی قادر است تمامی شرایط لازم برای تخم مرغ را همانند مرغ مادر مهیا سازد .شرایط لازم برای رشد و نمو تخم نطفه دار در تمامی پرنده ها یکسان است و این نیاز آنها به دما و رطوبت است . در واقع برای اینکه نطفه بتواند درون تخم رشد نماید نیاز به دما و رطوبت دارد که دستگاه های جوجه کشی این شرایط را مهیا میسازند ، انکوباتور های جوجه در آوری در ابعاد مختلفی طراحی و تولید میشوند که عبارتند از نسخه های خانگی ، نسخه های صنعتی و نسخه های فوق صنعتی ، هر یک از این دستگاه ها در مکان های بخصوصی مورد استفاده قرار میگیردند.

دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی خانگی همانطور که از اسمش پیدا ات در خانه و محیط های کوچک مورد استفاده قرار میگیرد و بایستی تحت شرایط مناسبی قرار گیرد ، ماشین جوجه کشی صنعتی نیز با استاندارد های مخصوص به خود ساخته میشود که در محیط های خارج از منزل جوجه کشی نماید. نسخه های فوق صنعتی نیز در محیط هایی مانند کارخانه های تولید جوجه یک روزه به کار میرود که روزانه چندین هزار جوجه یک روز تحویل میدهند. اطلاعات بیشتر

تولید کنندگان انکوباتورهای جوجه کشی

در سطح ایران و جهان کارخانه های ختلفی وجود دارند که به تولید ماشین جوجه در آوری میپردازند که از جمله این موارد میتوان به کارخانه آرکام ساخت کره که در جهان بی نظیر ترین دستگاه های تبدیل تخم نطفه دار به جوجه را تولید مینمایند. اما در سطح ایران تنها کارخانه ای که شما میتوانید محصولات با کیفیت برای جوجه کشی طیور تهیه فرمایید گروه صنعتی اسکندری میباشد. وب سایت ایران جوجه و وب سایت انکوباتور از جمله سایت هایی هستند که به صورت رسمی توسط گروه صنعتی اسکندری (EIG) به عنوان فروشگاه های رسمی این کارخانه اعلام شده اند که شما عزیزان میتوانید با مراجعه به این فروشگاه های اینترنتی از تمامی دستگاه های جوجه کشی این کارخانه دیدن فرمایید و همچنین در صورت نیاز به صورت آنلاین نیز آنها را خریداری نمایید.

ساخت دستگاه جوجه کشی در منزل امکان پذیر است؟

بله هر کسی میتواند با استفاده از آموزش های موجو در سطح اینترنت یک دستگاه جوجه کشی دست ساز حرفه ای یا ساده بسازد. آموزش هایی که در این باره موجود میباشند به صورت نوشتاری و حتی به صورت ویدیویی میباشند. در صورتی که میخواهید به این آموزش ها دسترسی داشته باشید کافی است تا در سطح اینترنت (پیشنهاد ما سایت گوگل میباشد) کلمه " ساخت دستگاه جوجه کشی " را جستجو نمایید. خواهید دید که وب سایت های فراوانی در این زمینه وجود دارد و آموزش ساخت دستگاه جوجه کشی حرفه ای و ساده را آموزش داده اند.

امکان مشاوره قبل از خرید دستگاه جوجه کشی

در صورتی که میخواهید ماشین جوجه کشی خریداری نمایید قبل از هر کاری پیشنهاد میکنیم از خدمات مشاوره رایگان ما استفاده نمایید ، شما دوستان عزیز میتوانید با شماره تماس 09144485590 در ارتباط باشید تا بتوانید از مشاوره رایگان بهره ببرید. بعد از مشاوره رایگان شما خواهید توانست انکوباتور جوجه کشی مورد نظر خودتان را تشخیص دهید و به راحتی بدانید که کدام دستگاه به درد کار شما خواهد خورد.

توضیحاتی در مورد بازار کار جوجه کشی و پرورش طیور

در زیر یک پادکست در مورد بازارکار جوجه کشی و پرورش پرندگان و طیور برای شما عزیزان آماده کرده ایم که توسط یکی از مهندسان جوجه کشی گفته شده است و کاملاً مستند میباشد . توصیه میکنیم حتماً این ویدئو را تماشا فرمایید چراکه بعد از اینکه به این فایل صوتی گوش دادید تازه متوجه خواهید شد که با یک دستگاه جوجه کشی چه کار هایی که نمیتوان کرد. 

.

.


فیلم تبلیغاتی جدید ترین دستگاه جوجه کشی اسکندری : https://www.youtube.com/watch?v=Rve6HlXukkc&t=19s

دستگاه جوجه کشی