راهنمای خرید بهترین دستگاه لیزر موهای زائد خانگی

امروز دستگاه لیزر خانگی یکی از پرطرفدارترین محصولات بازار به شمار می رود . پاک سازی بدن یکی از نیاز های اولیه بوده است . با استفاده از جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد شما می توانید به راحتی وضعیت بهداشت و سلامت خود را شرح دهید . خانم ها از این روش بسیار استقبال می کنند زیرا روش با درد کمتری می باشد . استفاده از بهترین دستگاه لیزر موهای زائد خانگی قطعا راه حل بسیار خوبی برای شما ، جهت از بین بردن مو های زائد خود با کمترین درد می باشد .

دستگاه لیزر خانگی چیست و چگونه کار می کند ؟
جدید ترین دستگاه های لیزر موهای زائد از تکنولوژی به نام پالس نوری استفاده می کنند . البته این لیزر نیست و فلش لامپ های زنون می باشد که دارای چند طول موج خواهد بود . این پالس های بر روی رنگ دانه های مو تاثیر گذاشته و با ذایجاد گرما سبب از بین رفتن آن ها خواهد شد . در واقع بدون سوختن پوست سبب از بین رفتن مو های خود خواهد شد .

کدام یک از افراد از دستگاه لیزر خانگی استفاده می کنند
استفاده از بهترین دستگاه لیزر موهای زائد خانگی به رنگ مو و رنگ پوست بستگی دارد . برای افرادی که دارای پوست روشن و مو های تیره هستند بسیار مناسب می باشد . در افراد سیاه پوست به خصوص آفریقایی ها استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد خانگی احتمالا سبب آسیب رسیدن به پوست شود . از این رو استفاده از لیزر برای ازبین بردن مو های اضافی بدن را توصیه نمی کنیم .

نکات مهم قبل از خرید دستگاه لیزر موهای زائد خانگی
توجه داشته باشید اگر فروشنده ایی به شما گفت که این دستگاه ها برای تمامی مو ها مناسب است و هیچ ضرری ندارند . حتما باید به راست گویی آن ها شک کرد .
دقت داشته باشید اختراع دستگاه لیزر مو تحولی در صنعت ارایشیی بوجود آورد از همان زمان هم برای همه رنگ های پوستی به درد نمی خورد . شما باید توجه داشته باشید که با گذشت مدتی و بازتر شدن گستره استفاده از این دستگاه برای پوست های بیشتر اما هنوز کسانی که دارای پوست بسیار تیره هستند . از آن نمی تواننند استفاده کنند .

دقت کنیید نوری که از دستگاخه به مو برخورد می کند هر چه رنگ مو تیره تر باشد باعث می شود تا نور بیشتری را جذب کند و سریع تری ضعیف شده و از بین برود .

چگونه باید از لیزر خانگی استفاده کرد ؟
ابتدای استفاده از دستگاه حتما دفترچه راهنمای آن را مطالعه کنید . زیرا به دقت به شما کمک می کند تا طرز استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد خانگی را به راحتی استفاده کنید . مدل های موجود در بازر به دو صورت با سیم و بدون سیم می باشد . نوع بیسیم نیاز به شارژ شدن ندارد . از طرفی نوع بی سیم برای اولین بار حتما باید یکبار شارژ کامل شود بعد از آن استفاده کنید .

روال استفاده به صورت زیر است :
1-ابتدا نایحه ایی که می خواهید با استفاده از دستگاه لیزر کنید را شیود کنید ، تا اطمینان صد در صد پیدا کنید که نور به فولیکول آن برسد .
2- پوست بددن شما در هنگام استفاده از دستگاه باید خشک باشد . یعنی هیچ گونه کرم و وسیله ی آرایشی درون آن نباشد .
3- شدت نور را باید بر اساس رنگ پوست و موی خود تعیین کنید . چرا که امکان آسیب رسیدن به موی شما بسیار وجود دارد .
4- دستگاه را به صورت 90 درجه روی پوست خود قرار دهید به گونه ایی که پنجره وقسمت ایمنی روی پوست شما قرار داشته باشد .پس از آن روی پوست بکشید .

آیا لیز موهای زائد با دستگاه درد دارد ؟
امروزه استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد خانگی درد ندارد و مانند کلینیک ها نیازی به مواد بی حس کننده وجود ندارد . از این رو شما می تواندید بدون استرس از آن ها استفاده کنید . در واقع تنها سوزش مختصری خواهید داشت که از ژل های خنک کننده برای رفع این عیب منی توانید استفاده کنید . علاوه بر آن برخی دستگاه ها دارای خنک کنندگی مورد نظر می باشند .

برای خرید بهترین دستگاه لیزر موهای زائد خانگی می توانید از سایت بست رویو دیدن کنید . این سایت راهنمای جامعی در مورد چگونگی خرید در اختیار شما قرار خواهد داد . از این رو شما می توانید با سر زدن به سایت از نحوه کار آن ها آگاه شوید سپس از بین بهرتین لیزر های خانگی پیشنهاد شده در این سایت ، دستگاه مورد نظر خود را انتخاب و خرید خود را انجام دهید .