کیمبر هانون از یک سفر کوتاه به خانه بازگشت ، فقط برای کشف کسی که قفل را در حالی که از خانه دور بود تغییر داد ... و آنها در خانه اش اقامت گزیدند. این مرد "اثبات" پلیس را نشان داد که وی اجاره نامه کوتاهی برای خانه دارد ، فقط برای نجوا کردن پیام خنک کننده ای که کیمبر را ترس و بلاتکلیف می کند که به کی می تواند اعتماد کند. با این وجود ، او مصمم است قبل از اینکه زندگی او را کاملاً از بین ببرد ، چه کسی است و واقعاً چه می خواهد. با این حال او باید این کار را با دقت انجام دهد ، مبادا مبادا مخفی تاریکی از گذشته کیمبر باشد.

دانلود کتاب

اکثر مردم احساس می کنند که خانه آنها پناهگاهی امن است ، بنابراین من همیشه با کتابهایی که فکر می کنم ایمنی که به دلیل دلهره آور از بین می رود کشف می کنم. فکر اینکه فقط به خانه بیابید برای پیدا کردن یک غریبه که در خانه شما زندگی می کند ، دسترسی به همه چیزهایی که شما در اختیار دارید و عزیز نگه دارید ، مورد توجه است.

صحنه پردازی این داستان به صورت هوشمندانه انجام شد و به تدریج مطالبی از اطلاعات را نشان داد که در نهایت به هویت و هدف واقعی متجاوز منتهی می شود و در عین حال به گذشته های کیمبر نیز در مورد مرگ غم انگیز خواهر بزرگترش میشل می پردازد.

کیمبر هانون قطعاً شخصیتی غیرقابل باور است ، نه قابل اعتماد و مهربان برای اکثر افراد در زندگی او. و با این حال ... من نمی توانم کمکی کنم اما از آنچه که او می گذرد متاسفم و به راحتی می توانم درک کنم که چقدر نقض شده است.

انتظار داشتم یک داستان حیرت انگیز برای داستان باشد ، اما وقتی حقیقت بیرون آمد ، هنوز تعجب کردم. من را متوقف کرد که لحظات اول داستان را به خاطر بسپارم ، با دیدن وقایع مختلف در یک نور کاملاً متفاوت. چند لحظه بسیار ظریف وجود دارد که نشان می دهد توطئه علیه کیمبر بسیار پیچیده تر بود که در ابتدا فکر می کردم چنین باشد.

نویسندگی بندیکت در کل عالی بود و حتی اگر این اولین باری است که یکی از کتابهای او را خوانده ام ، قطعاً آخرین نخواهد بود.

در کل ، این یک کتاب عالی بود ، و من آن را اکیداً توصیه می کنم!

نسخه ای از خواندن پیش نویس این کتاب را که از کتاب های Mulholland از طریق نتگللی استقبال می کند دریافت کردم .

 

به Goodreads اضافه کنید

نویسنده: لورا بندیکت
عنوان: The Stranger Inside
ژانر: Psychological Suspense
تاریخ انتشار: 5 فوریه 2019 توسط Mulholland
رتبه بندی کتاب ها : 5 ستاره

درباره کتاب
اعتقاد کیمبر هانون مبنی بر این که کنترل کامل زندگی خود را دارد ، شبانه ای که او از یک سفر به خانه می آید ، خراب می شود تا بتواند کلیدش را پیدا کند ، دیگر در را باز نمی کند. در خانه اش غریبه ای زندگی می کند. غریبه ای که ادعا می کند حق دارد در آنجا حضور داشته باشد ، با اسناد و مدارک برای اثبات آن. وقتی او با مرد مقابله کرد ، به او اجازه می دهد که به اندازه کافی نزدیک شود که نجوا کند ، "من آنجا بودم. من دیدم که شما چه کار کردید. "

او نمی داند که چگونه او را می شناسد ، اما با این سخنان کیمبر می داند که این غریبه به هیچ وجه به اندازه پول یا کارهای هنری او یا یک خانه ی ییلاقی جذاب صنایع دستی نیست. او مجبور است دقیقاً چیزی را که می خواهد بفهمد و قبل از خراب کردن او ، او را با احتیاط کامل زندگی از او دور کند.

تعداد زیادی از افراد در زندگی او وجود دارند که ممکن است به آنها کمک کنند ، اما آیا کیمبر باید به یکی از آنها اعتماد کند؟ وکیل او ، گابریل ، عاشق سابق او نیز هست. دایانا ، بهترین دوستش ، نمی داند کیمبر با همسرش خوابیده است. شوهر سابق او پس از ترک زندگی ، زندگی جدید و شاد تری دارد. و همکارانش می دانند که او برای فروش بعدی خود کاری انجام خواهد داد. و هیچ کس نمی تواند دلیل واقعی این مرد در خانه اش را بداند. بدون اعتماد ، همه غریبه هستند ...

درباره نویسنده
LAURA BENEDICT نویسنده ی جوایز Edgar- و ITW Thriller است که هشت رمان تعلیق ، از جمله The Stranger Inside در آینده (5 فوریه 2019) نامزد شده است. Small Town Trouble ، جدیدترین کتاب او ، یک رمان جنایت دنج است. سه گلی گوتیک Bliss House شامل قلب رها شده ، داستان شارلوت (بررسی ستاره دار کتابفروشی) و خانه سعادتمند است. داستان کوتاه او در مجله رمز و راز Ellery Queen ، و در گلچین های متعددی مانند Thrillers: 100 Must-Reads ، The Lineup: 20 Writers Women Provocative و سنت لوئیس نویر ظاهر شده است. او که اهل بیت سینسیناتی است ، به همراه خانواده در ایلینویز جنوبی زندگی می کند.

دانلود بهترین کتاب های 2018

tinyurl rebrandly bit.do bit.ly opizo.com
gg.gg shorturl.at shorl.com v.ht is.gd
b2n.ir plink.ir