قبل از اینکه به بررسی کتاب خود بپردازم ، می خواهم کمی در مورد واقعه واقعی که در این آشفتگی ذکر شده صحبت کنم ، زیرا این موضوعی است که قبلاً در مورد آن خوانده ام و شگفت زده شدم که امروز کمتر کسی از آن آگاه است.

در 18 مارس 1937 ، مرگبارترین فاجعه مدرسه در تاریخ آمریکا در نیو لندن ، تگزاس رخ داد ، هنگامی که یک انفجار در مدرسه رخ داد و حدود 296 دانش آموز و معلم را کشته است. در نهایت دیگران نتوانستند از صدمات وارده به آن روز زنده بمانند و شمار تلفات را به 311 نفر برسانند.


newlondon3

علت انفجار ، نشت گاز طبیعی است - که به دلیل نامرئی بودن و بی بو بودن آن کشف نشده بود - هنگامی که یک معلم ناشناس سوئیچ سوئیچ را روشن کرد تا یک سانترزر را روشن کند. این انفجار مهلک بود که قوه مقننه تگزاس را وادار به اضافه کردن یک بدخلقی ، مرکاپتان ، به گاز طبیعی کرد. عطر و بوی غیرقابل توصیف آن درباره نشت گاز هشدار می دهد. من میلرزد به فکر می کنم که چگونه بسیاری از انفجار گاز کشنده تر ممکن است رخ، آن را برای عمل اضافه کردن عطر و بوی بد بو نیست، و آن را به من متحیر که تا چند نفر از دلیل آگاه هستند که چرا آن را اضافه، به دلیل آن مهم است که بدانید که به دلیل از دست دادن وحشتناک زندگی مدرسه نیویورک در 81 سال پیش اتفاق افتاد.

خوب ، این پایان درس تاریخ است. بیایید در مورد کتاب صحبت کنیم ، باید؟

بدیهی است که تاریخچه تنظیم این داستان همان چیزی است که ابتدا مرا در مورد این کتاب جلب کرد. من می خواستم ببینم که چگونه داستان شخصیت ها در عصر حاضر (پسر عموهای کیتی و اسکارلت) با داستان مجموعه در گذشته همراه می شود و این به رابطه با مادربزرگشان ، مارگارت است. لازم به ذکر نیست ، می خواستم دریابم که آیا عنوان ، The Daisy Children ، هیچ نوع ارتباطی با داستان دارد یا اینکه فقط یک عنوان خوب بود. (بدون اینکه وارد جزئیات، عنوان را به اثبات می در ارتباط با داستان، که من را دوست داشت!)

من برای انتخاب اینکه کدام جدول زمانی- گذشته یا حال- من بهترین را دوست داشتم ، تحت فشار قرار می گیرم. هر دو شیوه خاص خود را تحسین می کردند و هر کدام اتفاقاتی افتادند که من عاشق خواندن درباره آنها بودم. به خصوص جالب بود که چگونه اثرات جانبی آن فاجعه دیرباز توسط نسل های آینده خانواده احساس می شود ... چه آنها متوجه این موضوع شده اند یا نه.

نگارش گرانت بسیار عالی است و در کل داستانهای دلهره آور و بنیادی - انفجار مدرسه نیو لندن - را بافته می کند که قبلاً هرگز ندیده ام از چنین روشی جذاب استفاده کرده باشد.

فکر می کنم این کتاب برای خوانندگانی که داستان های تاریخی را دوست دارند با یک پایه و اساس بر اساس وقایع واقعی ، مورد توجه ویژه قرار بگیرند.

من یک پیشرفت بررسی کپی از این حسن نیت ارائه میدهد کتاب دریافت ویلیام مارو کتابهای طریق ادلویس .

به Goodreads اضافه کنید

نویسنده: Sofia Grant
عنوان: The Daisy Children
ژانر: تاریخ
انتشار داستان های تاریخی : 7 آگوست 2018 توسط ویلیام مورو Paperbacks
رتبه: 4 ستاره

درباره کتاب
با الهام از وقایع واقعی ، در رمان جدید و با قدرت در حال حرکت صوفیا گرانت ، یک زن جوان لایه های تاریخ خانواده خود را برمی گرداند و در گذشته فاجعه ای را کشف می کند که بسیاری از حالات را توضیح می دهد. این داستان فراموش نشدنی ، یک امید ، شفابخشی و کشف حقیقت است

 

بعضی اوقات داستانهای ناگفته از گذشته مواردی هستند که باید بشنویم ...

 

وقتی کیتی گارت خبر غیرمنتظره ای بدست آورد که از مادربزرگی که به سختی می دانست وراثت دریافت کرده است ، میراثی دریافت می کند ، نمی توانست در زمان بهتری پیش بیاید. او از بوستون و همسرش که به طور فزاینده ای تبعید می شود فرار می کند و به روستای تگزاس سفر می کند.

 

در آنجا ، او توسط پسر عموی دوردستش اسکارلت مورد استقبال قرار می گیرد. اسکارلت دوستانه ، پرزرق و برق ، خوش بینانه ، نمی تواند تفاوت بیشتری با کیتی معقول داشته باشد. و هنگامی که آنها کار مرتب سازی بر اساس وسایل مادربزرگ خود را آغاز می کنند ، نامه ها و عکس هایی را کشف می کنند که حقایق پنهان در مورد تاریخ مشترک خود را کشف می کنند ، و تراژدی که مدت ها فراموش شده از انفجار مدرسه نیو لندن در سال 1937 است که آنها را به هم پیوند می دهد.

درباره نویسنده
C یک "ماشین نوشتن" توسط alled نیویورک تایمز و یک "قصه گو استاد" توسط نقد و بررسی کتاب غرب میانه، صوفیه گرانت ده ها تن از رمان برای بزرگسالان و نوجوانان تحت نام نوشته است سوفی لیتل . او برنده جوایز کتاب آنتونی و RT شده است و در فهرست جوایز Edgar® ، Barry ، Crimespree ، Macavity و Goodreads Choice List قرار گرفته است.

خارج از اتاق زیر شیروانی توسط VC Andrews