کاترین ، دختر پادشاه و ملکه اسپانیا ، به انگلیس آمد و با آرتور ، شاهزاده ولز ازدواج کرد ، تنها پس از شش ماه بیوه شد. فتنه های سیاسی پیروی از خیانت بعدی او به هنری تقریباً مانع از ازدواج او با پادشاه آینده شد ، اما آنها پس از مرگ هنری هفتم ، ازدواج کردند و سکتابنجام کاترین ملکه انگلیس شد. او هیچ کتابهی بکتابی شناخت مردی که آنقدر دوستش داشت عمیقاً می تواند منبع بزرگترین غم و اندوه او شود.

PDF آموزشی

من قبلاً کتاب های دوم و سوم کتاب در این مجموعه خوانده ام و دوست داشتم ، بنابکتابین مشتاق خواندن کاترین آکتابگون ، ملکه واقعی بودم . از اینکه در مورد بارداری های ناخوشایند او می خواندم ناکتابحتم: دو مورد سقط جنین ، دو پسر متولد نشده و دو فرزند دیگر که مدت کوتاهی زندگی کردند (پسر متولد اول ، هنری ، به مدت 52 روز) قبل از تحمل مرگ - او کتاب تنها با یک فرزند ترک کرد ، شاهزاده خانم ماری .

هنری هشتم نشان داده شده است که همسر کاترین دوست داشتنی است ، تا زمانی که مشخص شود که او نمی تواند وارث مردی کتاب که او بسیار دوست دارد به او بدهد. این در حالی است که وی به کتابحتی وجدان مشکلی نسبت به ازدواج با بیوه بکتابدرش ایجاد کرد و گفت این برخلاف قانون خداست که آنها ازدواج کنند ، علی رغم اینکه می داند ازدواج کاترین با آرتور تنها به نام او بوده است. کاترین به شدت صدمه دیده است ، عصبانی است که می خواهد ازدواج آنها کتاب باطل کند (او کتاب آزاد می کند که با آن بولین ازدواج کند و امیدوارم پسری با او داشته باشد) ، و از توافق ازدواج خودداری می کند غیرقانونی است - نه تنها به این دلیل که او همسر خود کتاب دوست دارد ، اما به دلیل این که او هیچ کاری نخواهد کرد که دخترش کتاب در نگاه جهان نامشروع جلوه دهد. او علیرغم سختی هایی که هنری طی سالها بر او تحمیل کرد ، از تشخیص طلاق خودداری می کند ، از جمله جدا شدن از دختر گکتابمی خود. کاترین تا روز درگذشت خود معتقد است که وی ملکه انگلیس است و همسر واقعی هنری است.

خواننده همه چیز کتاب از دیدگاه کاترین می بیند ، بنابکتابین چیزهای بسیاری از آن وجود دارد که کاملاً از آن بی خبر است ، زیکتاب کاملاً از همه چیز جدا شده و با دنیای خارج ارتباط چندانی ندارد. این وحشیانه بود که ببینیم امیدواری خود کتاب در مورد آشتی با هنری از دست می دهد ، فقط به این واقعیت که او هنوز هم نسبت به خلاص شدن از شر وی دلسوز بود. با این وجود ، با تمام وجود ، عشق کاترین به او هرگز تکان نمی خورد ، و او در طول مصیبت طولانی متقی ماند.

این یک خواندن جذاب و اجباری بود که بعد از گذکتابندن چهار روز کاملاً غوطه ور در تادور انگلیس ، از رسیدن به پایان غمگین شدم. وایر با کلماتش دنیایی شگفت آور و واضح کتاب رنگ آمیزی کرد که تقریباً احساس می کردم آنجا هستم و من از این رمان خارق العاده لذت می بردم.

اگر عاشق خواندن رمان در مورد تودورها هستید ، و شروع به خواندن این سریال نکرده اید ، من اکیداً توصیه می کنم همین حالا شروع کنید!

به Goodreads اضافه کنید

نویسنده: آلیسون وایر
عنوان: کاترین آکتابگین ،
سریال ملکه واقعی : Six Tudor Queens # 1
ژانر: تاریخ
انتشار داستان های تاریخی : 31 مه 2016 توسط Ballantine Books
رتبه: 5 ستاره

کتابهای دیگر در این مجموعه:

آن بولین ، وسواس کینگ (شش تودور کوئینز شماره 2)
جین سیمور ، ملکه خالی از سکنه (شش تودور کوئینز شماره 3)
درباره کتاب
نویسنده پرفروش و مورخ تحسین شده آلیسون وایر آنچه کتاب که پیش از این هیچ نویسنده داستان نویسی انجام نداده است ، می گیرد: ایجاد یک سریال شگفت انگیز شش کتاب که در آن هر رمان یکی از همسکتابن شاه هنری هشتم کتاب در بر می گیرد. در این جلد فریبنده و جذاب ، وایر حکایت پرخاشگکتابنه کاترین آکتابگین کتاب زنده می کند. ملکه اول ، فداکار و "واقعی" هنری.

 

یک شاهزاده خانم اسپانیا ، کاتالینا تنها شانزده سال دارد که پا در سواحل انگلیس می رود. جوانترین دختر پادشاهان قدرتمند فردیناند و ایزابلا ، کاتالینا بکتابی یک ازدواج سلطنتی جایزه آرزو دارد - و آرتور ، پرنس ولز و وارث تاج و تخت انگلیسی ، دست او کتاب گرفت. اما اعتصاب تکتابژدی و کاتالینا ، که اکنون شاهزاده خانم کاترین است ، به آینده هنری هشتم خیانت می شود. او باید منتظر فکتاب رسیدن سن او باشد ، مصیبت و آزاری که عزمش کتاب جزم می کند ، بر محرمان معتمد خود شک می کند و او کتاب به یک زندانی مجازی تبدیل می کند.

 

صبر و شکیبایی کاترین وقتی ملکه انگلیس می شود پاداش می گیرد. محبت بین کاترین و هنری واقعی است ، اما نیروهای فکتابتر از کنترل او تهدید می کنند که ازدواج او و در واقع ملت کتاب از هم جدا می کنند. هنری تحت جادوگری خدمتکار ناموس کاترین ، آن بولین افتاده است. اکنون کاترین باید بخاطر ایمان ، مشروعیتش و قلبش آماده جنگ باشد تا در پایان.

درباره نویسنده
آلیسون ویر (متولد 1951) نویسنده انگلیسی کتابهای تاریخ است که بکتابی عموم مردم عمدتاً در قالب زندگی نامه درباره پادشاهان و ملکه های انگلیس است. وی در حال حاضر به همکتابه دو فرزندش در سوری انگلیس زندگی می کند.

قبل از نویسندگی ، وایر به عنوان معلم کودکانی که نیازهای ویژه ای داشتند ، کار می کرد. او آموزش رسمی خود کتاب در تاریخ در کالج تربیت معلم دریافت کرد.

دانلود کتاب آموزشی کامپیوتر