فیلیمو filimo

دانلود فیلم از سایت فیلیمو و مشاهده فیلم از فیلیمو بصورت کاملاً رایگان 

هم اکنون شما میتوانید به رایگان فیلم های موجود در وب سایت فیلیمو را رایگان مشاهده کنید و حتی در صورت نیاز آنها را بر روی گوشی هوشمند خود دانلود فرمایید.

توجه داشته باشید این نرم افزار مخصوص اندروید میباشد و در رایانه قابل اجرا نیست اما شما میتوانید در موبایل فیلم های فیلیمو را دانلود کرده و بر روی رایانه مشاهده کنید.

نرم افزار دانلود فیلم از فیلیمو

این نرم افزار نیاز به نام کاربری ندارد و فقط کافی است تا لینک فیلم را درون برنامه کپی کنید و به همین راحتی میتوانید ویدیوهای موجود بر روی سایت فیلیمو را رایگان مشاهده کنید. 

کارکرد نرم افزار هک فیلیمو

کارکرد نرم افزار به این صورت میباشد که شما لینک فیلم مورد نظر خود را به برنامه میدهید و برنامه به صورت خودکار با استفاده از سرورهای موجود 3 قابلیت در اختیار شما قرار میدهد که از یکی از آنها پخش آنلاین ویدئو در برنامه بدون نیاز به اشتراک ، دیگری پخش فیلم مورد نظر در محیط مرورگر هایی مانند کروم ، فایرفاکس و اپرا میباشد. در نهایت قابلیت دیگری که این برنامه در اختیار شما قرار خواهد داد امکان دانلود نرم افزار میباشد. شما قادر خواهید بود به راحتی فیلم مورد نظر خود را دانلود کرده و بر روی گوشی هوشمند خود به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینرنت مشاهده فرمایید.

 

بعد از خرید چه اتفاقی می افتد؟

بعد از خرید شما به صفحه دانلود نرم افزار مشاهده فیلم های فیلیمو بدون نیاز به اشتراک هدایت خواهید شد ، بعد از دانلود نرم افزار بایستی آن را بر روی گوشی هوشمند خود نصب نمایید. پس از نصب وارد برنامه شوید و فقط کافی است تا لینک فیلم ورد نظر را از سایت فیلیمو برداشته و درون برنامه paste فرمایید. به همین سادگی شما میتوانید هر سریال یا فیلمی را که در سایت filimo وجود دارد را بدون نیاز به هیچ هزینه ای مشاهده فرمایید.

 

آیا میتوانم برنامه هک فیلیمو را به دیگران ارسال کنم؟

بله شما میتوانید نرم افزار هک اشتراک فیلیمو را به دیگران نیز ارسال فرمایید و هیچ محدودیتی در آن وجود ندارد. بسیاری از افراد این سوال را مطرح میکنند که اگر گوشی خود را ریست کنند و تمامی اطلاعات گوشی آنها پاک شود دوباره میتوانند از این نرم افزار استفاده نمایید یا خیر؟

در جواب باید یگوییم که بله شما میتوانید به راحتی هر زمانی که بخواهید این نرم افزار را بر روی گوشی هوشمند (آندروید) خود نصب نموده و از آن استفاده کنید.

 

این نرم افزار تا چه زمانی فعال خواهد بود؟

این سوال هم بسیار مطرح شده است که برنامه هک سایت فیلیمو تا چه زمانی کار میکند و آیا از کار خواهد افتاد؟ در جواب به این سوال باید بگویم که این نرم افزار با چشم انداز 5 ساله بنا شده است و احتمال خرابی و از کار افتادن آن تا 5 سال آینده بسیار کم است. شما میتوانید با خیالی راحت از این نرم افزار استفاده کنید.

 

آیا این نرم افزار همان کرکر فیلیمو میباشد؟

خیر این نرم افزار کرکر فیلیمو نمیباشد ، کرکر فیلیمو filimo cracker در اصل اکانت های دیگران را کرک میکند که کار با این نرم افزار بسیار سخت است و نیاز به یک سرور مجازی نیز دارد.

 

قیمت برنامه هکر فیلیمو چقدر است؟

قیمت نرم افزار هکر فیلیمو 50.000 تومان میباشد که با تخفیف 40 درصدی شما میتوانید این نرم افزار را با قیمتی معادل 30.000 تومان خریداری نمایید. با یک حساب سرانگشتی شما میتوانید به این نتیجه برسید که خرید این نرم افزار کاملاً به صرفه خواهد بود و در قبال امکاناتی که برای شما ارائه مینماید بسیار ناچیز است.