امروزه شایسته ترین خط چشم ( خودکار چشم ) به یکی‌از ابزارهای حساس برای استعمال همه آرایشگرها در سرتا راز جهان تبدیل شده‌است . برای به کارگیری از این وسیله که رابطه مستقیمی با یکی مهم‌ترین اعضای تن یعنی چشم داراست خوبتر است که با مزایا و معایب آن آشنا باشید تا به‌این صورت از زخم های احتمالی که ممکن است به دلیل به کارگیری از خط چشم های غیر استاندارد به چشمتان وارد شود در امان بمانید .

در حالتی‌که قصد رفتن به ضیافت دارید و یا این که به یک جشن و پایکوبی عروسی دعوت می‌باشید , به کارگیری از شایسته ترین خط چشم استاندارد که پیرایش شما‌را جامع تر کرده و فیس شما‌را زیباتر بوجود می‌آورد , زیاد دارای اهمیت است .
درین بخش تلاش داریم تا شما‌را با اشکال متمایز از شایسته ترین خط چشم ها آشنا کنیم تا در هنگام خرید شایسته ترین خط چشم بتوانید متاع قابل قبولی را گزینش نمایید .
خط چشم ماژیکی :

این دسته خط چشم , به طور معمول دارنده نوکی قابل انعطاف و لطیف بوده و به کار گیری از آن زیاد آسوده می‌باشد . نیز چنین به شما این توان را می‌دهد که متناسب با دسته پیرایش خویش به راحتی خط چشم پهن یا این که رشته رشته بکشید . شایسته ترین خط چشم های ماژیکی عموما ضد آب بوده و ماندگاری بالایی داراست . این خط چشم ها به راحتی منزه نمی‌شوند و در پایین چشم شما پخش نخواهد شد . پس در شرایطی‌که می‌خواهید خط چشمی داشته باشید که طی روز بر روی چشم شما باقی بماند خوب تر است از این گونه استعمال فرمائید . از سایر خصوصیت های این خط چشم می شود به وجود رنگ های متنوع در بازار اشاره نمود .
خط چشم مدادی یا این که خودکار چشم :

این دسته خط چشم سال های زیاد است که به بازار عرضه شده و هر خانمی به کار گیری از آن را تجربه نموده است . شایسته ترین خط چشم های مدادی جزء لبریز فروش ترین نوع های خط چشم می‌باشند . به کارگیری از این دسته خط چشم نسبت به دیگر خط چشم ها سهل خیس بوده و به راحتی منزه می شود . دو نوع خط چشم مدادی در بازار یافت می شود :

خط چشم لورآل کم آب
خط چشم های مدادی روغنی

گونه روغنی این کالا برای کشیدن خط چشم های قطور مورد به کار گیری قرار میگیرد و گونه کم آب آن برای کشیدن خط چشم های نخ نما استعمال می شود . ولی نکته دارای اهمیت برای به کار گیری از خط چشم های گونه کم آب این است که در صورت کشیدن مداوم و پاک کردن آن ممکن است مشکلاتی دورازشوخی برای چشم و علی الخصوص پلک ها ساخت می شود . پس چنانچه دارنده چشمان حساسی می باشید به کارگیری از شایسته ترین خط چشم های مدادی کم آب را به شما سفارش نمی‌‌کنیم .
خط چشم های مدادی با اساس واکسی :

به کسانی که در‌پی کشیدن خط چشم های پهن میباشند توصیه میکنیم که حتما این گونه از خط چشم ها را در لیست خرید خویش قرار دهند . شایسته ترین خط چشم های مدادی که مبنا واکسی دارا هستند از نرمی فوق العاده بالایی برخوردار میباشند . این دسته از خط چشم ها به طور معمول ضد آب می‌باشند و این یک خصوصیت مثبت در شایسته ترین خط چشم هاست که منجر می شود در اثر عرق کردن و یا این که تر شدن احتمالی صورت , خط چشم تمیز نشود . ولی این را نیز بگوییم که بعضا از این دسته خط چشم ها ممکن است بعداز گذشت یک سری ساعت بر روی پلک پخش شوند که‌این بستگی به مارک مورد استعمال و گونه پوست شما داراست .

https://wp.nyu.edu/downloadbook/%d8%ae%d8%b7-%da%86%d8%b4%d9%85-%d9%84%d9%88%d8%b1%d8%a7%d9%84/