بدون شک وتردید خرید ریمل از دوست داستنی ترین اسباب و اثاث آرایش و پیرایش مورد به کارگیری بانوان تروتمیز هست . در دنیای روز جاری که آراستن یک هنر به حساب آورده می شود گزینش درست ابزار مطلوب آن در اخلاق این هنر تاثیر انکار ناپذیری خواهد داشت .
یک ریمل مطلوب تاثیر بسزایی در قشنگ خیس شدن پیرایش چشمان شما دارا است . دیدنی است بدانید که خرید بهترین ریمل و به کار گیری از آن تکنیک های یگانه خویش را دارا بوده و نیز چنین گزینش و استعمال از آن رابطه مستقیمی با فرم دیده و دسته مژه های شما داراست . قابل ذکر است که گونه برس و فرمول ریمل نیز در گزینش آن اهمیت فراوانی داراست . پس هنگام خرید ریمل حتمی است که به‌این نکات اعتنا داشته باشید .
ریمل ها از حیث ساختاری در دو صورت پودری و مایع در بازار موحود می‌باشند .
ریمل های پودری :

این نوع از ریمل ها ظاهری متعدد دارا‌هستند . برای به کارگیری از ریمل های پودری بایستی کمی آب به آنها طولانی تر فرمایید .
ریمل های مایع :

مبنا مهم این گونه از ریمل ها آب و روغن است .
ریمل هایی که شالوده ی دارای اهمیت آنان آب است به راحتی تمیز میگردند البته ریمل های روغنی ضد آب بوده و به برهه زمانی طولانی بر روی مژه باقی میمانند . این مدل از ریمل ها به سادگی تمیز نمی‌شوند و برای تمیز شدن آنها می بایست از شوینده مطلوب به کار گیری فرمایید .
گونه های شایسته ترین ریمل :
ریمل های بلند کننده :

چنانچه خواستار مژه های بلند می‌باشید این گونه ریمل ها را فراموش نکنید . ریمل های بلند کننده از موادی همانند الیاف ساخته شده گردیده اند که به مژه ها چسبیده و آن‌ها را بلندتر نشان می دهند . این جور از ریمل ها برای کسانی که مژه های کوتاهی دارا هستند فراوان مطلوب و کاربردی است . طریق استعمال از این گونه از ریمل ها پاره ای مختلف است . برای سود گیری خوبتر می بایست ابتدا یک لایه از ریمل را به مژه های خویش زده , آن‌گاه شکیبایی نمائید تا کم آب شود و مجدد لایه دیگری را بر روی آن بزنید . بدین صورت مژه هایتان زیباتر جلوه خواهد کرد .
ریمل های کلفت کننده یا این که حجم دهنده :

ریمل های قطور کننده به دلیل داشتن فرمولی غلیظ خیس مژه های شمارا حجیم و سنگین وزن خیس می نماید . مواد تشکیل دهنده ریمل های حجم کننده به طور معمول سیلیکون و یا این که موم بوده و همین فرمول سبب ساز پرتر چشم شدن مژه های شما می شود . خوبتر است پیش از به کار گیری از شایسته ترین ریمل های قطور کننده , برس را با دستمال کاغذی منزه فرمائید تا لایه های مازاد فی مابین موهای برس نقص‌ ساز نشود . در هنگام استعمال از بهترین ریمل های کلفت کننده درصورتی که می‌خواهید مژه ها قطور خیس به لحاظ برسند میزان بیشتری از آن را بر روی مژه ها بمالید . برای داشتن چشمانی درشت خیس نصیب میانی مژه ها را بیشتر ریمل بزنید .
ریمل های فر کننده :

ریمل های فر کننده از موادی همچون رزین و پلیمر تشکیل‌شده گردیده اند که همین فرمان موجب فر شدن موقت مژه ها می شود . این ریمل ها به طور معمول دارنده خصوصی هلالی صورت میباشند . برای به کار گیری از شایسته ترین ریمل های فرکننده خوب تر است ابتدا مژه ها را با فر مژه موقعیت داده و آن گاه ریمل را از ریشه تا نوک بکشید .

https://bestbuy.sites.ucsc.edu/2019/07/17/%d8%b1%d8%a7%d9%87%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%b1%db%8c%d9%85%d9%84/