رپورتاژ آگهی چیست؟

اول سوالی که می بایست به آن جواب دهیم معنای رپورتاژ آگهی است . رپورتاژ آگهی در معنای تکثیر یک مقاله از شما در سایتی دیگر است که به طور معمول با انگیزه معرفی یک مال و یا این که پیوند سازی جهت بهبود حالت سئو سایت انجام میشود . در‌این مقاله عملکرد می کنیم بیشتر در خصوص خرید رپورتاژ و استانداردهایی که بایستی در آن رعایت شود حرف کنیم .

خرید رپورتاژ

وبسایت های بخش اعظمی وجود دارا هستند که به صورت دائمی در درحال حاضر ساخت محتوا می باشند و روزمره بازدیدکنندگان متعددی را به خویش جلب می‌نمایند . یکی منش های درآمدزایی این تارنما ها فروش رپورتاژ خبری است . این وب سایت ها با دقت به اعتبار دامنه و تعداد بازدیدکنندگان روزمره خویش , مبلغ مشخصی را برای درج یک مقاله از سمت شما در تارنما خویش مثلا سایت سئو هاب اخذ می کنند . شما مقاله متبوع خویش را به آن ها ارایه میدهید و در بخش هایی از آن برای وبسایت خویش لینک و پیوند سازی می‌کنید .

با دقت به کاهش تاثیر بک پیوند و اما جریمه گوگل بر روی تبلیغات متنی , رپورتاژ خبری یک کدام از شایسته ترین تکنیک های جانور برای بهبود شرایط سئوی وب سایت و پیوند سازی همیشگی است .

چه وقتی به خرید رپورتاژ نیاز داریم؟

میتوان اعلام‌ کرد خرید رپورتاژ نوعی دوپینگ برای وبسایت شما به حساب می‌آید . هم اکنون فکر کنید که قرار است بعنوان یک ورزش‌کار معمولی در مسابقات دو المپیک کمپانی نمائید آیا با دوپینگ می توانید شانسی جهت موفقیت داشته باشید؟ مسلما خیر . دوپینگ برای ورزشکارانی تاثیرگذار است که در رقابت نزدیک با نیز می‌باشند و برای کسب مرتبه اولیه به نزاع می پردازند .

چه هنگامی برای خرید رپورتاژ خبری مطلوب است

خرید رپورتاژ هنگامی برای شما کارآمد است که در واژه حیاتی انگیزه خویش منزلت قابل قبولی کسب کرده باشید و دستکم در برگه اولیه گوگل حضور داشته باشید . درین موقعیت می‌توانید با خرید بک لینک و پیوند مطلوب از روش رپورتاژ اقبال خویش برای کسب منزلت خوب تر را ارتقاء دهید .

درصورتی که تارنما یا این که ورقه شما در عبارتی مقام کسب نکرده یا این که در صفحه های بعدی حاصل گوگل است این تکنیک برای شما مطلوب نخواهد بود . سفارش می کنیم با مطالعه مقاله بک پیوند چه چیزی است داده ها خویش را دراین مورد ارتقاء دهید .

مهم‌ترین نکات در نوشتن رپورتاژ چیست؟

مهم‌ترین مزیت رپورتاژ اطلاع رسانی در مقایسه با خرید بک لینک و پیوند همیشگی بودن آن است . به طور معمول مقاله شما برای مدام در تارنما اطلاع رسانی دهنده باقی میماند و شما برای تمدید این پیوند هزینه ای پرداخت نمی کنید البته زمانیکه بک پیوند یا این که تبلیغات متنی خریداری می کنید می بایست هر ماه هزینه ای برای تمدید و حفظ آن پرداخت نمایید. بنابراین قیمت رپورتاژ آگهی بسیار مقرون به صرفه است.

برای فایده گیری خوبتر از رپورتاژ اطلاع رسانی نکاتی را می بایست رعایت کنیم در غیر اینصورت هزینه انجام یافته بی تاثیر خواهد ماند و یا این که چه بسا قادر است موجب جریمه وبسایت شما به وسیله گوگل شود . پیرو مهم‌ترین نکات مرتبط با خرید بک پیوند همیشگی را با نیز مرور می‌کنیم .

1 – رپورتاژ‌ اطلاع رسانی را از تارنما دارای ارتباط بخرید

در فضای اینترنت پارسی وبسایت های معتبری که تبلیغات به صورت ریپورتاژ را میپذیرند فراوان نیستند . همین مورد موجب میشود آیتم های شما برای گزینش محدود شود البته مدام کارایی فرمائید رپورتاژ را از تارنما هایی انجام دهید که از حیث موضوعی و محتوایی به وبسایت شما نزدیک می‌باشند .

محتوای تکراری

محتوای تکراری در وب سایت و یا این که اسکن مطالب را گهگاه خومان انجام می‌دهیم . به صورتی که شما یک مقاله را منتشر می‌کنید اما با یک‌سری نشانی متعدد در وبسایت خودتان قرار داده و . .

بخت متعددی برای کسب منزلت در حاصل گوگل ندارد و به طور معمول از سمت ربات های گوگل نادیده گرفته میشود . مضاعف چشم ایم که بعضی از مدیران تارنما ها یک مقاله معین را تنظیم می نمایند و آن را به صورت رپورتاژ در چند وبسایت متعدد منتشر مینمایند .

منبع:
https://wp.nyu.edu/downloadbook/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%b1%d9%be%d9%88%d8%b1%d8%aa%d8%a7%da%98-%d8%a2%da%af%d9%87%db%8c-%d8%a7%d8%b2-%d8%b3%d8%a6%d9%88-%d9%87%d8%a7%d8%a8/