مواردی که در خرید یک دستگاه آب میوه گیری پارس خزر به آن‌ها اعتنا داشت را پیرو شرح میدهیم :

پباده سازی و ساخت بدنه و نمای ظاهری

کالا بدنه آب میوه گیری مدنظر می بایست بادوام و مقاوم باشد و مقاومت خیر درمقابل ضربه داشته باشد . بدین ترتیب صورت ظاهری نوشیدنی گیری علاوه بر زیبایی بخش اعظمی که برای آشپزخانه شما به ارمغان میاورد , بایستی بدنه مستحکمی داشته باشد و بخش های پلاستیکی آن دوچندان مقاوم باشد و همینطور بدنه استیل آن قابل شستشو و ضد زنگ باشد و بتواند در آشپزخانه شما در کنار بقیه اثاثیه امروزی آشپزخانه جلوه و همخوانی خیر و خوبی داشته باشد .

بعد ها دهانه محل ورود میوه و خروجی آب میوه

یکی تجهیزات حائز اهمیتی که برای خرید دستگاه آبمیوه‌ گیری بایستی به آن اعتنا کنید , سایز قطر دهانه‌ ی محل ورود آب میوه گیری است که خوب تر است به میزان ای باشد که یک میوه درشت مانند سیب درسته را بتوان فارغ از برش زدن به باطن دستگاه برای پروسه آب میوه گیری انداخت .

از طرفی لوله خروجی آن خوب تر است به طوری باشد که قابلیت و امکان چرخش را داشته باشد تا در صورتی به دور میزی نشسته اید به راحتی هر شخصی بتواند فارغ از بلندشدن از روی صندلی خویش جام خویش را از نوشیدنی مالامال نماید . لوله خروجی آب میوه گیری و مخزن آب میوه به حالتی تشکیل‌شده باشند تا آب میوه مستقیما به باطن پارچ رفته و چکه و آلوده کاری پدید نیاورد .اشکال نوشیدنی گیری نوشیدنی گیری های یک سری کارهچندکاره بودن دستگاه نوشیدنی گیری

در بازار روز جاری نوشیدنی گیری هایی وجود دارا هستند که در کنار ظواهر کلاسیک و بی آلایش , از امکان های بخش اعظمی برخوردارند . در شرایطی‌که رغبت دارید با یک تیر تعدادی نشان بزنید و در هزینه کردن صرفه جویی فرمایید و با خرید آب میوه گیری قابلیت و امکان ترکیب کن و آسیاب را هم داشته باشید خوب تر است آب میوه گیری سه کاره یا این که یکسری کاره گزینش نمائید که در پکیج آن یک پارچ ادغام کن و آسیاب کوچک عرضه می شود . با استعمال از دستگاه یک‌سری کاره , در هر تایم می‌توانید به آبمیوه‌ ی ارگانیک و خوشمزه خانگی , اسموتی ‌های فیبردار و مقوی , پودر قهوه سکو یک که از دانه ‌های نوشکفته قهوه نتایج شده‌است , چاشنی ‌های دل پذیر و خوش رایحه و… دسترسی داشته باشید . البته این نکته را فراموش نکنید در شرایطی‌که که میزان استعمال شما تنها از قابلیت و امکان آب میوه گیری مدوام و روزمره است یا این که دستگاه های آسیاب و ادغام کن را به صورت غیر وابسته در خانه دارید خوب تر است آب میوه گیری تک کاره تعیین فرمایید تا با اقتدار بالا در اختیار شما باشد .

آب میوه گیری های یکسری کاره

مال تیغه ی آب میوه گیری

تیفه ی دستگاه نوشیدنی گیری از عواملی است که بایستی در خرید دستگاه به آن زیاد اعتنا نمود , این تیغه ها بایستی کیفیت ساخت بالایی داشته باشند و خوب تر است به شکلی باشند که میوه ها را در محل خودشان اثبات در اختیار گرفتن نماید و با چرخشی با پرسرعت به طور کامل عصاره ی میواه را بگیرند و تفاله ی میوه با اقتدار بالا از میوه جدا شده و به قست تفاله گیر دستگاه انتقال یابد .

تیغه‌ ی دستگاه آب میوه گیری پارس خزر خوبتر است از محصول استیل جایگاه یک باشد تا برعلیه شستشو و رطوبت برخورد نشان ندهد و زنگ زدگی چهره ندهد و مزه دل چسب و خوشایند نوشیدنی را عوض نکند . این ویژگی مخصوصا در کالای آب میوه ‌گیری که تیغه با مواد غذایی رابطه بی واسطه دارااست , دوچندان با اهمیت است .

http://blogs.bu.edu/kdupre/%d8%a2%d8%a8-%d9%85%db%8c%d9%88%d9%87-%da%af%db%8c%d8%b1%db%8c-%d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%b3-%d8%ae%d8%b2%d8%b1/