تردمیل صرفاً وسیله ای برای دویدن نیست , بلکه با وجود امکان هایی که سازندگان آن بدین وسیله طولانی تر کرده اند می‌تواند تلاش زیاد بیشتر از وسیله‌ای صرفاً برای پیاده‌روی و دویدن داشته باشد . بخش اعظمی از تردمیل ها دارنده خصوصیت های اضافی نظیر رشته های کنسول , MP3 – Player و دستیار مجازی تمرین , ماساژور , دمبل و دستگاه دراز و نشست میباشند که تمرین را زیاد شادی بخش خیس می نمایند . خرید تردمیلی که دستکم یک یا این که تنی چند از این خصوصیات را داشته باشد , میتواند رغبت شما برای ورزش با خرید تردمیل خانگی را فراوان بیشتر نماید .

خرید-بهترین-تردمیل

تردمیل تعدادی کاره برای به کار گیری در منازل , گزینش زیاد نیکی است چون شما با خرید یک وسیله ورزشی می‌توانید تعداد متعددی جنبش ورزشی را انجام دهید همینطور از خرید یکسری وسیله ورزشی و صرف هزینه بیشتر غنی میشوید , در باشگاه ها و همینطور ورزشکاران ماهر از تردمیل های چندین کاره کمتر به کار گیری می نمایند چون آنان هزینه خرید تردمیل خانگی را برای خرید دستگاه ماهر خیس صرف می نمایند که امکان های دیگری جز دویدن نیز داشته باشد .

قابلیت و امکان های متفاوت بیشتر قادر است لذت ورزش کردن را بیشتر و رنج آن را کاهش دهد . مثلاً قبلی از استعمال از بهترین مارک تردمیل  و پس از گرم کردن تن می‌توانید از ویبراتور و ماساژور دستگاه به کارگیری فرمایید که در نصیب هایی که چربی متراکم موجود هست سبب ساز گردش خون بیشتر و گشوده شدن مویرگ ها می شود تا در هنگام به کار گیری از تردمیل , چربی بیشتری مورد سوخت و ساز تن قرار بگیرد . این دستگاه کاربرد دیگری نیز دارااست , بعداز استعمال ا زتردمیل , با ماساژ عضلاتی که زیر فشار قرار گرفته است منجر دفع اسید لاکتیک می شود و در سود گرفتگی عضله‌ها یا این که درد در نواحی پایین فشار قرار گرفته را از در بین میبرد .

اکثر وقت ها این دستگاه ها نظیر تردمیل خانگی , صفحه نمایش ضربان قلب دارا هستند . به این ترتیب وقتی که شما دست هایتان را روی جور های مطلوب قرار بدهید متوجه می‌شوید که سرعت ضربان قلب شما چه میزان است . این قابلیت و امکان برای میزان گیری شدت تمرین و میزان مشقت کار شما پباده سازی شده‌است . بیشتر تردمیل ها یک موتور دوم کوچک هم دارا هستند که پیکربندی شیب را در دست گرفتن می نماید , البته چنانچه به تغییرات بیشتری نیاز داشتید می بایست آن را به صورت دستی انجام دهید , اما به کار گیری از شیب برای اشخاصی که اختلال زانو و کمر دارا هستند می بایست طبق حیث دکتر معالج باشد .

http://blogs.bu.edu/sarahaw/2019/07/19/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%AA%D8%B1%D8%AF%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%AE%D8%A7%D9%86%DA%AF%DB%8C/