انتخاب شایسته ترین بو مردانه که به کارگیری می‌کنید مضاعف اصلی است چرا‌که عطر شما نشان دهنده شخصت شماست . آغاز بو سازی از آخرها قرن ۱۹ میلادی آغاز شد . از آن زمان تا کنون هزاران عطر به بازار وارداتی شده‌است که بعضی از آنها به یادماندنی شده و بعضی از آنها به عبارتی اوایل از مقام بیرون شدند . در واقع شایسته ترین بو مردانه هم همانند خرقه می‌تواند بر روی شخصیت شما تاثیرگذار باشد . ولی در غایت آنچه که در تعیین شایسته ترین بو مردانه موءثر است ذوق وسلیقه فردی اشخاص است و این‌که بتوانند با آن عطر رابطه خیر و خوبی بر قرار نمایند . اشکال اسانس های متفاوتی از عطرها ایجاد گردیده اند : عطرهای شیرین , تند , تلخ و …

شایسته ترین عطر مردانه

برای گزینش شایسته ترین عطر مردانه مطلوب بایستی علاوه بر ذوق وسلیقه شخصیتان به فصل به کارگیری از بو , شرایط شغلی و یا این که اجتماعی , شخصیتتان , روحیه تان و چه بسا مدل پوستتان اعتنا فرمائید .

عطر یا این که به عبارتی پرفیوم در واقع ترکیباتی می‌باشند که در باطن خویش دارنده اسانس , ثبت کننده , حلال و ترکیبات معطر می باشند . این مواد به دو صورت برای تهیه و تنظیم عطرها به کار میروند یا این که از روش منابعی که در فضای سبز می‌باشند استخراج میشوند و یا این که بوسیله سوله جات به صورت تصنعی ایجاد می گردند .

چهار بوی کلیدی در عطرها کاربرد دارااست : بوی چوب مطلوب برای فصل‌پاییز , گل مطلوب برای بهار , خنک مطلوب برای تابستان و خاورمیانه ای مطلوب برای فصل‌زمستان . تمام عطرهایی که در بازار میبینید چه از دسته تقلبی و چه از گونه کلیدی ترکیبی از این عطر ها می باشند .
گونه بندی عطرها مبتنی بر ماندگاری :

عموما همگی اشخاص در ادامه شایسته ترین بو مردانه می‌باشند که ماندگاری و پخش بوی بالایی داشته باشد . ولی در خرید شایسته ترین عطر مردانه می بایست این نکته را در حیث داشته باشید که هرچه پخش بوی یک بو بیشتر باشد ماندگاری آن کمتر می شود . در جدول تحت میتوانید این زمینه را خوب تر ادراک نمائید .
اما بعضا از عطر فروشان برای این‌که خریداران بو تقلبی را از عطر اساسی تشخیص ندهند میزان درصد الکل عطر را کمتر می نمایند تا ماندگاری آن بیشتر شود , چنانچه این ماندگاری به دلیل کم بودن میزان الکل است . پس خوب تر است عطرهای خویش را مغازه هایی بخرید که از به آن اطمینان دارید .
پرفیوم ها کدامند؟

در واقع می توان اذعان کرد به یاد ماندنی ترین , غلیط ترین و گران ترین عطرها به عبارتی پرفیوم ها میباشند . این مدل عطر از غلظت فی مابین ۱۵ تا ۴۰ درصد شامل است و با یک توشه به کارگیری بوی آن را تا تعدادی روز استشمام خواهید کرد .
ادوپرفیوم ها کدامند؟

ادوپرفیوم برای اشخاصی که نمی توانند با عطرها رابطه بر قرار نمایند فراوان مطلوب است . این دسته از عطرها از عصاره های روغنی دوچندان یه خرده که غالبا نزدیک به ۱۵ تا ۲۰ درصد است تشکیل‌شده گردیده اند در فیض تا حدودی سبک می باشند . اما ماندگاری این عطر هم بالاست البته برعلیه پرفیوم ها ماندگاری کمتری دارااست و اما از بها ذیل تری هم برخوردار می‌باشند .
ادوتویلت ها کدامند؟

ادوتویلت ها نسبت به دو دسته قبل از ماندگاری کم خیس و نزدیک به ۳ تا ۴ ساعت برخوردار می‌باشند . این جور از عطرها عموما دارنده اسانس های روغنی مقداری می باشند و بخشی از عطرهای ملایم و سبک به اکانت میروند . چنانچه قصد گزینش شایسته ترین عطر مردانه برای محیط های کاری و جلسات قانونی را دارید ادوتویلت ها می‌توانند گزینش قابل قبولی باشند . این نوع از عطرها به دلیل دارا بودن قیمت ارزان بیشتر مورد دقت عموم قرار میگیرند .

https://bestbuy.sites.ucsc.edu/2019/07/17/%d8%b1%d8%a7%d9%87%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%b9%d8%b7%d8%b1-%d9%85%d8%b1%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%87/