سایت seo moz

وب سایت MOZ همانطور که میدانید یکی از معتبرترین وب سایت ها برای آنالیز سئو سایت ها میباشد.

در این بخش از سایت امکان خرید اکانت سایت موز با قیمتی باور نکردنی معادل 40 هزار تومان را برای شما عزیزان آماده کرده ایم

شما میتوانید با استفاده از این ابزار به راحتی بک لینک های سایتتان را به صورت آنلاین مشاهده فرمایید که کدام یک از بک لینک ها در چه تاریخی ساخته شده اند و کدام یک در کدام تاریخ حذف شده اند و همچنین علاوه بر این شما میتوانید دلایل افت یا پیشرفت سایتتان را نیز از این طریق مطلع گردید.

خرید اکانت سایت MOZ

MOZ بدون شک یک تحلیلگر همه فن حریف میباشد که عموم سئو کاران از این ابزار استفاده مینمایند. 

اکانت MOZ PRO با تمامی امکاناتی که دارد، با مطالعه این پست شما میتوانید تصمیم بگیرید که آیا از اکانت سئو موز پرو استفاده نمایید یا خیر ، در واقع برای خرید اکانت MOZ Pro تصمیم گیری کنید.

MOZ PRO در واقع یک برنامه تحت وب میباشد که با پرداخت ماهیانه شارژ میگردد ، این ابزار سئو به شما کمک خواهد کرد که رتبه سایت خودتان را در موتورهای جستجو ارتقاء دهید. سئو موز میتواند ریز به ریز دلایل یک سایت برای بالا آمدن یا افت آن را در گوگل برای شما بازگو نماید.

MOZ افزونه محبوبی دارد که با نام MOZBAR برای مرورگر گوگل کروم آماده شده است عموم سئو کاران از این افزونه بر روی مرورگر خود استفاده مینمایند اما در حالتی که شما نسخه حرفه ای MOZ را دریافت نمایید میتوانید در کنار دامین اتوریتی (ارزش دامنه ) و پیچ اتوریتی (ارزش صفحه) میزان رقابت هر کلمه را نیز مشاهده فرمایید. نمونه امکاناتی که در حالت پولی MOZ برای شما قابل دسترس خواهد بود عبارتند از : مانند ابزارهای مدیریت کمپین و ابزارهای پژوهشی مانند Rank Tracker, Crawl Test, On-Page Grader و ...

همچنین شما علاوه بر اینکه این امکانات را در اختیار شما قرار خواهد داد ، این ابزار قدرتمند دارای یک آنالیز کننده صفحه میباشد که تمامی فاکتورهای مورد نیاز برای پیشرفت یک صفحه در آن ذکر شده است و در صورتی که صفحه شما مشکلی داشته باشد این مورد را به شما اطلاع خواهد داد تا بتوانید آن را کلملاً رفع نمایید. ده ها مورد دیگر وجود دارد که تمامی آنها را ابزار سئو رد اختیار شما قرار میدهد و شما میتوانید با استفاده از این نرم افزار یک سئوکار کاملاً حرفه ای شوید.