پرینترهای لیزری سیاه و سپید ( تک رنگ )

چاپگر لیزری تک رنگ همانند سیستم الکتروستاتیکی که در دستگاه فتوکپی موجود است , فعالیت چاپ را انجام می دهند که‌این برهان سبب ساز ارتقاء سرعت و عملکرد دستگاه چاپ میشود . یک دستگاه پرینتر لیزری سیاه و سپید صفحه ها متنی را کیفیت عالی مضاعف مطلوب , در بازه زمان کوتاهی چاپ می‌نماید . سرعت این گونه پرینتر در چاپ متن‌ها نزدیک به 6 تا 8 کاغذ در دقیقه در موقعیت تمام ورقه است . سرعت چاپ تصاویر گرافیکی سیاه و سپید هم در‌این پرینتر نزدیک به 2 تا 5 برگه در دقیقه است . چاپگرهای لیزری سیاه و سپید , شایسته ترین گزینش برای چاپ صفحه های متنی در تعداد بالا است . به ویژه در موقعی به تأثیر سعی پرینترها لیزری پی می برید که نیاز به چاپ نوشته با میزان فونت کوچک‌تر از 10 داشته باشید . در‌این موقع صریحا به تأثیر پرینتر لیزری سیاه و سپید در چاپ نوشته های ریز پی خواهید موفقیت . از ویژگی‌های جذاب استعمال از چاپگرهای لیزری تک , رنگ ارزش ذیل برای هر برگه چاپ است که به صورت کلی سبب کاهش هزینه بده بستان و با شارژ کارتریج می شود . همینطور به کار گیری از کاغذهای معمولی می تواند سبب ساز کاهش هزینه صفحه مصرفی در طولانی مقطع شود . به طور کلی یک پرینتر رنگی لیزری , شایسته ترین گزینش برای یک دفتر یا این که محیط اداری بزرگ است که نیاز به چاپ متن‌های مضاعف در روز دارا هستند . چاپگرهای لیزری قیمتی نزدیک به 300 تا 2000 دلار دارا‌هستند که برحسب مصرف و همت که دارا هستند , بها آن‌ها تغییر تحول می‌نماید .

پرینترهای رنگی لیزری

شایسته ترین گزینش برای چاپ تصاویر گرافیکی و عکس , یک پرینتر رنگی لیزری است که به جای به کار گیری از جوهر , از تونرهای CMYK برای چاپ به کارگیری می کند . این چاپگرها منجر تولید تصاویر گرافیکی و عکس کیفیت عالی فوق العاده می گردد که نیاز عکاسان و گرافیست‌های حرفه‌ای را برآورده‌ میکند . این چاپگرها در چاپ نوشته هم دارنده اقتدار چاپ قابل قبولی میباشند و نوشته های ریز را به خیر چاپ می نمایند . یکی‌از ویژگی‌های جذاب این چاپگرها , سرعت بالای آن‌ها در چاپ تصاویر و نوشته است که تقریباً با هیچکدام از اشکال چاپگرها قابل مقایسه نیست . یک پرینتر لیزری رنگی , توان چاپ 6 تا 8 ورقه نوشته تمام کاغذ و 1 تا 3 کاغذ تصاویر گرافیکی یا این که عکس را در دقیقه داراست . احتمال دارد یک کدام از نقاط ضعف این چاپگرها ارزش بالای آن ها باشد که برای بخش اعظم اشخاص خرید این دستگاه چاپ را ایراد نموده است . اما به یاد داشته باشید که مدام در کنار بها بالا , تجهیزات و ویژگی‌هایی موجود است که ضعف ارزش بالای آن دستگاه را می‌پوشاند . به طور کلی هزینه‌ای که برای چاپ هر کاغذ تصویر گرافیکی یا این که عکس در چاپگرهای لیزری به دست می آید , در مقایسه با یک پرینتر جوهرافشان , در تراز تحت تری قراردارد . این استدلال سبب کاهش هزینه بده بستان دوباره تانر می گردد . کلاً چاپگرهای لیزری برای مصارف ماهر کاربرد متعددی دارااست . اما استعمال یا این که خرید آنان در محیط خانه و برای شغل های همگانی چندان دیدنی به لحاظ نمی رسد .

پرینترهای چندین کاره MultiFunction

در شغل های اداری , وجود یک پرینتر چندین منظوره تأثیر زیاد متعددی بر روی سرعت کار دارااست و شما میتوانید در جایی کم‌تر , پرینتر , اسکنر , و دستگاه نمابر خویش را به صورت یک جا داشته باشید . با دستگاه MFD ” s ( multi Function devices ) شما به راحتی میتوانید ترکیبی از تمام وسایل بالا را در یک دستگاه داشته باشید که مجموعاَ این دستگاه نسبت به خرید تک تک وسایل نیز از ارزش ارزان‌تری برخوردار‌است و نیز جای کم‌تری را در محیط کاری به خویش اختصاص می دهد .

سایت بست رویو با تیم کارشناسی قوی خود راهنمای خرید پرینتر لیزری را در اختیار شما قرار خواهد داد

https://webbest.wordpress.ncsu.edu/%d8%a7%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%b9-%d9%be%d8%b1%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1-%d8%b1%d9%86%da%af%db%8c-%d9%84%db%8c%d8%b2%d8%b1%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86/