۷۷ مطلب توسط «acro» ثبت شده است

معرفی سه عدد از تجهیزات جانبی پرینتر لیزری

هزینه تحویل

چاپگر گونه تجاری فراوان سابق کماکان پابرجاست و عالی کار می‌نماید , درحالی که خیلی از شرکت‌ها مشتریان را برای پرینترهای بودجه‌ای با بها های غیرقابل تصور تحت جلب می نمایند و می دانند که می توانند بارها و بارها به آن ها بفروشند زمانیکه موعد جایگزین کردن کاتریج جوهری است .

درباره‌ی هزینه جایگزینی گذشته از خرید پرینتری تحقیق نمائید تا زمانیکه کارتریج‌خای نخستین روزی کم آب شدند , بدانید چه می خواهید بکنید . با اعتنا به این که هرچند وقت پرینت میکنید , حقیقتا قیمت آن را داراست که چاپگر گران‌تری بخرید تا برای کاتریج‌های آن هزینه کمتری نمائید . علاوه بر این , به احتمال لبریز کردن دوباره کارتریج هم تصور کنید که مضاعف ارزان‌تر از هر توشه خرید کاتریج تازه است . در حیث داشته باشید که با این وجود , اینک فروشندگان این دسته پرینتر , چیپ‌های زیاد کوچکی به کاتریج‌های‌شان بیش تر مینمایند که برای این‌که مالامال کردن دوباره را سخت‌تر نمایند , میزان جوهر یا این که قدمت تونر بررسی می نمایند .

در پایان , در ادامه مدل‌های نو و جوهری باشید . دسته اچ پی , برنامه‌ جوهری فوری را ارائه میکند که بطور خودکار هنگامی میزان جوهر رو به تمام شدن است , کاتریج‌ها را برای شما می‌فرستد , و تعداد صفحه های ثابتی را در قبال پرداخت مبلغ ماهانه ضمانت مینماید . نیز دسته کانن و نیز نوع اپسون , اکنون , مدل‌هایی مخزن جوهر ارائه می نمایند که شما میتوانید از بطری‌های کوچک جوهر لبریز نمایید , پرداخت هزینه‌ای مضاعف اقتصادی بابت هر کاغذ , زمانیکه اخوی پرینترهایی با کاتریج‌های گوناگون در جعبه دارااست , به این ترتیب , که شما برهه زمانی زمان متعددی نیاز به خرید ندارید .

دوبلکس ( پرینت یا این که نسخه برداری دوطرفه )

یکی ویژگی‌هایی که خیلی رایج شده‌است و می‌توان آن را یک امتیاز بزرگ دانست , دوبلکس شدن خودکار است . مراد از دوبلکس پرینت یا این که نسخه برداری در هر دو سمت ورقه است سوای این که حتمی باشد بطور دستی ورقه را برگردانیم . درباره با دستگاه چاپ , دوبلکس با پرینت اولی سمت برگه انجام میگردد , خویش چاپگر ورقه را برمی‌گرداند و سمت دیگر را پرینت میگیرد .

تمام دستگاه‌های همه‌کاره با همت فیدر مدرک خودکار ( ADF ) برای اسکنر , خصوصیت دوبلکس را نیز داراست که شما‌را قوی می‌سازد هر دو سمت صفحه را نسخه برداری نمایید , همانطورکه فید گواهی از این نحوه انجام می‌گردد . البته , دستگاه‌های همه‌کاره ای که فید گواهی خودکار ندارند نمی‌توانند فارغ از آنکه صفحه را بطور دستی رو شیشه کپی برگردانید , کپی دوبلکس انجام دهند .

نسخه برداری دوبلکس مضاعف کار را راحت میکند , در صورتیکه شما بطور مکرر هر دو سمت کاغذها را کپی می کنید مثل کاغذهای پاره‌شده یک خبر نامه . و پرینت دوبلکس نسبتاً این روز ها , حتمی است , و زمانیکه واجب نیست تک صفحه‌ای پرینت نمائید , به صرفه‌جویی در مصرف برگه یاری مینماید .

ورقه گردانی

هر پرینتر رنگی به حجم متعددی صفحه ۱۱*۸ . ۵ نیاز دارااست , ولی پاکت‌های اداری , کارت‌های فهرست و سهام درخشان چطور؟ خوشبختانه , بخش اعظمی از پرینترهای مدرن برای پرینت بر کاغذهای اختصاصی با اندازه‌های غیرمعمول یا این که وزن‌های مختلف جعبه‌های صفحه منحصربه‌فرد دارا‌هستند که کار پرینت را راحت‌تر می کند . علاوه بر این , سایز باکس محل ورود را هم در حیث بگیرید . بطور نمونه , شما می بایست برای جعبه‌های کوچک‌تر تمام مقطع ورقه بیشتر نمایید , در حالی که باکس ۲۵۰ صفحه‌ای میتواند هر ماه یکبار بایستی ورقه بیشتر کرد .

بعضی از مدل‌هایی که هدف‌شان استفاده کننده اداری خانگی است هم باکس دوم ازروی اختیار دارا‌هستند که شمارا قدرتمند میسازند از سهام برگه , سهام نظارت متمایز به کارگیری فرمائید , یا این که صرفا گنجایش ورقه را دو برابر نمائید تا بدون چاره نباشید باکس ورقه را نظیر مدام مجددا مالامال فرمائید .

سایت بست رویو یکی از سایت های امروزه به شما کمک می کند تا بهترین انتخاب را در میان کالاهای بازار داشته باشید . خرید پرینتر لیزری رنگی خود را می توانید از این سایت انجام دهید .

http://millie.blogs.lincoln.ac.uk/2019/07/22/%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%B3%D9%87-%D8%B9%D8%AF%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D8%AC%D9%87%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D9%84%DB%8C/

 • ۰
 • نظرات [ ۰ ]
  • acro
  • سه شنبه ۱ مرداد ۹۸

  راهنمای خرید چاپگر با تجهیزات جانبی

  امکانات جانبی پرینتر

  پنج‌مین نکته‌ای که می بایست در خرید پرینتر به آن اعتنا کرد , تجهیزات جانبی پرینتر لیزری است که منجر تسهیل به کارگیری از آن در شغل های متعدد میگردد . تقریباً تمام چاپگرهای جوهرافشان , دارنده خصوصیت یکسانی میباشند , مثل یک سینی صفحه که میتواند نزدیک به 100 تا 150 ورقه ورقه را در خویش محافظت نماید , برخورداری از یک یاد برای ذخیره داده ها و امکاناتی از این قبیل که به طور کلی در تمام چاپگرها موجود هست .

  ولی بعضا از سازندگان چاپگرها , در چاپگرهای خویش تجهیزات جانبی دیگری قرار می دهند تا سبب ارتقا عملکرد و سهولت به کار گیری از پرینتر شوند . مثل ارتقاء حجم جاگذاری ورقه که بتوان تعداد بیشتری ورقه را در آن قرار بخشید , که‌این دلیل در محیط‌های اداری نقش فراوان مهمی دارااست . یا این که قراردادن یک رابط بی‌سیم کانال ‌802 . 11b برای رابطه با کامپیوترهای دیگر . همینطور ارتقاء میزان خاطر پرینتر که منجر ارتقاء سرعت چاپ در تصاویر گرافیکی میگردد . همگی از ویژگی‌های پرینتری است که تلاش را ارتقاء می دهد .

  چاپگرهای لیزری هم دارنده تجهیزات و ویژگی‌های جالبی برای به کارگیری در محیط‌های حرفه‌ای می باشند . مثل بضاعت و توان محافظت 200 تا 1500 برگه در سینی که منجر ارتقا سرعت چاپ و دوری از تأمین صفحه در زمان‌های کوتاه میشود .
  بیشتر پرینتر رنگی لیزری , دست‌کم داری 8 مگابایت خاطر برای ذخیره داده ها است که شما می توانید برای ارتقا سعی , اندازه خاطر را تا حدود 4 تا 5 برابر ارتقاء دهید . ولی خوب تر است برای شغل های اداری پرینتر خویش را دست کم به 32 مگابایت یاد مجهز نمایید تا سرعت انتقال داده ها شما به دستگاه چاپ ارتقا پیدا نماید .

  تنی چند از چاپگرهای لیزری به همراه خویش درایور هارد دیسک دارا هستند که به شما این قابلیت را می دهند که بتوانید فیلدها و عکس‌های فردی متبوع خویش را در آن ذخیره فرمایید و برای آن Password قرار دهید که هر فردی قابلیت و امکان دسترسی به آن را نداشته باشد .
  تنی چند از چاپگرهای جوهرافشان که قابلیت و امکان چاپ عکس با توجه بالا را دارا هستند , دارنده تجهیزات جانبی جالبی مثل یک پورت USB مستقل برای اتصال سیستم به دوربین‌های دیجیتال , همینطور شکاف‌های خاطر برای اتصال به اشکال گوناگون یاد و چاپ تصویر را دارا‌هستند .
  در‌این دستگاه چاپ برای سهولت کار یک صفحه نمایش LCD کوچک بر روی پرینتر قرار داده شده‌است که قبلی از چاپ عکس , می توانید عکس موردنظر خویش را درین LCD ببینید و آنگاه آن را برای چاپ بفرستید که‌این ادله منجر ارتقاء عملکرد شما می گردد و همینطور قابلیت چاپ عکس سوای رایانه همراه را به شما می دهد .

  چاپگر لیزری رنگی

  بعضا از اشخاص این تصور را دارا‌هستند که با خرید پرینتری لیزری و رنگی میتوانند به چاپ عکس بپردازند . این تصور تا به عبارتی حد که صحت دارد , خطا نیز است . آری میتوانید با پرینترهای لیزری رنگی عکس نیز چاپ فرمائید البته فراموش نکنید که پرینترهای لیزری برای چاپ عکس پباده سازی نشده‌اند . ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که پس برای چه امکان چاپ رنگی در پرینترهای لیزری درنظرگرفته شده است؟ پرینترهای رنگی و لیزری برای چاپ بروشور , کاتالوگ دربردارنده نوشته و انواع گرافیکی و عکس‌های محدود به کار میروند . با این پرینترها میتوانید عکسی همگی برگه به صورت رنگی چاپ نمائید ولی لطفا توقع این را نداشته باشید تا کیفیت چاپ نظیر کیفیت چاپ پرینترهای جوهرافشان باشد .

  سرعت و کیفیت چاپ

  پرینترهای لیزری معمولاً تمامی از وضوح ۶۰۰ dpi برای چاپ به کار گیری می نمایند و می‌توان ذکر کرد که‌این وضوح برای چاپ نوشته که وظیفه‌ی با اهمیت پرینترهای لیزری است کافی به لحاظ میرسد . با این وجود بسته به گونه فناوری چاپ دستگاه چاپ کیفیت چاپ می تواند متعدد باشد . ولی عمده‌ی پرینترهای لیزری کیفیت چاپ نیکی دارا هستند و مدل‌های کم‌کیفیت به‌تدریج یافت میگردد . مسئله‌ی دیگر سرعت چاپ است .

  در آخر برای خرید اینترنتی سایت بست رویو یکی از بهترین سایت های موجود می باشد که شما می توانید به آن دست پیدا کنید . در این سایت راهنمای خرید محصولات متنوعی را در اختیار شما قرار داده است . در واقع در کمترین زمان مناسب ترین کالا را برای شما معرفی خواهند کرد

  https://blogs.umass.edu/tprussel/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%DA%86%D8%A7%D9%BE%DA%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D8%AC%D9%87%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C/

 • ۰
 • نظرات [ ۰ ]
  • acro
  • سه شنبه ۱ مرداد ۹۸

  دو نکته مهم هنگام خرید پرینتر لیزری

  Speed ( سرعت چاپ )

  یکی دیگر از کارداران حیاتی در تعیین پرینتر , سرعت چاپ آن است . چون برای برخی از اشخاص , چه بسا یکسری ثانیه چاپ باتاخیر هم تأثیرگذار است .

  به همین خاطر , یکی‌از فاکتورهای اساسی در خرید پرینتر , سرعت چاپ آن است . اما یا این که این سرعت که بر روی چاپگرها درج شده شده‌است , یک سرعت حقیقی و واقعی در چاپ نوشته یا این که تصویر است یا این که نه؟

  تعداد صفحاتی که چاپگرهای جوهرافشان جان دار در بازار , سرعت چاپ آن‌ها در شرایط نوشته , در میان 5 تا21 برگه در دقیقه است . ولی در تست‌های انجام گرفته در چاپ نوشته چاپگرها , نزدیک به 2 تا 7 ورقه را توانستند به چاپ برسانند .

  همینطور در چاپ صفحه های گرافیکی , کارخانه‌های خالق داعیه کرده‌اند که چاپگرهای آن نزدیک به 2 تا 15 کاغذ در دقیقه را چاپ میکنند , البته در تست‌های انجام گرفته , سرعت چاپ حقیقی و واقعی آن ها نزدیک به 1 تا 3 برگه در دقیقه است .

  در پرینتر لیزری هم مورد همین طور است . یک دستگاه چاپ لیزری تک رنگ , توان چاپ 10 تا 18 برگه در دقیقه را داراست . چاپگرهای لیزری رنگی برای چاپ تصاویر گرافیکی , حدود 1 تا 4 برگ در دقیقه را چاپ میکنند که‌این میزان چیزی نزدیک به یک به هشت یه خرده است که خویش کمپانی داعیه میکند . پس مدام نباید در خرید دستگاه چاپ , صرفا به مشخصاتی که بر روی پرینتر درج شده شده‌است اتکا کرد و بایستی از افرادی که به صورت عملی از آن وسیله به کار گیری کرده‌اند , سؤال کرد .

  Print Quality ( کیفیت چاپ )

  یکی دیگر از خصوصیت هایی که در هنگام خرید پرینتر می بایست به آن توجه کرد , کیفیت چاپ است . کیفیت چاپ بسته به مدل تلاش و مصارف یوزرها , متعدد است .
  در‌حالتی که شما به چاپ متن‌های کیفیت خوب کیفیت عالی نیاز دارید . تمام چاپگرهای رنگی و سیاه و سپید لیزری در بازار متن‌های نوشتاری را به خیر چاپ می نمایند . ( پرینتر لیزری رنگی نیز در کشیدن نمودارها و تصاویر دو بعدی گرافیکی مضاعف خوب می باشند و آن‌ها‌را به نیکی چاپ می‌نمایند . )

  در چاپ تصاویر گرافیکی و عکاسی , دستگاه چاپ جوهرافشان تعیین قابل قبولی برای یوزرها همگانی تا غیرحرفه‌ای است . درصورتی که که شما تصویر خویش را بر روی یک ورقه گلاسه به چاپ برسانید , در این‌حالت نیز تصویر شما دقیق‌تر و زیباتر به چاپ م‌رسد و نیز میزان جوهر کم‌تری را مصرف خواهید کرد . ولی در شرایطی که استفاده کننده حرفه‌ای گرافیکی‌ می‌باشید , به صورت جدا به یک پرینتر لیزری نیاز خواهید داشت تا شایسته ترین کیفیت ممکن را به شما ارائه دهد .

  Cost per page ( هزینه هر ورقه )

  چهار‌مین نکته که بایستی در خرید پرینتر رنگی به آن اعتنا کرد , اندازه هزینه‌ای است که برای چاپ هر ورقه تولید می گردد . به دلیل آنکه که‌این ارزش با اندازه مصرف جوهر , به وسیله دستگاه چاپ ارتباط بی واسطه داراست .
  در چاپگرهای جوهرافشان , بها کلی جوهر تأثیر متعددی بر روی بها کلی دستگاه چاپ دارااست . غالبا , شارژ کارتریج‌های سه رنگ دارای اهمیت نزدیک به 21 تا 30 دلار و شارژ کارتریج مشکی نزدیک به 12 تا 30 دلار هزینه دارااست .
  در کشور‌ایران بعضا از این کارتریج‌ها , به صورت دستی لبریز میگردد . بازدهی این کارتریج‌ها نزدیک به 300 تا 800 ورقه است که طبق محاسبات انجام یافته چاپ هر برگه نوشته سیاه و سپید نزدیک به 1 تا 7 سنت و هر برگه رنگی نزدیک به 6 تا 18 سنت هزینه در بردارد .

  برای این خواسته تنی چند از کارخانه‌های تولید کننده , پیشنهادی در خصوص ارتقاء حجم کارتریج دارا‌هستند که توسط آن حجم بیشتری جوهر در اختیار استفاده کننده قرار می گیرد و با آن که بها کل کارتریج افزیش مییابد , به صورت کلی نسبت به کارتریج نخستین در هر ورقه چاپ کاهش مییابد .

  سایت بست رویو با تیم خود آماده است تا شما در خرید هر کالایی به بهترین نحو ممکن راهنمایی کند .

  https://you.stonybrook.edu/downloadarticle/2019/07/22/%D8%AF%D9%88-%D9%86%DA%A9%D8%AA%D9%87-%D9%85%D9%87%D9%85-%D9%87%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1%DB%8C/

 • ۰
 • نظرات [ ۰ ]
  • acro
  • سه شنبه ۱ مرداد ۹۸

  راهنمای بهترین پرینتر رنگی لیزری

  پرینترهای قابل حمل ‌‌‌ ( Portable printer )

  در‌صورتی‌که شما از کسانی می‌باشید که مدام در اکنون سفر میباشید , حتماً به چاپگرهای قابل حمل نیاز پیدا می کنید . خرید پرینتر قابل حمل امروزه یک کدام از پرطرفدارترین چاپگرها در کشورهای اروپایی و آمریکایی می باشند . این پرینترها مقدار مضاعف کوچکی دارا هستند که به راحتی می توانید آن را در هر جایی که خواستید حمل نمایید . از ویژگی‌های دیدنی این پرینتر , وزن کم آن است که نزدیک به 5 پوند وزن دارااست و به راحتی با باتری کار می‌نماید . این چاپگرها از تکنولوژی چاپگرهای جوهرافشان و یا این که روش تونرهای حرارتی ( ریبون ) استعمال میکند . با استعمال از ریبون , بر اثر فشار و گرمایی که داراست , منجر انتقال رنگ به ورقه و در سود تولید تصویر میشود , ولی مشکلاتی نیز در به کار گیری از چاپگرهای قابل حمل موجود هست که در‌این در میان می‌توان به کیفیت پایین‌تر از چاپگرهای جوهر افشان , سرعت چاپ ذیل , ارتقاء ارزش چاپ در هر برگه ( به صورت کل چاپ نوشته و تصاویر رنگی در هر کاغذ , برای دستگاه‌های قابل حمل فراتر است , برای این که تانک‌های این چاپگرها نسبت به پرینتر های جوهرافشان کوچکتر بوده و نمی‌توانند تعداد متعددی ورقه را چاپ نمایند . ) , و عدم وجود منابع تأمین برگه برخلاف چاپگرهای دیگر اشاره نمود , که در باب می بایست به صورت تک تک ورق‌ها را به پرینتر وارد نمائید .

  انرژی موردنیاز پرینتر قابل حمل , از باتری تأمین می گردد . در صورتی شما به چاپ تعداد متعددی ورقه نیاز دارید , یک باتری استاندارد ( NiCad ) Nickel Cadmium میتواند نزدیک به 90 کاغذ , دستگاه چاپ را در موقعیت شارژ بی نقص پشتیبانی نماید , سوای آنکه نیاز به شارژ مجدد داشته باشد اما در شرایطی‌که میخواهید بازه زمانی نوبت چاپ شما ازاین مقدار نیز بیشتر شود , میتوانید از باتری‌های خصوصی Ni – MH ( Nickel metal Hydride ) به کار گیری نمایید , به دلیل آن که میتواند بازه زمانی طولانی‌تری انرژی برای دستگاه چاپ تأمین نماید .

  تنی چند از چاپگرهای قابل حمل دارنده یک پیروزی از روی اختیار اسکنر می‌باشند که با افزودن آن , می‌توان از آن تحت عنوان یک اسکنر قابل حمل استفاده نمود .
  یکی دیگر از ویژگی‌های دیدنی این پرینتر, وجود یک پورت infrared است که به شما اذن می دهد داده ها خویش را در میان دستگاه چاپ و رایانه همراه فارغ از نصب هیچگونه رابطی انتقال دهید . همینطور این خصوصیت به شما این قابلیت را می دهد تا داده ها متبوع خویش را از PDA و نوت‌بوک به پرینتر منتقل نمایید . ( می بایست بدانید که رایانه شما می بایست دارنده دستگاه infrared باشد تا شما بتوانید از این قابلیت استعمال نمایید . )
  چاپگرهای قابل حمل قیمتی نزدیک به 150 تا 500 دلار دارا‌هستند که تمام یوزرها می توانند به راحتی آن را خریداری نماید و در مسافرت‌های خویش از آن به کار گیری نمایند .

  نکات مهم خرید پرینتر

  Resolution ( توجه چاپ )

  اعتنا چاپ در یک پرینتر , یک کدام از کارداران کلیدی در گزینش پرینتر است . توجه چاپ اصولا به تعداد نقاطی گفته می شود که در هر اینچ مربع از ورقه به وسیله دستگاه چاپ تولید می شود , که‌این نقاط روی ورقه , در دو جهت عمودی و افقی چاپ می گردند .
  به همین علت , در هنگام معرفی توجه چاپ پرینتر , آن را با دوتا معرفی می نمایند . نظیر 600*600 که او‌لین عدد مرتبط با توجه چاپ افقی و دومی عدد مرتبط با اعتنا چاپ عمودی است .
  امروزه بخش اعظم چاپگرها از اعتنا استاندارد 600* 600 پشتیبانی می نمایند که‌این ادله سبب ساز بوجود داخل شدن تصاویری با اعتنا بالا در طول چاپ می‌گردد . بیشتر چاپگرهای جوهرافشان دقتی نزدیک به 1200 * 2400 نقطه در اینچ را چاپ مینمایند , ولی در مدل‌های جدیدچاپگرهای جوهرافشان , این نقاط ارتقاء یافته و به حدود 1200 * 4800 نقطه در اینچ رسیده است .

  در آخر شما برای این که بتوانید یک پرینتر لیزری را درست انتخاب کنید کی توانید از سایت بست رویو استفاده کنید . همچنین خرید پرینتر از نیاز های مصارف خانگی و اداری محسوب می شود .

  https://wp.nyu.edu/downloadbook/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1%DB%8C/

 • ۰
 • نظرات [ ۰ ]
  • acro
  • سه شنبه ۱ مرداد ۹۸

  انواع پرینتر رنگی لیزری در بازار ایران

  پرینترهای لیزری سیاه و سپید ( تک رنگ )

  چاپگر لیزری تک رنگ همانند سیستم الکتروستاتیکی که در دستگاه فتوکپی موجود است , فعالیت چاپ را انجام می دهند که‌این برهان سبب ساز ارتقاء سرعت و عملکرد دستگاه چاپ میشود . یک دستگاه پرینتر لیزری سیاه و سپید صفحه ها متنی را کیفیت عالی مضاعف مطلوب , در بازه زمان کوتاهی چاپ می‌نماید . سرعت این گونه پرینتر در چاپ متن‌ها نزدیک به 6 تا 8 کاغذ در دقیقه در موقعیت تمام ورقه است . سرعت چاپ تصاویر گرافیکی سیاه و سپید هم در‌این پرینتر نزدیک به 2 تا 5 برگه در دقیقه است . چاپگرهای لیزری سیاه و سپید , شایسته ترین گزینش برای چاپ صفحه های متنی در تعداد بالا است . به ویژه در موقعی به تأثیر سعی پرینترها لیزری پی می برید که نیاز به چاپ نوشته با میزان فونت کوچک‌تر از 10 داشته باشید . در‌این موقع صریحا به تأثیر پرینتر لیزری سیاه و سپید در چاپ نوشته های ریز پی خواهید موفقیت . از ویژگی‌های جذاب استعمال از چاپگرهای لیزری تک , رنگ ارزش ذیل برای هر برگه چاپ است که به صورت کلی سبب کاهش هزینه بده بستان و با شارژ کارتریج می شود . همینطور به کار گیری از کاغذهای معمولی می تواند سبب ساز کاهش هزینه صفحه مصرفی در طولانی مقطع شود . به طور کلی یک پرینتر رنگی لیزری , شایسته ترین گزینش برای یک دفتر یا این که محیط اداری بزرگ است که نیاز به چاپ متن‌های مضاعف در روز دارا هستند . چاپگرهای لیزری قیمتی نزدیک به 300 تا 2000 دلار دارا‌هستند که برحسب مصرف و همت که دارا هستند , بها آن‌ها تغییر تحول می‌نماید .

  پرینترهای رنگی لیزری

  شایسته ترین گزینش برای چاپ تصاویر گرافیکی و عکس , یک پرینتر رنگی لیزری است که به جای به کار گیری از جوهر , از تونرهای CMYK برای چاپ به کارگیری می کند . این چاپگرها منجر تولید تصاویر گرافیکی و عکس کیفیت عالی فوق العاده می گردد که نیاز عکاسان و گرافیست‌های حرفه‌ای را برآورده‌ میکند . این چاپگرها در چاپ نوشته هم دارنده اقتدار چاپ قابل قبولی میباشند و نوشته های ریز را به خیر چاپ می نمایند . یکی‌از ویژگی‌های جذاب این چاپگرها , سرعت بالای آن‌ها در چاپ تصاویر و نوشته است که تقریباً با هیچکدام از اشکال چاپگرها قابل مقایسه نیست . یک پرینتر لیزری رنگی , توان چاپ 6 تا 8 ورقه نوشته تمام کاغذ و 1 تا 3 کاغذ تصاویر گرافیکی یا این که عکس را در دقیقه داراست . احتمال دارد یک کدام از نقاط ضعف این چاپگرها ارزش بالای آن ها باشد که برای بخش اعظم اشخاص خرید این دستگاه چاپ را ایراد نموده است . اما به یاد داشته باشید که مدام در کنار بها بالا , تجهیزات و ویژگی‌هایی موجود است که ضعف ارزش بالای آن دستگاه را می‌پوشاند . به طور کلی هزینه‌ای که برای چاپ هر کاغذ تصویر گرافیکی یا این که عکس در چاپگرهای لیزری به دست می آید , در مقایسه با یک پرینتر جوهرافشان , در تراز تحت تری قراردارد . این استدلال سبب کاهش هزینه بده بستان دوباره تانر می گردد . کلاً چاپگرهای لیزری برای مصارف ماهر کاربرد متعددی دارااست . اما استعمال یا این که خرید آنان در محیط خانه و برای شغل های همگانی چندان دیدنی به لحاظ نمی رسد .

  پرینترهای چندین کاره MultiFunction

  در شغل های اداری , وجود یک پرینتر چندین منظوره تأثیر زیاد متعددی بر روی سرعت کار دارااست و شما میتوانید در جایی کم‌تر , پرینتر , اسکنر , و دستگاه نمابر خویش را به صورت یک جا داشته باشید . با دستگاه MFD ” s ( multi Function devices ) شما به راحتی میتوانید ترکیبی از تمام وسایل بالا را در یک دستگاه داشته باشید که مجموعاَ این دستگاه نسبت به خرید تک تک وسایل نیز از ارزش ارزان‌تری برخوردار‌است و نیز جای کم‌تری را در محیط کاری به خویش اختصاص می دهد .

  سایت بست رویو با تیم کارشناسی قوی خود راهنمای خرید پرینتر لیزری را در اختیار شما قرار خواهد داد

  https://webbest.wordpress.ncsu.edu/%d8%a7%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%b9-%d9%be%d8%b1%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1-%d8%b1%d9%86%da%af%db%8c-%d9%84%db%8c%d8%b2%d8%b1%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86/

 • ۰
 • نظرات [ ۰ ]
  • acro
  • سه شنبه ۱ مرداد ۹۸

  راهنمای خرید چاپگر اچ پی

  درین مقاله هرآنچه که برای خرید یک پرینتر مطلوب نیاز دارید بدانید به تفصیل شرح داده شده است . خرید آگاهانه یعنی خرید موفق‌تر , پس جای درنگ نیست! چاپگرها یکی‌از اسباب و اثاث جانبی رایانه همراه میباشند که امروزه از اهمیت خاصی برخوردار می باشند .

  راهنمای خرید پرینتر
  پرینترها تلاش بالایی در کاربردهای گوناگون دارا‌هستند . امروزه بیشتر مردمان به یک دستگاه چاپ برای به کارگیری فردی در محیط کار و یا این که خانه نیاز دارا هستند . اما این اشخاص در هنگام خرید , بجهت بسیار بودن مدل‌های چاپگرها , در گیر سردرگمی میگردند و نمی‌توانند پرینتر مطلوب خویش را گزینش نمایند . در سطح نخستین , دسته دستگاه چاپ انتخابی شما به کاری که میخواهید با پرینتر خویش انجام دهید وابسته است . مثل چاپ نوشته و تصاویر گرافیکی سیاه و سپید و یا این که رنگی . این کارداران سبب ساز تغییرنوع پرینتر انتخابی شما می گردد . مثلا در حالتی که شما به چاپ تعداد متعددی صفحه های متنی احتیاج دارید , برای شما یک دستگاه چاپ لیزری تک رنگ مطلوب است . البته برای تصاویر گرافیکی و عکس , نیاز به یک پرینتر رنگی جوهرافشان یا این که لیزری دارید تا شایسته ترین سعی را داشته باشید .

  پرینترها براساس گونه مصرف و سعی , به 5 گونه گوناگون تقسیم میگردند :

  چاپگرهای جوهرافشان ( inkjet )
  پرینتر لیزری رنگی و سیاه و سپید ( monochrome printer & Laser color )
  چاپگرهای یک سری کاره ( Multifunction )
  چاپگرهای قابل حمل ( Portable Printer )

  پرینترهای جوهرافشان – Inkjet
  چاپگرهای جوهرافشان بوسیله پاشیدن قطرات ریز جوهر روی یک ورقه ورقه از روش منافذ ریزی که در هد موجود است , منجر بوجود آوردن تصاویر سیاه و سپید و رنگی در‌حد کیفیت مطلوب میشود . رنگ‌های دارای اهمیت در چاپگرهای جوهر افشان , به سه رنگ حیاتی تقسیم میگردد : لنگر پرینترهای جوهری خانگی – Deskjet پرینترهای جوهری اداری – Officejet پرینترهای جوهری منحصربه‌فرد عکس – Photosmart cyan ( آبی‌رنگ ) – Magenta ( قرمز رنگ ) – Yellow ( زردرنگ ) , که به همراه آن‌ها همرنگ سیاه هم موجود است که برای ساخت تصویر با رنگ مشکی به کار می رود . بعضا از چاپگرهای جوهرافشان , از ادغام سه رنگ دارای اهمیت , رنگ مشکی مرکبی به‌وجود می آورند که برای نوشتن نوشته چندان مطلوب نیست و رنگ آن به صورت مشکی متمایل به سبز یا این که آبی‌رنگ است . در خصوصی دیرباز چاپگرهای جوهرافشان , کارتریج‌های سه رنگ با اهمیت به یکدیگر متصل بودند و در صورت تمام شدن یکی‌از رنگ‌ها شما ناچار به بده بستان هر سه رنگ بودید . اما امروزه در چاپگرهای جوهرافشان , این سه رنگ از یکدیگر جدا شده‌اند . بیشتر چاپگرهای جوهر افشان از چهار رنگ با اهمیت تشکیل شده‌اند . البته شما برای چاپ حرفه‌ای عکس , به یک پرینتر با شش رنگ جداازهم احتیاج دارید که علاوه بر سه رنگ مهم و رنگ مشکی , دارنده همرنگ قرمز‌رنگ روشن و آبی‌رنگ روشن باشد که در ساخت تصاویر با رنگ های ارگانیک خیس تأثیرگذار است . سرعت چاپ در چاپگرهای جوهر افشان نزدیک به 6/2 ورقه در دقیقه است . این وضعیت برای چاپ نوشته مطلوب است و در چاپ تصاویر , سرعت چاپ یک دستگاه چاپ جوهر افشان , نزدیک به 3/2 ورقه در دقیقه است . به صورت کلی چاپگرهای جوهر افشان یک بها سنجیده را به شما ارائه میدهند و برای مصارف همگانی , تعیین قابل قبولی است . به یاد داشته باشید که چاپگرهای جوهرافشان صرفا برای مصارف همگانی کاربرد ندارد , بلکه مدل‌های حرفه‌ای این چاپگرها را می‌توان در محیط‌های عکاسی و مکان‌های حرفه‌ای هم به کار موفقیت . چاپگرهای جوهرافشان , قیمتی میان 150 تا 1200 دلار دارا هستند که سبب ساز ارتقا طیف گزینش برای یوزرها می‌گردد .

  خرید پرینتر رنگی لیزری یکی از نیاز های اداری و خانگی میباشد . از این رو سایت بست رویو بهترین راهنما را برای خرید این محصول در اختیار شما قرار می دهد . حال آن که باید توجه داشته باشید امکان خرید اینترنتی نیز برای کالای شما وجود دارد .

   

  https://sites.psu.edu/bestbuy/2019/07/22/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%DA%86%D8%A7%D9%BE%DA%AF%D8%B1-%D8%A7%DA%86-%D9%BE%DB%8C/

 • ۰
 • نظرات [ ۰ ]
  • acro
  • سه شنبه ۱ مرداد ۹۸

  راهنمای انتخاب پرینتر لیزری

  انواع پرینتر لیزری در اشکال و کلاس‌های متفاوتی پباده سازی و روانه‌ی بازار می شوند . در عین آسانی احتمالا تعیین پرینتری برای به کار گیری در خانه و یا این که محیط کار امری مضاعف پیچیده باشد . شرکت‌های سرشناس درزمینه‌ی ایجاد پرینترهای لیزری مشتمل بر HP و Canon است . اما کمپانی ژاپنی brother نیز پرینترهای خیر و خوبی را روانه‌ی بازار میکند . در خرید پرینتر لیزری می بایست یک‌سری نکته را در حیث داشت که به‌دنبال یک‌به‌یک به بررسی آنها می پردازیم .

  توان کاری

  پرینترها در کلاس‌های متمایز پباده سازی می شوند . او‌لین مورد دراین باره توان کاری چاپگر است که مبنی بر استفاده‌ی پباده سازی شده برای چاپگر گزینش می شود . در‌این نصیب پرینترها در مدل‌های خانگی , خانگی سنگین وزن , اداری سبک و اداری سنگین وزن دسته‌بندی میگردند . نکته‌ی تعیین‌کننده دراین مورد توان کاری دستگاه چاپ است . توان کاری دستگاه چاپ معمولاً با عددی میان ۱۰۰۰ تا ۱۰۰ . ۰۰۰ و چه بسا بیشتر تیتر میشود . ولی احتمالا میزان اعلام‌شده بوسیله کمپانی خالق میزان خیر برای تعیین چاپگر نباشد . توصیه‌ی ما به شما این است که در مرحله‌ی نخستین به حجم سینی محل ورود دستگاه چاپ توجه نمائید . پرینترهایی که برای مصارف سبک پباده سازی میگردند معمولاً در سینی محل ورود ورقه خویش صرفا پذیرای ۱۰۰ برگ می‌باشند . این میزان با ارتقاء توان دستگاه چاپ کم‌کم بیشتر میشود . در واقع می‌توان اذعان کرد پرینتری که دارنده سینی ۱۰۰ برگی است برای سبک‌ترین مصارف تاسیس شده است و خوب تر است در خانه مصرف شود . مقداری فراتر به سینی‌های ۱۵۰ برگی برمی‌خوریم . این پرینترها توان بیشتری داشته و برای استفاده‌های میانگین خانگی و یا این که سبک اداری مطلوب می‌باشند . پرینترهای ۲۰۰ برگ به بالا نیز برای مصارف اداری پباده سازی شد‌ه‌اند . اما پرینترهایی نیز داریم که‌این مقادیر برای آنها ناکافی است و سینی‌های مجزایی تا سقف ۱۰۰۰ برگ ارائه میدهند . اکنون احتمالا برای شما این سوال پیش بیاید که سینی چه اهمیتی دارااست و احتمالا بگویید می توانید حتی‌د‌ر سینی‌های کمتر نیز مکرر ورقه مالامال فرمایید و استفاده‌ی سنگینی از پرینتری داشته باشید . درین این‌که می توانید از پرینتری با گنجایش سینی کم کار سنگینی بکشید شکی نیست البته هر چاپگر توان کاری مخصوصی دارااست و در صورت تجاوز ازاین‌حد چاپگر خیلی زود از کار خواهد به‌زمین‌خورد . پس در مرحله‌ی نخستین گنجایش کاری خویش را با دستگاه چاپ معلوم فرمائید .

  دستگاه چاپ لیزری تک‌کاره یا این که چندکاره

  در‌این اینکه پرینترهای لیزری برای چاپ نوشته به کار می روند شکی نیست . فرض ما بر این است که همه‌ی شما دوستان از این زمینه با خبر می‌باشید . در‌این تراز شما ۲ تعیین پیش رو دارید . این‌که پرینتری تک‌کاره تهیه و تنظیم فرمائید که به صورت تخصصی به پرینت میپردازد , یا به سراغ پرینتر چندکاره بروید که علاوه بر پرینت می تواند قابلیت‌های نسخه برداری , نسخه برداری و در بعضا مدل‌ها فاکس را نیز ارائه دهد . قابلیت‌های کپی و نسخه برداری در پرینترهای چندکاره دوچندان موءثر می باشند . اگر‌چه احتمال دارد به عنوان مثال امکان نسخه برداری پرینترهای چندکاره تجهیزات و کیفیت اسکنرهای تک را نداشته باشد ; اما شاید! قابلیت و امکان فاکس نیز در بعضا پرینترهای چندکاره تعبیه می گردد . به حیث ما که بودن این قابلیت‌ها در کنار چاپگر موثر است و ولی بها تمام‌شده‌ی چاپگر را ارتقا میدهد . در شرایطی که فعلا نیازی به کپی و نسخه برداری یا این که فاکس نداشته باشید , احتمالا در آینده‌ به آن ها نیاز پیدا نمائید .

  دستگاه چاپ لیزری M201dw ساخت کمپانی hp یکی دستگاه‌های معمولی البته در عین اکنون قدرتمندی است که اتصالات گوناگونی را ارائه میدهد . این دستگاه علاوه بر اتصال کانال به اتصال بی‌سیم نیز مجهز شده‌است و دراین باره تنوع متعددی را در اختیار استفاده کننده قرار میدهد . همینطور صفحه‌نمایشی در‌این فرآورده درنظرگرفته شده که به کار گیری از دستگاه را آسان‌تر کرده . قابلیت و امکان چاپ دورو را بدین جنس بیشتر نمایید تا یک کدام از باامکانات‌ترین پرینترهای لیزری تک‌کاره را در اختیار داشته باشید .
  توجه داشته باشید که برای خرید پرینتر باید به بازار بروید و حضوری اطلاعاتی را در مورد آنها در یافت کنید . اما امروزه وقت طلا است . دیگر مردم وقت سر زدن به بازار را ندارند . از این رو شما می توانید با سر زدن به سایت بست رویو به راحتی بهترین راهنمای خرید پرینتر لیزری را بخوانید و دستگاه مورد نظر خود را انتخاب و خرید نمایید

  http://blogs.bu.edu/kdupre/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1%DB%8C/

 • ۰
 • نظرات [ ۰ ]
  • acro
  • سه شنبه ۱ مرداد ۹۸

  سئو هاب و آموزش سئو

  آموزش سئو مبحثی بسیار مفصل است اما ما سعی میکنیم خلاصه ای از هرآنچه در این سایت می آموزید را به طور خلاصه برایتان توضیح دهیم. همانطور که میدانید ما سایت سئو هاب سعی بر ارتقاء سواد seo در وب فارسی را داریم ، اما از نظر ما سئو فقط به سایت خودتان خلاصه نمیشود بلکه از سئو میتوان در مکان های بسیاری استفاده کرد از جمله یوتیوب و دیگر شبکه های اجتماعی برای اینکه بیشتر نمود پیدا کنید از این علم میتوانید استفاده کنید.

  علم سئو میتواند بازاریابی یک سایت را متحول کند به نوعی که امکان افزایش درآمدزایی تا 900% درصد را داشته باشد. البته این در صنعت های مختلف درصد های مختلفی دارد که 900% کمترین میزان آن میباشد. ما به شما پیشنهاد میکنیم آموزش های سئو را که در سایت Seo Hub قرار میدهیم را از دست ندهید چراکه ماه ها به دنبال یک مقاله جامع در یک زمینه هستیم و بعد از اینکه مقاله جامع به زبان انگلیسی پیدا شد آن را به زبان فارسی ترجمه میکنیم تا شما دانشجویان عزیز بتوانید بهترین مقاله را با نهایت کیفیت مطالعه کنید و در نتیجه این امر علم و سواد سئو در ایران افزایش یابد.

  آموزش و یادگیری سئو میتواند برند شما را در سطح کشور و حتی در برخی موارد جهانی نماید. اگر تمامی مقالات مربوط به سئو را مطالعه کنید خواهید دید که این مورد امکان پذیر است و شما میتوانید از یک سایت ساده در حد منطقه به یک سایت جهانی بدل شوید.

  در هر صورت زمانی که ما شروع به احداث این سایت کردیم سال 1397 سعی بر ارتقاء علم Seo برای خودمان و هم میهنان عزیز را داشتیم و هم اکنون نیز در همین راستا قدم برمیداریم. همچنین شما وبمستران عزیز میتوانید از بخش آموزش رایگان سئو تمامی نکات ضروری برای بهبود سئو سایت را بیاموزید.

  https://www.google.az/url?q=https://seo-hub.info


  https://www.google.be/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.com.br/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.vg/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.bi/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.ca/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.cl/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.com.co/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.cd/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.cg/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.co.cr/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.com.cu/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.dk/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.dj/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.com.do/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.com.sv/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.com.fj/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.fi/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.fr/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.gm/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.de/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.com.gr/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.gl/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.gg/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.hn/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.com.hk/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.ie/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.co.il/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.it/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.co.jp/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.co.je/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.kz/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.lv/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.co.ls/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.com.ly/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.li/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.it/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.li/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.lu/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.com.my/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.com.mt/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.mu/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.com.mx/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.fm/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.ms/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.com.np/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.nl/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.co.nz/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.com.ni/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.com.nf/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.no/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.com.pk/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.com.pa/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.com.pe/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.com.ph/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.pn/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.pl/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.pt/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.com.pr/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.ro/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.com.ru/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.rw/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.sm/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.com.sg/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.co.za/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.co.kr/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.es/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.sh/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.com.vc/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.se/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.ch/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.com.tw/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.co.th/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.com.tr/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.com.ua/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.ae/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.co.uk/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.com.uy/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.uz/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.co.ve/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.com.vn/url?q=https://seo-hub.info/


  https://www.google.com.py/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.az/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.be/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.com.br/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.vg/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.bi/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.ca/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.cl/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.com.co/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.cd/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.cg/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.co.cr/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.com.cu/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.dk/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.dj/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.com.do/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.com.sv/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.com.fj/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.fi/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.fr/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.gm/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.de/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.com.gr/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.gl/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.gg/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.hn/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.com.hk/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.ie/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.co.il/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.it/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.co.jp/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.co.je/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.kz/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.lv/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.co.ls/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.com.ly/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.li/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.it/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.li/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.lu/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.com.my/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.com.mt/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.mu/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.com.mx/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.fm/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.ms/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.com.np/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.nl/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.co.nz/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.com.ni/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.com.nf/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.no/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.com.pk/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.com.pa/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.com.pe/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.com.ph/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.pn/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.pl/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.pt/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.com.pr/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.ro/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.com.ru/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.rw/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.sm/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.com.sg/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.co.za/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.co.kr/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.es/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.sh/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.com.vc/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.se/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.ch/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.com.tw/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.co.th/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.com.tr/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.com.ua/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.ae/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.co.uk/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.com.uy/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.uz/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.co.ve/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.com.vn/url?q=https://seo-hub.info/


  https://images.google.com.py/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.az/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.be/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.com.br/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.vg/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.bi/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.ca/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.cl/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.com.co/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.cd/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.cg/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.co.cr/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.com.cu/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.dk/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.dj/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.com.do/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.com.sv/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.com.fj/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.fi/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.fr/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.gm/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.de/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.com.gr/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.gl/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.gg/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.hn/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.com.hk/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.ie/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.co.il/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.it/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.co.jp/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.co.je/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.kz/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.lv/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.co.ls/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.com.ly/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.li/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.it/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.li/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.lu/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.com.my/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.com.mt/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.mu/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.com.mx/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.fm/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.ms/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.com.np/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.nl/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.co.nz/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.com.ni/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.com.nf/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.no/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.com.pk/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.com.pa/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.com.pe/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.com.ph/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.pn/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.pl/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.pt/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.com.pr/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.ro/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.com.ru/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.rw/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.sm/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.com.sg/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.co.za/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.co.kr/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.es/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.sh/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.com.vc/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.se/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.ch/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.com.tw/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.co.th/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.com.tr/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.com.ua/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.ae/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.co.uk/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.com.uy/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.uz/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.co.ve/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.com.vn/url?q=https://seo-hub.info/


  https://maps.google.com.py/url?q=https://seo-hub.info/

 • ۰
 • نظرات [ ۰ ]
  • acro
  • يكشنبه ۳۰ تیر ۹۸

  راهنمای بهترین اسپیکر همراه موجود در بازار

   

  مسلماً امکان حمل یکی ویژگی‌های کلیدی یک اسپیکر بلوتوث است , البته در عین درحال حاضر میتواند خطرناک نیز باشد . گه گاه یه خرده استمرار و یه خرده نگهداری نیز خوبتر است . در این باره یکی‌از برجسته‌ترین گزینه‌ها , اسپیکرهای جان مشقت بار Braven می‌باشند , که از جمله این اسپیکرها می‌توان به BRV - X ( که در صدر اسم بردیم ) و اخوی مقداری ارزانترش ( BRV - 1 ) به همراه مدل‌های دیگری زیرا BRV - Pro و BRV - HD اشاره نمود . همه این مدل‌ها بدنه دوچندان محکمی داشته و تا حدودی نیز در قبال آب مقاومند . در حالتی‌که نیز قصد دارید از اسپیکر خویش در طول قایقرانی به کار گیری نمایید میتوانید گزینه‌های کاملاً ضد آبی‌رنگ زیرا Ultimate Ears Roll را گزینش فرمایید .

   

  در حالتی‌که نیز کیفیت صدای بالای برایتان از اهمیت بالایی برخوردار‌است , می توانید اسپیکرهای Soundcast نظیر Melody را مدنظر داشته باشید . قطعاً این اسپیکر بلوتوث با بها ۴۰۰ دلاری , بخشی از گزینه‌های اقتصادی محسوب نمی شود البته کیفیت صدای دوچندان عالی را در بدنه‌ای کاملاً سفت را ارائه میدهد . اما این مجموعه گزینه‌های فوق‌العاده‌ای دیگری با ارزش بالاتری را نیز در سبد تولیدها خویش داراست . قابل ذکر است , این ایام استمرار و استحکام بالا یکی‌از ویژگی‌های استانداردی است که توقع می رود در تولیدات گران‌قیمت وجود داشته باشد . این نوع در واقع بهترین اسپیکر بلوتوث بازار به شمار می رود و در خرید اسپیکر این مدلی هیچ تردیدی نداشته باشید .

   

  اسپیکرهای هوشمند

   

  طبقه‌بندی تقریبا جدیدی که توقع می رود تا یک‌سری سال آتی فراگیر شود , اسپیکرهای هوشمند می باشند که با اسپیکر انقلابی اکو ( Echo ) آمازون آغاز شده‌است . البته سؤال اینجاست که‌این اسپیکرها چه کاری می توانند انجام دهند؟ یا این که احتمالا خوبتر است بگوییم چه کاری نمی‌توانند انجام دهند؟ این دسته اسپیکرها هر چیزی ( از امتیازات مسابقات ورزشی و شرایط جویبار تا خرید آنلاین ) را ارائه می دهند که همگی آن‌ها کاملاً با امرها و فرامین صوتی در دست گرفتن میگردند . براین اساس این تولید ها ( مخصوصاً دیوایس آمازون ) چیزی بالاتر از یک اسپیکر بلوتوث معمولی و استاندارد میباشند . کار با اسپیکر اکو به لطف نرم افزار منحصربه‌فرد و دستیار صوتی آلکسا زیاد شادی بخش و سهل بوده , و با داشتن پباده سازی گرد , کیفیت صدای ایجاد شده بالاتری نسبت به اسپیکرهای Wi - Fi داراست . پس در حالتی‌که در ادامه جدیدترین تکنولوژی , و محصولی وایرلس میباشید , می توانید Echo را تعیین فرمایید . ولی بقیه شرکت‌های بزرگ فعال در حوزه تکنولوژی ( زیرا اپل , گوگل و مایکروسافت ) نیز خیلی در این مورد بی کار ننشسته‌اند , و اخیراً هر یک اسپیکرهای هوشمند خویش را معرفی کردند .

  تکنولوژی Multiroom

   

  در صورتی در خانه‌ای بزرگ معاش می کنید و هر یک از اعضای خانواده دوست دارا هستند موسیقی موردعلاقه خویش را گوش نمایند , میتوانید از تکنولوژی Multiroom به کارگیری فرمایید . کمپانی Sonos ( که دست‌کم کیفیت صدای CD را ارائه می دهد ) به خاطر معماری زیاد ساده‌ای که تنظیماتش فقط با فشار دادن یک سوییچ انجام میدهند , یک کدام از پیشتازان این حوزه است . این خصوصی با اسپیکر بلوتوث ۲۰۰ دلاری Play : 1 آغاز میگردد . همینطور ما بخت شنیدن صدای جنس منزلت بالای Play : 5 را نیز داشته‌ایم , و به اعتقاد و باور ما قیمت برچسب قیمتی ۵۰۰ دلاری را داراست .

   

  گزینه‌های دیگر تیم Soundtouch شرکت اسم آشنای Bose , و همینطور تولیدها بلوتوثی LG و سامسونگ میباشند . ولی گزینه‌ای که پس از Sonos واقعاً مارا هیجان زده کرد , سیستم Yamaha MusicCast بود که از ۲۲ بخش ( دربرگیرنده اسپیکر بلوتوث NX N500 ) درست شده و به شما اذن میدهد هر مبداء صوتی در حدود خویش را به اشتراک بگذارید . اسپیکرهای Play - Fi ساخت DTS واقعاً فوق‌العاده است چون Play - Fi معماری نوشته گشوده است که به شما اذن میدهد تا برندهای متفاوتی زیرا Definitive Technology , Martin Logan , Klipsch , Rottel , Polk و اکثری را برندها را با نیز ادغام نمائید .

   

   

  سایت بست رویو امکان خرید اسپیکر با برترین کیفیت را برای شما فراهم کرده است . همچنین بهترین اسپیکر بلوتوث را برای شما فراهم آورده است . از این نظر اهمیت بسیار زیادی برای ما دارد که چگونه برترین را انتخاب کنیم .

  https://you.stonybrook.edu/downloadarticle/2019/07/21/%D8%A7%D8%B3%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B1-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%86/

  https://wp.nyu.edu/downloadbook/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D9%84%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%AB-%D9%BE%D8%B1%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D8%AD/

  https://webbest.wordpress.ncsu.edu/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B1-%D8%A8%D9%84%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%AB-%D8%AF/

  http://blogs.bu.edu/kdupre/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B1-%D8%A8%D9%84%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%AB/

  https://sites.psu.edu/bestbuy/2019/07/21/%D9%85%D8%B9%DB%8C%D8%A7%D8%B1-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B1-%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D8%AD%D9%85%D9%84/

  https://blogs.umass.edu/cpnorton/%D8%A7%D8%B3%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B1-%D8%A8%D9%84%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%AB%DB%8C-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%8C-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7/

  http://millie.blogs.lincoln.ac.uk/2019/07/21/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B1-%D8%A8%D9%84%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%AB-%D9%BE%D8%B1%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D9%84-%DB%8C%D8%A7-%D8%A7/

 • ۰
 • نظرات [ ۰ ]
  • acro
  • يكشنبه ۳۰ تیر ۹۸

  لینک های مفید وکالت

  وکیل طلاق


  ممکن است برای هر کسی پیش بیاید که در معاش زناشویی با مشکلاتی مواجه شوند که در بعضا از مورد ها , حل آن‌ها نیاز به وکیل قانونی طلاق  یا این که مشاور حقوقی است . درصورتی که چنین نیازی را حس کردید دقت داشته باشید که تعیین یک نماینده قانونی طلاق عالی , با سابقه و منصف در حل مشکلات و آخر و عاقبت معاش زناشویی شما نقش و اهمیت متعددی خواهد داشت .

  وکیلی را تعیین نمائید که تخصصش جدایی و خانواده باشد . از یک بدهکار گلایه ندارید یا این که نمی خواهید برای جرمی از شما دفاع نمایند . میخواهید جدایی بگیرید و به همین جهت به کسی نیاز دارید که با همگی چم ‌و خم مراحل جدایی و دادگاه‌ های خانواده آشنا باشد . وکیل قانونی طلاق

  ابتدا می‌توانید با تعدادی وکیل قانونی طلاق  مشاوره نمایید . با این که نماینده قانونی جدایی ممکن است اعتبار خیلی خیر داشته باشد ولی ممکن است از خلق وی خوشتان نیاید . نماینده قانونی شما نباید کسی باشد که با وی شم راحتی نمیکنید زیرا قرار است ساعتها متعددی را با نیز بگذرانید . معمولاً مشورت کردن اول با یک وکیل طلاق یی بدون پول است . می توانید از این زمان برای سخن زدن درمورد گزینش هایی که پیش رو دارید به کارگیری فرمایید . نماینده قانونی جدایی

  وکیل طلاق از سوی موکل خویش فارغ از تعهد به دریافت نتیجه و رای به نفع موکل کارهای وی را انجام می دهد و حق الزحمه وی ارتباطی با نتیجه دعوی و مبادرت وکیل طلاق ندارد . به اصطلاح ( تعهد وکیل تعهد به وسیله است خیر تعهد به نتیجه ( .

  نماینده قانونی به فردی گفته می شود که از سمت فرد دیگری از جمله حقیقی وواقعی یا این که حقوقی , به خواسته عقد وکالت برای انجام کاری مأمور می شود .

  وکلا به مشتریان خویش مشورت کردن حقوقی داده و در اکثری مورد ها تحت عنوان نماینده آن ها فعالیت می نمایند . این مشتریان می‌توانند اشخاص , گروهی از اشخاص و افراد حقوقی باشند .

  http://abas-taj1371.lxb.ir/post/9/%D9%88%DA%A9%DB%8C%D9%84%20%D8%B7%D9%84%D8%A7%D9%82%20%D8%A8%D8%A7%20%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%D9%87.htm

  http://migrate-to.samenblog.com/%D9%88%DA%A9%DB%8C%D9%84-%D8%B7%D9%84%D8%A7%D9%82-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87.html

  http://b2shop.rozblog.com/post/9

  http://casiohours.blogtez.com/post8.php

  http://flightparvaz.avablog.ir/post/8/%D9%88%DA%A9%DB%8C%D9%84+%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86%DB%8C+%D9%85%D9%84%DA%A9%DB%8C+%D8%A8%D8%A7+%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%D9%87+

  http://cafe-aks.blog.ir/1398/04/28/%D9%88%DA%A9%DB%8C%D9%84-%D8%B7%D9%84%D8%A7%D9%82-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C%DB%8C

  https://minalili.persianblog.ir/ApBM03RJjQTEdLy5ElWB-%D9%88%DA%A9%DB%8C%D9%84-%D8%B7%D9%84%D8%A7%D9%82

  https://sellwallclock.persianblog.ir/poLj3Ob87biraOGDXwr6-%D9%88%DA%A9%DB%8C%D9%84-%D9%85%D9%84%DA%A9%DB%8C

 • ۰
 • نظرات [ ۰ ]
  • acro
  • شنبه ۲۹ تیر ۹۸
  تیم مهندسی آکروتیک با کادری مجرب در زمینه سئو ، تولید محتوا ، طراحی سایت و...
  نویسندگان