۶ مطلب در آذر ۱۳۹۸ ثبت شده است

کتاب زندگی را با شیشه های رنگی گل رز نویسنده لیزا اسکاتولین

خوشحالم که امروز در تور وبلاگ شرکت کردم و از طریق شیشه های رنگی زندگی از طریق Rosé می بینم ! امیدوارم از گزیده ای که شکتاب شما به اشتراک می گذارم لذت ببرید. مقاله اول Heat Wavering توسط لیزا اسکاتولین و مقاله دوم Basic and Proud of It توسط Francesca Serritella است. نمی توانم تصمیم بگیرم کدام یک را بهترین دوست دارم!
دانلود کتاب های تخصصی پزشکی

موج گرما
لیزا اسکاتولین

من چیز بدی در مورد خودم فهمیدم و اینجا هستم که اعتراف کنم.

من یک ستمگر تهویه مطبوع هستم. بگذار توضیح بدهم.

ما وقتی Francesca از نیویورک به خانه می آید ، شروع می کنیم تا بتوانیم کتاب صوتی I Need a Lifeguard را در همه جا به جز استخر ضبط کنیم ، بنابراین شما می توانید هنگام رانندگی به آن گوش فرا دهید و تا وقتی که دو لهجه فیلادلفیا را در خود ندارید ، می توانید به آن گوش دهید. گوش خود را در سوار ماشین طولانی کنید.

خواهش میکنم.

به هر حال ، وقتی Francesca به خانه می آید ، در وسط یک هفته گرمای هوا ، اولین چیزی که او متوجه می شود این است که من تهویه مطبوع را ندارم.

این پایان غافلگیر کننده بود ، نه؟

فکر کردی می خواهم بگویم که تهویه هوا را دارم.

اما در واقع ، یکی از چیزهای عجیب درکتابره من این است که تهویه مطبوع را دوست ندارم.

دمدمی به معنای شایان ستایش است.

من نمی دانم چرا من از تهویه مطبوع متنفرم ، اما همیشه اینطور است. حتی اگر تهویه مطبوع مرکزی داشته کتابشم ، هرگز از آن استفاده نمی کنم.

لطفا اجازه دهید از خودم دفاع کنم.

دوست ندارم احساس کنم در داخل یخچال زندگی می کنم. من دوست دارم همان درجه حرارت اطرافم کتابشد. و من دوست دارم که تمام پنجره ها را در خانه کتابز کنم و نه تنها نسیم ، بلکه جنجال پرندگان و بوی تازه سبز چمنزار را ببندم.

می دانم ، من خیلی شاعر هستم.

هرگز به این فکر نکنید که من الاغ خود را عرق می کنم این یک الاغ شاعرانه است.

نمی دانم چه چیزی را به شما بگویم ، اما من هوای تازه را دوست دارم و بیشترین کاری که برای خنک شدن انجام می دهم روی فن قرار دارد.

این فن 20 دلاری لاسکو است که می توانید در Home Depot خریداری کنید ، و من تقریکتابً هشت نفر از آنها را دارم. من می دانم که این یک نگاه درجه یک به خانه نیست. وقتی از صفحه نویسنده خود در فیس بوک عکس می گیرم ، مطمئنم طرفداران نشان نمی دهند.

برای طرفداران من

به علاوه من در مورد طرفداران دلتنگی دارم زیرا آنها مرا به یاد مادر ماری می اندازند و من و او قبلاً دعوا مشهوری داشتیم که در آن او ادعا می کرد فن کتابید در پنجره کتابشد و منفجر شود ، بنابراین هوای گرم مکیده شد. از اتاق

که مکیده است.

داخل خانه عرق کردیم و حیاط خلوت را خنک کردیم.

او همچنین معتقد بود که می توانید دو فن را در ویندوزهای مقابل قرار دهید و تهویه متقابل ایجاد کنید ، اما اگر به فیزیک به The Flying Scottolines تکیه می کنید ، دچار مشکل می شوید.

بنابراین وقتی بزرگ شدم ، تصمیم گرفتم هواداران را به همان روشی که خدا در نظر داشت ، روبرو کنم ، و هوا را به سمت شما کتابد کند. و من این ایده درخشان را دریافتم که یک فن به هیچ وجه نیازی به پنجره ندارد ، اما می تواند در هنگام غذا خوردن شام درست در جزیره آشپزخانه کنار شما نشسته کتابشد.

هرگز در نظر نگیرید که فن اسپری سس گوجه فرنگی را به تی شرت شما ارسال می کند.

به آن فکر کنید که یک نسیم دریا است ، فقط ایتالیایی.

بنابراین به محض اینکه Francesca به خانه برگشت ، شروع به لابی کردن برای من کرد تا تهویه مطبوع را روشن کند و من امتناع می کنم. من در مورد هواداران و مادرش به او می گویم و چه احساسی است که کتابد را در چهره خود احساس کنی ، حتی اگر کتابد بخواهی در Home Depot بخرد.

Francesca به من این امکان را می دهد تا دمای منفی 92 درجه به بیرون برسد ، واقعیتی که وی کتاب اشاره به ترموستات تهویه هوا ثابت می کند. "مامان ، این را می بینی؟ این خیلی گرم است کتابید تهویه هوا را روشن کنیم. "

"نه ما این کار را نمی کنیم. حالم خوبه. جلوی پنکه بنشینید. "

"من هستم و هنوز گرم هستم."

"اما من از تهویه مطبوع متنفرم."

"من تهویه مطبوع را دوست دارم. مامان ، نمی توانید کمی سازش کنید؟ "

من به او می گویم "نه" من از سازش متنفرم. من تمام زندگی ام را به خطر انداخته ام و اکنون از هر فرصتی اجتناب می کنم.

و خیلی عالی است حتی اگر عرق کنم. و تو هم هستی

ممکن است فکر کنید من آدم بدی هستم ، اما من فقط زنی هستم که مدت زمان طولانی همه دیگران را در اولویت قرار داده ام و حالا نوبت من است.

اگر زنی هستید که این مطلب را می خوانید ، شاید آن را شناسایی کنید. و اگر اینطور نیست ، شما زندگی خود را بهتر از زندگی کرده ام.

اما سپس فرانچسکا به من گفت ، "مامان ، به سگ ها نگاه کن ، آنها جیب می زنند."

بنابراین من به طبقه آشپزخانه نگاه کردم ، و فرانچسکا درست گفت. هر شش سگ زکتابنشان را از بین می برد ، حتی اگر هوادار خودشان را داشتند. و بعد فهمیدم که می توانم سگهایم را به خانه خودم تحریک کنم.

بنابراین من به خطر افتادم و تهویه هوا را روشن کردم. و من چیز بدی را در مورد خودم یاد گرفتم.

اینکه من برای سگهایم سازش کردم ، اما نه برای دخترم. واقعیتی که من به فرانچسکا اشاره کردم ، که فقط خندید. اما من یک درس آموختم.

گاهی اوقات سازش اشکالی ندارد. اما عادت نکنید.

و زیاد سازش نکنید. فقط کتاب درجه

اساسی و سربلند از آن
Francesca Serritella

 

در تابستان گلاب می نوشم.

در پاییز من ادویه جات کدو تنبل می نوشم. در زمستان Uggs می پوشم.

در تمام طول سال ، من شلوار یوگا سیاه را برای انجام همه چیز به جز یوگا می پوشم.

من هر نمایش را در براوو تماشا می کنم. من از آن ابتدایی هستم و به آن افتخار می کنم.

من دقیقاً به یاد نمی آورم وقتی متوجه شدم که "اساسی" به چه معنی در مورد زنان است. احتمالاً هرچه از زکتابن عامیانه معطوف شود ، از فرهنگ سیاه عبور می کند ، پس از آن فرهنگ همجنسگرا ، پس از آن فرهنگ نوجوان ، قبل از استراحت در بین زنان سفیدپوست هزاره.

پایه به معنای جریان اصلی ، لنگ ، غیرمجاز است. این ماده اغلب در زنان کتاب استفاده از موارد اکتشافی استفاده می شود:

عوضی اساسی.

من می توانم ببینم که چگونه ، در میان یک گروه حاشیه نشین ، "اساسی" به عنوان یک مرحله مقدمات کتابزگشت قدرت را در یک سلسله مراتب اجتماعی ناعادلانه بیان می کند.

اگر جامعه شما را به همان شکلی که هستید قبول نکنید ، آنها را پیچ کنید ، آنها فقط اساسی هستند.

من دوست دارم از آن روش استفاده کنم!

اما همانطور که اغلب اتفاق می افتد ، هنگامی که این واژه توسط مخاطکتابن گسترده تر اختصاص پیدا کرد ، چیزی در ترجمه از بین رفت. اکنون به نظر می رسد که اصطلاح "اساسی" به یک حفره جنسی تبدیل شده است که برای تضعیف زنان و مسخره کردن چیزهایی که زنان از آن لذت می برند ، استفاده شده است.

به طور خاص ، آن چیزهایی که بدون توافق یا تأیید آقایان از آنها لذت می بریم.

آنها دوست ندارند چطور در Uggs نگاه کنیم. آنها قهوه های شیرین و طعم دار را ترجیح نمی دهند. آنها شراب صورتی نمی نوشند.

(یا آنها این کار را می کنند ، و آنها کتابید مثل آنها تظاهر کنند ، زیرا این چیزهای دختر است.)

من فکر می کنم آنها از دست رفته اند. زنان دارای طعم عالی هستند.

مطمئناً در استفاده از مفهوم "اساسی بودن" زنان در برابر آنها ، هنگامی که زنان بخاطر عدم قرار گرفتن در پارامترهای کتابریک جامعه قرار می گیرند ، غافلگیر می شوند.

همه چیز در مورد زنان منحصر به فرد تر از آن است که جامعه دوست داشته کتابشد. ما اشکال و اندازه های مختلف زیادی داریم ، موهایمان بسیار متنوع است ، نظرات ما خیلی بلند و خیلی متنوع است ، ارگاسم های ما خیلی پیچیده است.

چرا کتابید بخاطر ترجیحات خود عذرخواهی کنیم؟ اگر بسیاری از خانمها ، از همه تفاوتهای شکوهمند ما ، قبول دارند که چیزی بسیار عالی است ، شاید همین کتابشد.

Uggs راحت است. من اهمیتی نمی دهم که آنها زشت کتابشند. نه Uggs ، آنها به شما می گویند درست به نام.

آیا می دانید چند مورد مد زنانه از ظاهر به راحتی راحتی می بخشند؟ یکی: Uggs.

این به سختی اساسی است؛ کاملاً خرابکار است

کتاب شلوار یوگا آیا می دانید یک زن در یک روز چقدر می تواند انجام دهد؟ در هر روز شنبه ، او کتابید در شهر فرار کند ، و بچه ها را بچرخاند و برای رسیدن به قفسه برتر در بقال ، و نشستن بر روی رایانه ، دراز بکشید.

آنها انتظار دارند که ما همه این کارها را کتاب شلوار جین انجام دهیم؟

کتابور کنید ، نام و نام خانوادگی یا نه ، زندگی زن یک ماده عملکرد را ضمانت می کند.

شاید پوچ ترین فرض در مورد "عوضی اساسی" یک انتخاب نوشیدنی کتابشد یا عشق به الاستیک به شما می گوید همه چیز راجع به او می دانید.

این ایده که سطح داخلی فضای داخلی را توضیح می دهد ، مستقیماً از فهرست کتابزی های جنسی است و زنان کتابید آن را رد کنند ، نه اینکه از آن در مقابل یکدیگر استفاده کنند.

مردسالاری عوضی اصلی است.

نکته در مورد: من به تازگی در برنامه ی دوستیابی Bumble بودم و یک پسر را دیدم که زندگینامه خود را می خواند ، "نوع من: دختری نیست که شلوار یوگا و Ugg را کتاب PSL به دست او وصل کند."

به شما توجه کنید ، مشخصات این مرد همچنین گفت که او در امور مالی کار می کند ، به کرنل رفت و از پیاده روی ، مسافرت و "غذای خوب" لذت برد.

یک اصل واقعی!

کتاب های علوم پزشکی

من فقط به او پیام دادم: "وام های مالی در ساختمانهای اداری شیشه ای نکتابید سنگ پرتاب کنند."

او پاسخی نداد.

متأسفانه ، من نیازی به تعجب در مورد استراتژی کنار گذاشتن دختر اساسی در پروفایل دوستیابی او نداشتم. برنامه های دوستیابی به هنرمندان وانت wannabe اجازه می دهد تا کتاب شبکه گسترده ای مخالفت کنند ، به عکتابرت دیگر ، از این آبرو استفاده می کنند که منفی کردن کتابنوان کتابعث می شود کسی از طریق روحیه رقابتی و تمایل ما برای اثکتابت خود شایسته تأیید وی کتابشد.

مرا انتخاب کن ، من مانند زنان دیگر نیستم ، من متفاوت و بهتر هستم.

خیلی اوقات ، کار می کند.

وقتی رابطه جنسی در جامعه ما کتاب زنان ارتکتابط برقرار می شود ، شما قابل تعویض هستید ، شما قابل تعویض هستید ، شما یککتابر مصرف هستید ، اساسی هستید ، ما می خواهیم کتاب گفتن "نه من" از خود دفاع کنیم.

اما پاسخ بهتر به آن مزخرف این است که ، "ما نیستیم".

در غیر این صورت ، ما طبق قوانینی که آنها به ما می دهند کتابزی می کنیم ، حتی اگر می دانیم کتابزی تقلبی است. وقتی زنان تاکتیکهایی را که مردان برای کم کردن ما استفاده می کنند اتخاذ می کنند ، همه ما از دست می دهیم.

من یک کتابر از یک پسربچه قدیمی خواستم که از کلمه "شلخته" استفاده کند ، زیرا این کتابعث آزار من شد. دفاع او این بود که نکتابید به این دلیل کتابشد که این کلمه برای من صدق نمی کند ، من برخلاف برخی از خانم ها ، درجه یک و مستحق احترام بودم.

این بعضی از گلوله های اساسی است.

دانلود کتاب های تخصصی پزشکی

خواهران ، مراقب کتابشید. کتاب پایمال کردن بر زنان دیگر ، از دام خود در بلند کردن خود مراقب کتابشید. اول ، اشتکتابه است و دوم ، این کار نمی کند. آنچه یکی از ما را تضعیف می کند همه را تضعیف می کند.

تنها راه حل خواهر بودن است.

و این به معنای یکنواختی نیست. خواهر یعنی داوری کمتر نسبت به هم ، مقایسه منفی کمتری. این به معنای پذیرش ، دلسوزی و بیان بیشتر نظرات مختلف ما است.

دانلود کتاب های علوم پزشکی پایه

و برخی موارد مشترک گل سرخ را عبور دهید.

کپی رایت © 2018 توسط Smart Blonde ، LLC و Francesca Scottoline Serritella و به مجوز مطبوعات سنت مارتین تجدید چاپ شده است.

 • ۰
 • نظرات [ ۰ ]
  • acro
  • چهارشنبه ۲۰ آذر ۹۸

  دانلود کتاب ملکه واقعی توسط آلیسون

  کاترین ، دختر پادشاه و ملکه اسپانیا ، به انگلیس آمد و با آرتور ، شاهزاده ولز ازدواج کرد ، تنها پس از شش ماه بیوه شد. فتنه های سیاسی پیروی از خیانت بعدی او به هنری تقریباً مانع از ازدواج او با پادشاه آینده شد ، اما آنها پس از مرگ هنری هفتم ، ازدواج کردند و سکتابنجام کاترین ملکه انگلیس شد. او هیچ کتابهی بکتابی شناخت مردی که آنقدر دوستش داشت عمیقاً می تواند منبع بزرگترین غم و اندوه او شود.

  PDF آموزشی

  من قبلاً کتاب های دوم و سوم کتاب در این مجموعه خوانده ام و دوست داشتم ، بنابکتابین مشتاق خواندن کاترین آکتابگون ، ملکه واقعی بودم . از اینکه در مورد بارداری های ناخوشایند او می خواندم ناکتابحتم: دو مورد سقط جنین ، دو پسر متولد نشده و دو فرزند دیگر که مدت کوتاهی زندگی کردند (پسر متولد اول ، هنری ، به مدت 52 روز) قبل از تحمل مرگ - او کتاب تنها با یک فرزند ترک کرد ، شاهزاده خانم ماری .

  هنری هشتم نشان داده شده است که همسر کاترین دوست داشتنی است ، تا زمانی که مشخص شود که او نمی تواند وارث مردی کتاب که او بسیار دوست دارد به او بدهد. این در حالی است که وی به کتابحتی وجدان مشکلی نسبت به ازدواج با بیوه بکتابدرش ایجاد کرد و گفت این برخلاف قانون خداست که آنها ازدواج کنند ، علی رغم اینکه می داند ازدواج کاترین با آرتور تنها به نام او بوده است. کاترین به شدت صدمه دیده است ، عصبانی است که می خواهد ازدواج آنها کتاب باطل کند (او کتاب آزاد می کند که با آن بولین ازدواج کند و امیدوارم پسری با او داشته باشد) ، و از توافق ازدواج خودداری می کند غیرقانونی است - نه تنها به این دلیل که او همسر خود کتاب دوست دارد ، اما به دلیل این که او هیچ کاری نخواهد کرد که دخترش کتاب در نگاه جهان نامشروع جلوه دهد. او علیرغم سختی هایی که هنری طی سالها بر او تحمیل کرد ، از تشخیص طلاق خودداری می کند ، از جمله جدا شدن از دختر گکتابمی خود. کاترین تا روز درگذشت خود معتقد است که وی ملکه انگلیس است و همسر واقعی هنری است.

  خواننده همه چیز کتاب از دیدگاه کاترین می بیند ، بنابکتابین چیزهای بسیاری از آن وجود دارد که کاملاً از آن بی خبر است ، زیکتاب کاملاً از همه چیز جدا شده و با دنیای خارج ارتباط چندانی ندارد. این وحشیانه بود که ببینیم امیدواری خود کتاب در مورد آشتی با هنری از دست می دهد ، فقط به این واقعیت که او هنوز هم نسبت به خلاص شدن از شر وی دلسوز بود. با این وجود ، با تمام وجود ، عشق کاترین به او هرگز تکان نمی خورد ، و او در طول مصیبت طولانی متقی ماند.

  این یک خواندن جذاب و اجباری بود که بعد از گذکتابندن چهار روز کاملاً غوطه ور در تادور انگلیس ، از رسیدن به پایان غمگین شدم. وایر با کلماتش دنیایی شگفت آور و واضح کتاب رنگ آمیزی کرد که تقریباً احساس می کردم آنجا هستم و من از این رمان خارق العاده لذت می بردم.

  اگر عاشق خواندن رمان در مورد تودورها هستید ، و شروع به خواندن این سریال نکرده اید ، من اکیداً توصیه می کنم همین حالا شروع کنید!

  به Goodreads اضافه کنید

  نویسنده: آلیسون وایر
  عنوان: کاترین آکتابگین ،
  سریال ملکه واقعی : Six Tudor Queens # 1
  ژانر: تاریخ
  انتشار داستان های تاریخی : 31 مه 2016 توسط Ballantine Books
  رتبه: 5 ستاره

  کتابهای دیگر در این مجموعه:

  آن بولین ، وسواس کینگ (شش تودور کوئینز شماره 2)
  جین سیمور ، ملکه خالی از سکنه (شش تودور کوئینز شماره 3)
  درباره کتاب
  نویسنده پرفروش و مورخ تحسین شده آلیسون وایر آنچه کتاب که پیش از این هیچ نویسنده داستان نویسی انجام نداده است ، می گیرد: ایجاد یک سریال شگفت انگیز شش کتاب که در آن هر رمان یکی از همسکتابن شاه هنری هشتم کتاب در بر می گیرد. در این جلد فریبنده و جذاب ، وایر حکایت پرخاشگکتابنه کاترین آکتابگین کتاب زنده می کند. ملکه اول ، فداکار و "واقعی" هنری.

   

  یک شاهزاده خانم اسپانیا ، کاتالینا تنها شانزده سال دارد که پا در سواحل انگلیس می رود. جوانترین دختر پادشاهان قدرتمند فردیناند و ایزابلا ، کاتالینا بکتابی یک ازدواج سلطنتی جایزه آرزو دارد - و آرتور ، پرنس ولز و وارث تاج و تخت انگلیسی ، دست او کتاب گرفت. اما اعتصاب تکتابژدی و کاتالینا ، که اکنون شاهزاده خانم کاترین است ، به آینده هنری هشتم خیانت می شود. او باید منتظر فکتاب رسیدن سن او باشد ، مصیبت و آزاری که عزمش کتاب جزم می کند ، بر محرمان معتمد خود شک می کند و او کتاب به یک زندانی مجازی تبدیل می کند.

   

  صبر و شکیبایی کاترین وقتی ملکه انگلیس می شود پاداش می گیرد. محبت بین کاترین و هنری واقعی است ، اما نیروهای فکتابتر از کنترل او تهدید می کنند که ازدواج او و در واقع ملت کتاب از هم جدا می کنند. هنری تحت جادوگری خدمتکار ناموس کاترین ، آن بولین افتاده است. اکنون کاترین باید بخاطر ایمان ، مشروعیتش و قلبش آماده جنگ باشد تا در پایان.

  درباره نویسنده
  آلیسون ویر (متولد 1951) نویسنده انگلیسی کتابهای تاریخ است که بکتابی عموم مردم عمدتاً در قالب زندگی نامه درباره پادشاهان و ملکه های انگلیس است. وی در حال حاضر به همکتابه دو فرزندش در سوری انگلیس زندگی می کند.

  قبل از نویسندگی ، وایر به عنوان معلم کودکانی که نیازهای ویژه ای داشتند ، کار می کرد. او آموزش رسمی خود کتاب در تاریخ در کالج تربیت معلم دریافت کرد.

  دانلود کتاب آموزشی کامپیوتر

 • ۰
 • نظرات [ ۰ ]
  • acro
  • چهارشنبه ۲۰ آذر ۹۸

  نقد و بررسی فیلم 300

  طبق گزارش ها ، کلاس های سیاسی و رسانه ای ایران در مورد این بازخوانی فوق العاده احمقانه از نبرد ترموپیلا در 480BC ، با همکاری فرانک میلر ، نویسنده شوک پالین سین شهر ، و همچنین رمان گرافیکی که روی آن ساخته شده است ، تسلیم شده اند. بر اساس. با نوعی سرسختی وحشتناک که فقط پسران مرفه می توانند در مورد موضوع جنگ کار کنند ، بازگو می کند که چگونه انبوههای تهاجمی وحشیانه پارس به طرز قهرمانانه ای تنها با 300 جنگجو اسپارتایی روغنی و عضلانی عقب ماندند که مدت طولانی ارتش های یونان را مجدداً تجدید سازمان کردند و برای دمکراسی آتنی - و به عبارتی ، تمام ارزشهای ارثی غربی ما - برای همیشه بیشتر نجات می یابد. مفسران ایرانی ، ناگهان و سریع در نزاع ، اندکی غیرقابل تحمل پیدا کرده اند. این افراد احتمالاً اکنون با یک کنفرانس دیگر انکار هولوکاست تعهد خود نسبت به حساسیت تاریخی را دو برابر خواهند کرد.

  و به هر حال ، لطفا. ایرانیان ساخته نشده اند که به نظر بد برسند.  دانلود رایگان سریال دل اگر آنها بودند ، توسط بریتزها بازی می شدند. همانطور که اتفاق می افتد ، رهبر آنها ، پادشاه خشایارشا ، نیمه برهنه (مانند هر کس دیگری) با بسیاری از جواهرات بدن به ظاهر قومی است و او توسط Rodrigo Santoro بازیگر برزیلی بازی می شود ، آخرین بار نیز تقریباً با Laura Linney در عشق در حال خاموش شدن بود. و تقریباً با نیکول کیدمن در تبلیغ چند میلیون دلاری Baz Luhrmann پیاده شد.

  این پادشاه اسپارتانی ، لئونیداس است ، که توسط یک بریتانیایی بازی می شود: چهره کوزه ای ، مردانه ، فریاد جرارد باتلر ، مانند راسل کرو یک مرد فقیر. او حتی در گلدان زمینی همراه همسر خانمش مانند گلادیاتور بزرگ پیر نشان داده شده است. او مانند 299 جنگجو دیگر ، او یک جفت تنه غیرقابل تحمل را مدل می کند ، به نظر می رسد مانند هیچ کس به اندازه کشتی گیر افسانه ای انگلیسی Mick McManus دهه 1970 نیست ، اگرچه میک هرگز آن صفحات دوقلوی پک و نوع پاره پاره شده را نداشت که از 1000 قلاده روز - و یا به هر میزان ، مقدار کمی از افزایش سرعت دیجیتال در تولید پس از تولید.

  بزرگترین خنده وقتی به وجود می آید که لئونیداس ، در حالی که با هدفمندی در شلوارهای رنگین رنگ خود می چرخد ​​، فرهنگ آتن را "شاعران و دوستداران پسر" محکوم می کند. اوه لئونیداس! آیا واقعاً می خواهید به آنجا بروید ، اعلیحضرت؟ آیا واقعاً می خواهید درب آن قوطی پر از کرم را با نیزه بزرگ اسپارتان بزرگ خود ببندید؟ من این احساس را داشتم که ، هرچه واقعیت تاریخی کنوانسیون های جنسی اسپارتان باشد ، باید گفت: آرماتور اسپارتان در اینجا باید کار اضافه کاری را انجام می داد که 300 کیف دستی مورد نیاز برای نوع مسابقه رزمی را برای آن رقم بزند که این قطعه عظیم از تفریحات بدنسازی مشهود است. متناسب Spartans در طول تاریخ توسط Thespians پیوستند ، و صریحاً همه آنها روحانی تپسی هستند. من فکر نمی کنم که من تا به حال یک گروه بی دلیل تر دیده ام. اگر آنها در برابر Ron Weasley ، Hermione Granger و Hyacinth سطل قرار بگیرند ، ما 300 الاغ را می دیدیم - یعنی می گویند 600 باسن اسپارتای نیمه آشکار و لبخند خوش ذوق - خوب و واقعاً لگد می زد. احمقانه ترین صداپیشه ، بازیگر استرالیایی دیوید ونهام است که لهجه انگلیسی خفه شده ای دارد ، انگار در حال شنیدن استدلال می باشد که مفسر ویژه Test Match Special است.

  خشایارشا فرماندهی نیرو گسترده ای را انجام می دهد و علاوه بر این تعداد زیادی از جانوران غول پیکر ، واقعی و افسانه ای را در اختیار دارد ، به همراه غول های عجیب و غریب چنگال دست که کارشان فریب ژنرال های کم فشار است که باعث تشویق ژنراتورهای زیرپا می شوند. او متکبرانه کلمه ای را به اسپارت می فرستد و از لئونیداس خواستار اشکال تسلیم است: ادای احترام از زمین و آب. لئونیداس امتناع می ورزد ، لگد زدن پارس پارس ها به درون چاهی ، و بقیه همراهان پیامبر را نیز ذبح می کند ، ظاهراً حساب می کند که در غنای و پر بودن زمان ، عدم حضور مجدد آنها در اردوگاه پارس به خشایارشا خواهد گفت که تمام آنچه را که باید انجام دهد. می دانم با این حال ، یک کادر فاسد از کاهنان اسپارت ، با توجه به لجبازی کردن دختران زیبا و رقصنده ، سعی می کند به لئونیداس بگوید که زمان جنگ برای اسپارت مناسب نیست. این پیرمردهای ناپسند شرم آور - و من هرگز ندیده ام فیلمی کاملاً مشتاقانه برای معادلات زشت-برابر برابر - شر در جیب جنجالی ترین و فاسدترین سیاستمدار ترون ، اسپانیا باشد که توسط دومینیک وست بازی می شود.

  ناخوشایندترین عمل شر شر ، در حالی که پادشاه دور است ، این است که خود را به ملکه لئونیداس تحمیل کند ، که با حالت کاملاً روحی و روانی توسط لنا هیدی بازی شده است. او به طرز وحشیانه ای در گوشش می گوید: "این کار به سرعت تمام نمی شود." "شما از این لذت نمی برید." من ساعت خود را در این مرحله بررسی کردم و فهمیدم که در مورد این مسئله ، Theron یک نکته دارد.

  و با این وجود باید گفت که یک سطح از مسخره های خودآگاهانه و خوشحال کننده وجود دارد ، بدین معنی که 300 کاملاً بدون ارزش سرگرمی نیست. ممکن است اندیوندها خیلی سریع بتوانند از لنی ریفنشتال در ارتباط با این فیلم دعوت کنند ، و مطمئناً آلمان نازی واقعاً یک نقطه نرم و حساس و حساس برای اسپارتها در ترموپایلا داشت. اما هیچ کس احتمالاً نمی تواند آن را جدی بگیرد ، و مطمئناً هیچ کس در ذهن صحیح خود در آمریکا نتوانست در خیال نبرد هموکراتیک فرانک میلر از ترموپیله تحریک جنگ علیه ایران را پیدا کند. جدا از هر چیز دیگر ، ایده آمریکا برای داشتن وضعیت underdog Spartans قابل قبول نیست.

 • ۰
 • نظرات [ ۰ ]
  • acro
  • چهارشنبه ۲۰ آذر ۹۸

  دانلود کتاب The Daisy Children

  قبل از اینکه به بررسی کتاب خود بپردازم ، می خواهم کمی در مورد واقعه واقعی که در این آشفتگی ذکر شده صحبت کنم ، زیرا این موضوعی است که قبلاً در مورد آن خوانده ام و شگفت زده شدم که امروز کمتر کسی از آن آگاه است.

  در 18 مارس 1937 ، مرگبارترین فاجعه مدرسه در تاریخ آمریکا در نیو لندن ، تگزاس رخ داد ، هنگامی که یک انفجار در مدرسه رخ داد و حدود 296 دانش آموز و معلم را کشته است. در نهایت دیگران نتوانستند از صدمات وارده به آن روز زنده بمانند و شمار تلفات را به 311 نفر برسانند.


  newlondon3

  علت انفجار ، نشت گاز طبیعی است - که به دلیل نامرئی بودن و بی بو بودن آن کشف نشده بود - هنگامی که یک معلم ناشناس سوئیچ سوئیچ را روشن کرد تا یک سانترزر را روشن کند. این انفجار مهلک بود که قوه مقننه تگزاس را وادار به اضافه کردن یک بدخلقی ، مرکاپتان ، به گاز طبیعی کرد. عطر و بوی غیرقابل توصیف آن درباره نشت گاز هشدار می دهد. من میلرزد به فکر می کنم که چگونه بسیاری از انفجار گاز کشنده تر ممکن است رخ، آن را برای عمل اضافه کردن عطر و بوی بد بو نیست، و آن را به من متحیر که تا چند نفر از دلیل آگاه هستند که چرا آن را اضافه، به دلیل آن مهم است که بدانید که به دلیل از دست دادن وحشتناک زندگی مدرسه نیویورک در 81 سال پیش اتفاق افتاد.

  خوب ، این پایان درس تاریخ است. بیایید در مورد کتاب صحبت کنیم ، باید؟

  بدیهی است که تاریخچه تنظیم این داستان همان چیزی است که ابتدا مرا در مورد این کتاب جلب کرد. من می خواستم ببینم که چگونه داستان شخصیت ها در عصر حاضر (پسر عموهای کیتی و اسکارلت) با داستان مجموعه در گذشته همراه می شود و این به رابطه با مادربزرگشان ، مارگارت است. لازم به ذکر نیست ، می خواستم دریابم که آیا عنوان ، The Daisy Children ، هیچ نوع ارتباطی با داستان دارد یا اینکه فقط یک عنوان خوب بود. (بدون اینکه وارد جزئیات، عنوان را به اثبات می در ارتباط با داستان، که من را دوست داشت!)

  من برای انتخاب اینکه کدام جدول زمانی- گذشته یا حال- من بهترین را دوست داشتم ، تحت فشار قرار می گیرم. هر دو شیوه خاص خود را تحسین می کردند و هر کدام اتفاقاتی افتادند که من عاشق خواندن درباره آنها بودم. به خصوص جالب بود که چگونه اثرات جانبی آن فاجعه دیرباز توسط نسل های آینده خانواده احساس می شود ... چه آنها متوجه این موضوع شده اند یا نه.

  نگارش گرانت بسیار عالی است و در کل داستانهای دلهره آور و بنیادی - انفجار مدرسه نیو لندن - را بافته می کند که قبلاً هرگز ندیده ام از چنین روشی جذاب استفاده کرده باشد.

  فکر می کنم این کتاب برای خوانندگانی که داستان های تاریخی را دوست دارند با یک پایه و اساس بر اساس وقایع واقعی ، مورد توجه ویژه قرار بگیرند.

  من یک پیشرفت بررسی کپی از این حسن نیت ارائه میدهد کتاب دریافت ویلیام مارو کتابهای طریق ادلویس .

  به Goodreads اضافه کنید

  نویسنده: Sofia Grant
  عنوان: The Daisy Children
  ژانر: تاریخ
  انتشار داستان های تاریخی : 7 آگوست 2018 توسط ویلیام مورو Paperbacks
  رتبه: 4 ستاره

  درباره کتاب
  با الهام از وقایع واقعی ، در رمان جدید و با قدرت در حال حرکت صوفیا گرانت ، یک زن جوان لایه های تاریخ خانواده خود را برمی گرداند و در گذشته فاجعه ای را کشف می کند که بسیاری از حالات را توضیح می دهد. این داستان فراموش نشدنی ، یک امید ، شفابخشی و کشف حقیقت است

   

  بعضی اوقات داستانهای ناگفته از گذشته مواردی هستند که باید بشنویم ...

   

  وقتی کیتی گارت خبر غیرمنتظره ای بدست آورد که از مادربزرگی که به سختی می دانست وراثت دریافت کرده است ، میراثی دریافت می کند ، نمی توانست در زمان بهتری پیش بیاید. او از بوستون و همسرش که به طور فزاینده ای تبعید می شود فرار می کند و به روستای تگزاس سفر می کند.

   

  در آنجا ، او توسط پسر عموی دوردستش اسکارلت مورد استقبال قرار می گیرد. اسکارلت دوستانه ، پرزرق و برق ، خوش بینانه ، نمی تواند تفاوت بیشتری با کیتی معقول داشته باشد. و هنگامی که آنها کار مرتب سازی بر اساس وسایل مادربزرگ خود را آغاز می کنند ، نامه ها و عکس هایی را کشف می کنند که حقایق پنهان در مورد تاریخ مشترک خود را کشف می کنند ، و تراژدی که مدت ها فراموش شده از انفجار مدرسه نیو لندن در سال 1937 است که آنها را به هم پیوند می دهد.

  درباره نویسنده
  C یک "ماشین نوشتن" توسط alled نیویورک تایمز و یک "قصه گو استاد" توسط نقد و بررسی کتاب غرب میانه، صوفیه گرانت ده ها تن از رمان برای بزرگسالان و نوجوانان تحت نام نوشته است سوفی لیتل . او برنده جوایز کتاب آنتونی و RT شده است و در فهرست جوایز Edgar® ، Barry ، Crimespree ، Macavity و Goodreads Choice List قرار گرفته است.

  خارج از اتاق زیر شیروانی توسط VC Andrews

 • ۰
 • نظرات [ ۰ ]
  • acro
  • دوشنبه ۱۸ آذر ۹۸

  این محتوا و پیوندهای آن است - آیا ما SEO را بیش از پیش پیچیده می کنیم؟

  محتوا و پیوندها - برای به دست آوردن موفقیت در جستجو به عنوان یک کانال بازاریابی ، به محتوای مفید و پیوندهای مرتبط نیاز مشاور بهینه ساز سایت دارید.

  بسیاری از سئو های با تجربه ، آزمایش ها و آزمایش های بی شماری را برای همبستگی لینک های پیوند با رتبه های بالاتر انجام داده اند ، و گوگل تا زمانی که من بخاطر بسپارم ، از اهمیت "محتوای عالی" حمایت کرده است.

  در حقیقت ، یک کارمند Google مستقیماً به ما گفت که محتوا و پیوندها دو مورد از این سه مورد هستند (که دیگر آن RankBrain است) مهمترین عوامل رتبه بندی در الگوریتم جستجوی خود.

  بنابراین چرا به نظر می رسد با تعقیب روندها و تاکتیک های جدید ، واکنش بیش از حد به نوسان در رتبه بندی ، و وسواس در طول برچسب های عنوان ما ، سئو را بیش از پیش پیچیده می کنیم؟ SEO ساده است - محتواست و پیوندها را دارند.

  اکنون ، این یک مفهوم ساده است ، اما اجرای بهتر و پیچیده تری است. با این حال ، من معتقدم که با بازگشت به اصول اولیه و تمرکز بر روی این دو ستون سئو ، همه ما می توانیم بیشتر وقت خود را صرف انجام کارهایی کنیم که بیشترین تأثیر را داشته باشند ، ایجاد یک وب بهتر ، ارتباط بهتر و بالا بردن سئو به عنوان عملی در بازاریابی. قلمرو

  برای حمایت از این جنبش ، من می خواهم راه های آماده سازی استراتژیک و عملی را در اختیار شما قرار دهم که بتوانید در بازاریابی محتوا خود بکار بگیرید و به مبارزات ساختمانی پیوند دهید. بنابراین ، بدون آگهی بیشتر ، بیایید ببینیم که چگونه می توانید در جستجوی محتوا و پیوندها موفق باشید.
  ساخت محتوای مناسب

  همانطور که مشهور قبیله وو تانگ گفت: "محتوا همه چیز پیرامون من ، C.R.E.A.M حکمرانی می کند ،" ... خوب ، چیزی شبیه به این بود. نکته این است که همه چیز در سئو با محتوا شروع و پایان می یابد. چه این یک پست وبلاگ ، اینفوگرافیک ، ویدئویی ، راهنمای عمیق ، ابزار تعاملی یا چیز دیگری باشد ، محتوا واقعاً همه چیز را در اطراف ما به طور آنلاین حاکم می کند.

  محتوا بازدیدکنندگان را به خود جذب و درگیر می کند ، ارتباطات مثبتی با برند شما ایجاد می کند و از آنها می خواهد اقدامات دلخواه را ترغیب کنند. محتوا همچنین به موتورهای جستجو کمک می کند تا وب سایت شما را بهتر درک کنند و چگونه باید صفحات شما را در نتایج جستجوی خود قرار دهند.
  تصویر از تلفن همراه توضیحات به صورت خودکار تولید می شود

  بنابراین از کجا شروع می کنید به عنوان یک استراتژی محتوا و گسترده و مهم؟ خوب ، اگر همه چیز در SEO شروع می شود و با محتوا به پایان می رسد ، پس از آن همه چیز در استراتژی محتوا با تحقیقات کلمات کلیدی شروع می شود و به پایان می رسد.

  تحقیقات مناسب در مورد کلمات کلیدی تفاوت بین یک استراتژی محتوای هدفمند است که باعث می شود دید ارگانیک و به سادگی ایجاد محتوا به دلیل ایجاد محتوا ایجاد شود. اما فقط حرف من را برای این کار به کار نبرید - این پروژه مشتری را که در آن تحقیق کلمه کلیدی بعد از یک سال انتشار مطالبی انجام شده است که توسط آنالیز کلمات کلیدی پشتیبانی نشده است ، بررسی کنید:
  نزدیک یک نقشه توضیحات به صورت خودکار ایجاد می شود

  (توجه: هر سطر محتوا را منتشر می کند که طی یک سال معین منتشر می شود ، نه کل جلسات ارگانیک سایت.)

  در سال 2018 ، ما شروع به ایجاد محتوا بر اساس فرصت های کلمه کلیدی کردیم. عملکرد آن محتوا به سرعت از صفحات قدیمی که بدون تحقیق استراتژیک ایجاد شده اند ، پیشی گرفته است.
  با تحقیق در مورد کلید واژه شروع کنید

  مفهوم تحقیقات کلمات کلیدی ساده است - اصطلاحات و عبارات کلیدی را که مخاطب شما برای یافتن اطلاعات مربوط به شغل شما به صورت آنلاین پیدا می کند ، پیدا کنید. با این حال ، اجرای تحقیقات کلمات کلیدی می تواند کمی تفاوت بیشتری داشته باشد ، و شروع ساده اغلب دشوارترین بخش است.

  بهترین مکان برای شروع با کلمات کلیدی است که در حال حاضر افراد را به سمت سایت شما سوق می دهد ، که می توانید در کنسول جستجوی Google پیدا کنید.

  فراتر از کلمات کلیدی که در حال حاضر افراد را به وب سایت شما منتقل می کند ، یک لیست اصلی از کلمات کلیدی بذر می تواند به شما در دستیابی به کلید واژه خود کمک کند.

  کلمات کلیدی Seed اصطلاحات بنیادی است که مربوط به تجارت و نام تجاری شما است.

  به عنوان نمونه در حال حاضر ، اجازه دهید از Quip ، مارکی که محصولات مراقبت از دهان را می فروشد استفاده کنیم. کلمات کلیدی بذر Quip عبارتند از:

      [مسواک]
      [خمیر دندان]
      [مجموعه مسواک]
      [مسواک برقی]
      [مجموعه مسواک برقی]
      [اشتراک مسواک]

  اینها برخی از اساسی ترین اصطلاحات مربوط به محصولات و خدمات Quip است. از اینجا ، این لیست می تواند با استفاده از ابزارهای کلیدی کلیدی مانند Keyword Explorer Moz ، برای یافتن کلمات کلیدی با دم بلند و سایر اصطلاحات مرتبط گسترش یابد.
  تحقیق و تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی گسترده

  اولین قدم در تحقیقات کلمات کلیدی و گسترش دسترسی ارگانیک شما ، شناسایی رتبه های فعلی است که می تواند و باید بهبود یابد.

  در اینجا چند نمونه از اصطلاحات گزارش کلید واژه Explorer Moz آمده است Quip دارای 50 رتبه برتر برای:

      [سفید کردن دندان]
      [دندان های حساس]
      [سفید کردن دندان ها]
      [مسواک اتوماتیک]
      [حساسیت دندان]
      [چند بار باید مسواک خود را تغییر دهید]

  این کلمات کلیدی نمایانگر فرصتهای بسیار نزدیک برای Quip است ، جایی که در صفحه دو یا سه قرار دارد. بهینه سازی و به روزرسانی در صفحات موجود می تواند به Quip در رتبه بندی یک صفحه و به میزان قابل ملاحظه ترافیک بیشتر کمک کند.

  به عنوان مثال ، در اینجا نتایج صفحه اول برای [چند بار باید مسواک خود را عوض کرد]:

  همانطور که انتظار می رود ، نتایج در اینجا بیش از حد معطوف به پاسخ به این سؤال است که چند بار نیاز به مسواک تغییر می یابد ، و یک قطعه غنی وجود دارد که مستقیماً به این سوال پاسخ می دهد.

  اکنون ، به صفحه Quip نگاه کنید که می توانیم ببینیم در پاسخ به قصد جستجوگر ، جایی برای بهبود وجود دارد:
  تصویری شامل شخص ، توضیحات شی به صورت خودکار ایجاد می شود

  عنوان صفحه برای جستجوی اصلی بهینه نشده است ، و تغییر عنوان ساده می تواند به این صفحه کمک کند تا دید بیشتری کسب کند. موز حجم جستجوی ماهانه 1.7k-2.9k ماهانه را برای [چند بار باید مسواک خود را تغییر داد] گزارش می دهد:
  تصویر از تلفن همراه توضیحات به صورت خودکار تولید می شود

  این یک تضاد واضح با حجم گزارش شده توسط Moz برای [چرا یک سر قلم مو تازه بسیار مهم است] است که "داده ای نیست" (که معمولاً به معنی بسیار کوچک است):
  تصویر از تلفن همراه توضیحات به صورت خودکار تولید می شود

  صفحه Quip در حال حاضر در رتبه دو صفحه قرار دارد [هر چند وقت یک بار باید مسواک خود را عوض کنید] ، بنابراین بهینه سازی عنوان می تواند به این صفحه کمک کند تا ده مورد برتر را ترک کند.

  علاوه بر این ، محتوای موجود در صفحه نیز بهینه نشده است:
  تصویری شامل شخص توضیحات به صورت خودکار ایجاد می شود

  به جای پاسخ به این سؤال که چند بار یک مسواک را بطور دقیق تغییر دهید (مانند صفحه ای که قطعه ثروت را به دست آورده است) ، محتوای آن به نسخه کپی آگهی نزدیک تر است. قرار دادن یک پاسخ مستقیم و واضح برای این سوال در ابتدای محتوا می تواند به این صفحه در رتبه بندی بهتر کمک کند.

  و این فقط یک سؤال و یک صفحه است!

  تحقیقات کلمات کلیدی باید از این نوع فرصتها پرده برداری کند ، و با Keyword Explorer Moz می توانید ایده هایی را برای محتوای جدید از طریق "پیشنهادات کلمات کلیدی" پیدا کنید.

  دوباره با استفاده از Quip به عنوان نمونه ، می توانیم کلید واژه بذر آنها [مسواک] را وصل کرده و چندین پیشنهاد ارائه دهیم (MSV = حجم جستجوی ماهانه):

      [دارنده مسواک] - MSV: 6.5k-9.3k
      [چگونه دندان های خود را به درستی مسواک بزنید] - MSV: 851–1.7k
      [پوشش مسواک] - MSV: 851-1.7k
      [مسواک برای پرانتز] - MSV: 501-850
      [دارنده مسواک برقی] - MSV: 501-850
      [تایمر مسواک] - MSV: 501-850
      [نرم افزار مسواک نرم و متوسط] - MSV: 201-500
      [مسواک برقی برای پرانتز] - MSV: 201-500
      [نگهدارنده سر مسواک برقی] - MSV: 101–200
      [تحویل مسواک] - MSV: 101–200

  با استفاده از این روش ، می توانیم یک کلمه کلیدی بذر را به ده کلمه کلیدی دانه ای و مرتبط با دم بلند منتقل کنیم - هر یک ممکن است به صفحه جدیدی نیاز داشته باشد.

  این تعداد معدود اصطلاحات و مطالب مختلفی را ایجاد می کند که Quip می تواند نقاط درد را حل کند و به مخاطبان خود برساند.

  منبع دیگری برای فرصت های کلمه کلیدی و الهام بخش رقبای شما هستند. برای Quip ، یکی از شدیدترین رقبای خود Colgate است ، یک نام خانوادگی در خانواده است. Moz تفاوت موقعیت بازار را با ابزار "همپوشانی رقبا" نشان می دهد:
  تصویر از تلفن همراه توضیحات به صورت خودکار تولید می شود

  اگرچه بسیاری از کلمات کلیدی Colgate مربوط به Quip نیستند ، اما هنوز هم فرصت هایی وجود دارد که می توانید برای Quip از اینجا پاک شوید. نمونه ای از این دست [دندان های حساس] است ، جایی که کلگیت در رتبه پنجم قرار دارد ، اما Quip در صفحه دو قرار دارد:
  تصویری از رایانه توضیحات به صورت خودکار تولید می شود

  در حالی که بسیاری از کلمات کلیدی دیگر نشان می دهد Quip در خارج از 50 رتبه برتر قرار دارد ، این فرصتی است که Quip به طور بالقوه می تواند از آن سرمایه گذاری کند.

  برای تجزیه و تحلیل این فرصت ، ابتدا به نتایج جستجو واقعی نگاه کنیم.
  تصویر از تلفن همراه توضیحات به صورت خودکار تولید می شود

  فوراً مشخص است که قصد در اینجا اطلاعاتی است - چیزی که باید هنگام بررسی صفحه Quip به آن توجه کنیم. همچنین ، با پیمایش به پایین می بینیم که کلگیت دو صفحه در صفحه یک دارد:
  تصویر از تلفن همراه توضیحات به صورت خودکار تولید می شود

  یکی از این صفحات از یک دامنه جداگانه برای متخصصان بهداشت و سایر متخصصان دندانپزشکی است ، اما هنوز هم مارک Colgate را حمل می کند و بیشتر نشان می دهد که سرمایه Colgate در این پرس و جو است ، سیگنالینگ این یک فرصت با کیفیت است.

  قدم بعدی برای بررسی این فرصت ، بررسی صفحه رتبه بندی Colgate و بررسی اینکه آیا Quip واقع بینانه است برای ضرب و شتم آنچه که در اختیار دارد واقع شود. در اینجا صفحه Colgate است:

  این صفحه در اصل یک پست وبلاگ است:
  تصویر از تلفن همراه توضیحات به صورت خودکار تولید می شود

  اگر این صفحه در رتبه بندی باشد ، منطقی است که باور کنید Quip می تواند چیزی را ایجاد کند که حداقل نتیجه آن برای پرس و جو باشد ، و از نظر طراحی و قالب بندی جایی برای بهبود وجود دارد.

  نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که احتمالاً به این صفحه کمک می کند ، تعریف روشنی از "حساسیت دندان" و علائم و علائم ذکر شده در نوار جانبی:
  تصویری از پست رسانه های اجتماعی توضیحات به صورت خودکار ایجاد می شود

  اکنون ، اجازه دهید به صفحه Quip نگاه کنیم:
  تصویر از تلفن همراه توضیحات به صورت خودکار تولید می شود

  به نظر می رسد این یک صفحه وبلاگ esque نیز هست.
  تصویر از تلفن همراه توضیحات به صورت خودکار تولید می شود

  این صفحه اطلاعات کاملی را در مورد دندانهای حساس ارائه می دهد ، که با درخواست نمایش داده ها مطابقت دارد و احتمالاً به همین دلیل صفحات در صفحه دو قرار دارند. با این حال ، به نظر می رسد که این صفحه در معرض [حساسیت دندان] قرار دارد:
  تصویری از پست رسانه های اجتماعی توضیحات به صورت خودکار ایجاد می شود

  این یکی دیگر از فرصت های عالی کلمات کلیدی برای Quip است:
  تصویر از تلفن همراه توضیحات به صورت خودکار تولید می شود

  با این حال ، این باید یک فرصت ثانویه برای [دندانهای حساس] باشد و باید با نسخه در صفحه مخلوط شود ، اما نقطه کانونی نیست. همچنین ، صفحه یک که برای [حساسیت دندان] نتیجه دارد ، تقریباً مشابه با دندان های حساس ، از جمله صفحه کلگیت است:
  تصویر از تلفن همراه توضیحات به صورت خودکار تولید می شود

  بنابراین ، یک Quip بهینه سازی شده به صفحه می تواند تغییر برخی از این هدرها باشد تا "دندانهای حساس" را در خود جای دهد (همچنین ، اینها همه H3 ها هستند و صفحه دارای H2 نیست ، که مطلوب نیست). Quip می تواند از سؤالاتی که گوگل در بخش "افراد نیز می پرسند" از SERP الهام می گیرد:
  تصویر از تلفن همراه توضیحات به صورت خودکار تولید می شود

  همچنین ، یک برداشت سریع در مورد من این بود که صفحه Quip با تعریف دندان های حساس یا حساسیت دندان منتهی نمی شود. ما از صفحه Colgate آموخته ایم که به سرعت تعریف اصطلاح (دندانهای حساس) و علائم مرتبط می تواند به رتبه بندی بهتر صفحه کمک کند.

  اینها فقط برخی از گزینه های موجود برای Quip برای بهینه سازی صفحه آن است ، و همانطور که قبلاً ذکر شد ، سرمایه گذاری در طراحی براق و آسان برای هضم می تواند صفحه آن را از بسته جدا کند.

  اگر Quip قادر به انتقال صفحه خود به صفحه اول نتایج جستجو برای [دندانهای حساس] باشد ، افزایش ترافیک ارگانیک می تواند معنی دار باشد. و [دندان های حساس] فقط نوک یخ ضرب المثلی ضرب المثلی است - فرصت های کلیدی با کلمات کلیدی مرتبط وجود دارد ، که Quip می تواند برای آن نیز رتبه خوبی کسب کند:
  تصویر از تلفن همراه توضیحات به صورت خودکار تولید می شود

  اجرای خوب این فرصت های محتوا و تکرار فرایند بارها و بارها برای کلمات کلیدی مربوطه این است که شما چگونه محتوای متمرکز بر کلمات کلیدی را ارزیابی می کنید که در جستجو عملکرد خوبی داشته و بازدید کنندگان ارگانیک بیشتری را به ارمغان می آورد.

  Google صفحه شما را به دلیل ساده موجود رتبه بندی نمی کند. اگر می خواهید در جستجوی گوگل رتبه بندی کنید ، با ایجاد صفحه ای شروع کنید که بهترین نتیجه را برای جستجوگران فراهم می کند و شایسته رتبه بندی است.

  در صفحه یک قدرت ، ما از این استراتژی استفاده کرده ایم و نتایج بسیار خوبی را برای مشتری ها مشاهده کرده ایم. در اینجا مثالی از مشتری ارائه می شود که در درجه اول روی ایجاد محتوا و رشد متناظر آنها در جلسات ارگانیک متمرکز است:
  تصویری که حاوی متن است توضیحات به صورت خودکار ایجاد می شود

  این صفحات (15) همه در ژانویه منتشر شده اند ، و می بینید که تقریباً یک ماه پس از انتشار ، این صفحات از نظر ترافیک ارگانیک شروع به برخاستن کردند. دلیل این امر این است که این صفحات با تحقیق در مورد کلید واژه ها پشتیبانی می شوند و آنقدر بهینه شده اند که حتی با وجود چند بک لینک خارجی ، می توانند در صفحه یا در نزدیکی صفحه برای چندین نمایش داده رتبه بندی شوند.

  با این حال ، این بدان معنا نیست که شما باید پیوندها و کسب لینک را نادیده بگیرید. در حالی که صفحات فوق بدون لینک های زیادی رتبه بندی خوبی دارند ، دامنه ای که در آن قرار دارند دارای یک نمایه بک لینک قابل توجه است که از طریق ایجاد لینک استراتژیک کشت می شود. ایمن سازی لینک های مرتبط و ارزشمند هنوز بخش اصلی یک کمپین موفق SEO است.
  کسب لینک واقعی و اعتبار

  نیمی دیگر از این معادله پیچیده "محتوا و پیوندها" این است ... پیوندها ، و گرچه ساده به نظر می رسد ، اجرای موفقیت آمیز بسیار دشوار است - به ویژه وقتی صحبت از دستیابی به لینک است.

  در حالی که ابزارها و فرایندهایی وجود دارند که می توانند سازماندهی و کارآیی را افزایش دهند ، اما در پایان روز ایجاد لینک زمان و کار زیادی را می طلبد - برای دستیابی به لینک های واقعی باید به صورت دستی به صاحبان وب سایت واقعی پیام دهید. همانطور که مشهور مت کاتز (ما دلمان برای شما تنگ شده ، مت!) ، "ساختمان پیوند عرق است ، به علاوه خلاقیت."

  با این وجود ، اگر مشخص کنید کدام صفحات (موجود یا نیاز به ایجاد) در سایت شما دارای ارزش پیوند هستند و آنها را برای پیوندها ارتقا می دهند ، می توانید شانس موفقیت خود را با دستیابی به لینک بسیار بهبود بخشید.

  هشدار Spoiler: اینها "صفحات پول" شما نیستند.

  تبدیل صفحات مطمئناً عملکردی در وب سایت شما دارد ، اما معمولاً در هنگام دستیابی به لینک ، فرصت های محدودی دارند. درعوض ، می توانید از طریق پیوند داخلی صفحات قابل پیوند بیشتر ، از این صفحات - و سایر مطالب موجود در سایت خود - پشتیبانی کنید.

  بنابراین چگونه دارایی های قابل پیوند را شناسایی می کنید؟ خوب ، برخی از ویژگی های کلی وجود دارد که به طور مستقیم با ارزش-لینک مرتبط هستند:

      سودمندی - توضیح مفهوم ، راهنمای گام به گام ، جمع آوری منابع و مشاوره و غیره.
      منحصر به فرد بودن - دیدگاه جدید یا تازه در مورد یک موضوع ایجاد شده ، تحقیقات اصلی یا داده ها ، پوشش غالب یک رویداد خبرساز و غیره.
      سرگرم کننده - بازی رمان یا مسابقه ، طنز در یک موضوع معمولاً جدی ، ابزار تعاملی و غیره.

  در کنار این خصوصیات ، شما همچنین باید اندازه مخاطب ارتباط دهنده بالقوه خود را در نظر بگیرید. هرچه قیف بازاریابی خود را پایین بیاورید ، اندازه مخاطب پیوند دهنده کوچکتر است. تبدیل صفحات به طور سنتی دشوار است برای به دست آوردن پیوند به این دلیل که به مخاطبان کوچکی از افرادی که به دنبال خرید هستند ، خدمت می کند.

  در عوض ، روی دارایی هایی که در بالای قیف بازاریابی شما وجود دارد تمرکز کنید و به مخاطبان بزرگی که به دنبال اطلاعات هستند ، خدمت کنید. کلمات کلیدی مرتبط با این صفحات به طور معمول اصطلاحاتی هستند که رتبه بندی آنها دشوار است ، اما اگر محتوای شما قوی باشد ، هنوز می توانید از طریق دستیابی به هدفمند و دستیابی به سایتهای مربوطه لینک کسب کنید.

  جالب اینجاست که پیوندهای پیوندی شما همیشه صفحاتی نیستند که در جستجو برای شما رتبه خوبی کسب کنند ، زیرا مخاطبان بزرگتر نیز به معنای رقابت بیشتر هستند. با این وجود ، استفاده از دارایی های قابل پیوند برای تأمین لینک های ارزشمند ، به رشد اقتدار و اعتبار برند و دامنه شما کمک می کند ، و از رتبه بندی صفحات متمرکز و کلیدی کلیدی شما حمایت می کند.

  با مراجعه به مثال Quip ، صفحه ای را در سایت آنها مشاهده می کنیم که این قابلیت را دارد که یک دارایی قابل پیوند باشد:

  در حال حاضر ، این صفحه بیشتر به سمت تبدیل هایی ساخته شده است که به قابلیت اتصال آسیب می رساند. با این حال ، Quip می تواند به راحتی عناصر متمرکز تبدیل را به صفحه دیگری منتقل کند و از داخل این صفحه پیوند برقرار کند تا ضمن بهبود شایستگی در پیوند ، مسیر تبدیل را حفظ کند.

  برای اینکه واقعاً این صفحه را به یک دارایی قابل پیوند تبدیل کند ، Quip نیاز به عمق بیشتری در مورد چگونگی مسواک زدن دندانها و سنگفرش کردن بر روی مخاطبان خاص دارد. همانطور که در حال حاضر وجود دارد ، این صفحه برای همه کسانی که قلم مو را هدف قرار داده اند قرار گرفته است ، اما برای پیوند بیشتر این صفحه Quip می تواند بر روی گروه سنی خاص (کودکان نوپا ، کودکان خردسال ، افراد مسن و غیره) تمرکز داشته باشد یا شاید یک حرفه یا گروهی باشد که ساعات عجیب و غریب کار می کند. یا به طور مکرر مسافرت می کند و راحتی مسواک زدن در خانه را ندارد. تمرکز بیشتر مخاطبان به قابلیت پیوند کمک خواهد کرد و این صفحه را به صورت اطلاعاتی مفید به شیوه ای منحصر به فرد و سرگرم کننده به اشتراک می گذارد.

  همچنین اتفاق می افتد که [چگونه به درستی دندان های خود را مسواک بزنید] یکی از فرصت هایی بود که ما در تحقیقات کلمات کلیدی (سبک) ما در اوایل مشخص کردیم ، بنابراین این می تواند فرصتی عالی برای کسب رتبه ها و پیوندهای کلمات کلیدی باشد!
  همه اینها را کنار هم قرار می دهیم و پیام ما را ساده می کنیم

  حال قبل از اینکه همه اینها را جمع کنیم و یک بار و برای همیشه سئو را حل کنیم ، ممکن است شما در حال فکر کردن باشید ، "در مورد SEO و تکنیکی روی صفحه چیست؟!؟"

  من می گویم ، و آن به خوبی می گویند ، آنها فقط ساختگی هستند ... شوخی می کنند!

  عناصر فنی و صفحه ای نقش مهمی در سئوی موفق دارند و اشتباه بودن این عناصر می تواند به موفقیت هر محتوائی که شما ایجاد می کنید آسیب برساند و برابری پیوندهای شما را تضعیف کند.

  روشن باشیم: اگر Google نتواند سایت شما را خزنده کند ، شما در نتایج جستجوی آن نشان نمی دهید.

  با این حال ، من این بهینه سازی ها را زیر چتر "محتوا" در فرمول محتوا و پیوندها دسته بندی می کنم. اگر در نظر ندارید که موتورهای جستجو چگونه محتوای شما را به همراه خواننده های انسانی مصرف می کنند ، احتمالاً محتوای شما در نتایج موتورهای جستجوگر گفته عملکرد خوبی نخواهد داشت.

  به جای شیرجه رفتن به دنیای عمیق و پیچیده SEO و تکنیکی درون صفحه در این پست ، توصیه می کنم برخی از منابع عالی را در اینجا در Moz بخوانید تا مطمئن شوید محتوای شما برای موفقیت از دیدگاه فنی تنظیم شده است.

  اما برای مرور استراتژی مورد نظر من در اینجا ، برای موفقیت در جستجوی شما باید:

      تحقیق در مورد کلمات کلیدی و طاقچه خود - داشتن محتوای مناسب برای مخاطبان شما برای به دست آوردن دید جستجو و شغل بسیار مهم است. قبل از شروع به تولید محتوا یا به روز کردن صفحات موجود ، اطمینان حاصل کنید که برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی و طاقچه خود ، وقت خود را صرف می کنید تا رتبه و موقعیت فعلی خود را در بازار جستجو بهتر بشناسید.
      تجزیه و تحلیل و گسترش فرصت های کلمات کلیدی - فراتر از درک رتبه های فعلی خود ، شما همچنین باید فرصت های کلیدی کلیدی موجود را شناسایی و اولویت بندی کنید. با استفاده از ابزاری مانند Moz می توانید فرصتهای پنهان را با اصطلاحات کلیدی و بلند و مرتبط با آن کشف کنید ، و اطمینان حاصل کنید که استراتژی محتوای شما بهترین فرصتهای شما را هدف قرار می دهد.
      محتوای استراتژیک پیشبرد که در جستجوی اهداف جستجوی شما باشد - با استفاده از تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی برای اطلاع رسانی به تولید محتوا ، می توانید محتواهایی بسازید که آدرس نمایش داده شده های محفوظ نشده و راهنماهای مفید برای جذب پیوندها را نشان می دهد. یک جنبه اساسی یک برنامه محتوای موفق ، متعادل کردن محتوای متمرکز بر کلمه کلیدی با محتوای گسترده تر ، با قابلیت پیوند بیشتر و اطمینان از رسیدن هر دو هدف SEO است.
      صفحات خود را برای پیوندهای مرتبط ارتقا دهید - میلیاردها صفحه جدید هر روز به صورت زنده می روند و بدون تبلیغ مناسب ، حتی بهترین صفحات در دریای محتوا بصورت آنلاین دفن می شوند. ارتقاء استراتژیک صفحات شما باعث می شود پیوندهای قدرتمند و دید بیشتری از مخاطبان شما ایجاد کند.

  باز هم ، این مفاهیم ساده به نظر می رسند اما اجرای خوب بسیار دشوار است. با این وجود ، با جستجوی دو عامل اصلی برای مشاهده جستجو - محتوا و پیوندها - می توانید از غرق شدن و تمرکز بر اولویت های اشتباه خودداری کنید و در عوض تمام تلاش خود را در استراتژی هایی قرار دهید که بیشترین تأثیر را در SEO بگذارد.

  با این حال ، همراه با استفاده مجدد از تلاشهای خودمان ، به عنوان سئو های SEO ما نیز باید پیام خود را برای افراد ناآگاه (یا همانطور که آنها نیز شناخته شده اند ، 99 درصد دیگر از جمعیت) ساده کنیم. من از تجربه شخصی می دانم که وقتی وارد SEO می شوم ، چقدر سریع چشمان شروع به لعاب می کنند ، بنابراین به طور معمول می توانم روی اساسی ترین مفاهیم: محتوا و پیوندها تمرکز کنم.

  افراد می توانند ذهن خود را به روند ساده ایجاد صفحات خوب بپیوندند که به مجموعه مشخصی از سؤالات پاسخ می دهند و سپس آن صفحات را برای دستیابی به تأییدها (بک لینک) ترویج می کنند. من پیشنهاد می کنم از همین رویکرد ، در مقیاس وسیع تر ، به عنوان یک صنعت استفاده کنیم.

  وقتی با مشتری های بالقوه و موجود ، همکاران ، مدیران و غیره صحبت می کنیم ، اجازه دهید امور ساده نگه داشته شود. اگر روی دو مفهوم که ساده ترین توضیح آنها است ، تمرکز کنیم ، درک بیشتری را انجام می دهیم و برای کارهایی که انجام می دهیم خرید بیشتری خواهیم کرد (همچنین اتفاق می افتد که این دو عامل بزرگترین عامل موفقیت هستند).

  بنابراین بیرون بروید ، آن را از پشت بام ها فریاد بزنید - محتوا و پیوندها - و اجازه دهید کارهایی را انجام دهیم که نتایج مثبتی را برای وب سایت های ما به همراه داشته باشد و به صندلی های مناسب در جستجوگرها در جدول بازاریابی کمک کند.

  یافتن کلمات کلیدی رتبه بندی ، فرصت های کشف ، بررسی رتبه بندی ها و موارد دیگر: 5 گردش کار برای تحقیقات ساده تر کلید واژه ها

 • ۰
 • نظرات [ ۰ ]
  • acro
  • يكشنبه ۱۷ آذر ۹۸

  دانلود کتاب The Stranger Inside توسط لورا بندیکت

  کیمبر هانون از یک سفر کوتاه به خانه بازگشت ، فقط برای کشف کسی که قفل را در حالی که از خانه دور بود تغییر داد ... و آنها در خانه اش اقامت گزیدند. این مرد "اثبات" پلیس را نشان داد که وی اجاره نامه کوتاهی برای خانه دارد ، فقط برای نجوا کردن پیام خنک کننده ای که کیمبر را ترس و بلاتکلیف می کند که به کی می تواند اعتماد کند. با این وجود ، او مصمم است قبل از اینکه زندگی او را کاملاً از بین ببرد ، چه کسی است و واقعاً چه می خواهد. با این حال او باید این کار را با دقت انجام دهد ، مبادا مبادا مخفی تاریکی از گذشته کیمبر باشد.

  دانلود کتاب

  اکثر مردم احساس می کنند که خانه آنها پناهگاهی امن است ، بنابراین من همیشه با کتابهایی که فکر می کنم ایمنی که به دلیل دلهره آور از بین می رود کشف می کنم. فکر اینکه فقط به خانه بیابید برای پیدا کردن یک غریبه که در خانه شما زندگی می کند ، دسترسی به همه چیزهایی که شما در اختیار دارید و عزیز نگه دارید ، مورد توجه است.

  صحنه پردازی این داستان به صورت هوشمندانه انجام شد و به تدریج مطالبی از اطلاعات را نشان داد که در نهایت به هویت و هدف واقعی متجاوز منتهی می شود و در عین حال به گذشته های کیمبر نیز در مورد مرگ غم انگیز خواهر بزرگترش میشل می پردازد.

  کیمبر هانون قطعاً شخصیتی غیرقابل باور است ، نه قابل اعتماد و مهربان برای اکثر افراد در زندگی او. و با این حال ... من نمی توانم کمکی کنم اما از آنچه که او می گذرد متاسفم و به راحتی می توانم درک کنم که چقدر نقض شده است.

  انتظار داشتم یک داستان حیرت انگیز برای داستان باشد ، اما وقتی حقیقت بیرون آمد ، هنوز تعجب کردم. من را متوقف کرد که لحظات اول داستان را به خاطر بسپارم ، با دیدن وقایع مختلف در یک نور کاملاً متفاوت. چند لحظه بسیار ظریف وجود دارد که نشان می دهد توطئه علیه کیمبر بسیار پیچیده تر بود که در ابتدا فکر می کردم چنین باشد.

  نویسندگی بندیکت در کل عالی بود و حتی اگر این اولین باری است که یکی از کتابهای او را خوانده ام ، قطعاً آخرین نخواهد بود.

  در کل ، این یک کتاب عالی بود ، و من آن را اکیداً توصیه می کنم!

  نسخه ای از خواندن پیش نویس این کتاب را که از کتاب های Mulholland از طریق نتگللی استقبال می کند دریافت کردم .

   

  به Goodreads اضافه کنید

  نویسنده: لورا بندیکت
  عنوان: The Stranger Inside
  ژانر: Psychological Suspense
  تاریخ انتشار: 5 فوریه 2019 توسط Mulholland
  رتبه بندی کتاب ها : 5 ستاره

  درباره کتاب
  اعتقاد کیمبر هانون مبنی بر این که کنترل کامل زندگی خود را دارد ، شبانه ای که او از یک سفر به خانه می آید ، خراب می شود تا بتواند کلیدش را پیدا کند ، دیگر در را باز نمی کند. در خانه اش غریبه ای زندگی می کند. غریبه ای که ادعا می کند حق دارد در آنجا حضور داشته باشد ، با اسناد و مدارک برای اثبات آن. وقتی او با مرد مقابله کرد ، به او اجازه می دهد که به اندازه کافی نزدیک شود که نجوا کند ، "من آنجا بودم. من دیدم که شما چه کار کردید. "

  او نمی داند که چگونه او را می شناسد ، اما با این سخنان کیمبر می داند که این غریبه به هیچ وجه به اندازه پول یا کارهای هنری او یا یک خانه ی ییلاقی جذاب صنایع دستی نیست. او مجبور است دقیقاً چیزی را که می خواهد بفهمد و قبل از خراب کردن او ، او را با احتیاط کامل زندگی از او دور کند.

  تعداد زیادی از افراد در زندگی او وجود دارند که ممکن است به آنها کمک کنند ، اما آیا کیمبر باید به یکی از آنها اعتماد کند؟ وکیل او ، گابریل ، عاشق سابق او نیز هست. دایانا ، بهترین دوستش ، نمی داند کیمبر با همسرش خوابیده است. شوهر سابق او پس از ترک زندگی ، زندگی جدید و شاد تری دارد. و همکارانش می دانند که او برای فروش بعدی خود کاری انجام خواهد داد. و هیچ کس نمی تواند دلیل واقعی این مرد در خانه اش را بداند. بدون اعتماد ، همه غریبه هستند ...

  درباره نویسنده
  LAURA BENEDICT نویسنده ی جوایز Edgar- و ITW Thriller است که هشت رمان تعلیق ، از جمله The Stranger Inside در آینده (5 فوریه 2019) نامزد شده است. Small Town Trouble ، جدیدترین کتاب او ، یک رمان جنایت دنج است. سه گلی گوتیک Bliss House شامل قلب رها شده ، داستان شارلوت (بررسی ستاره دار کتابفروشی) و خانه سعادتمند است. داستان کوتاه او در مجله رمز و راز Ellery Queen ، و در گلچین های متعددی مانند Thrillers: 100 Must-Reads ، The Lineup: 20 Writers Women Provocative و سنت لوئیس نویر ظاهر شده است. او که اهل بیت سینسیناتی است ، به همراه خانواده در ایلینویز جنوبی زندگی می کند.

  دانلود بهترین کتاب های 2018

  tinyurl rebrandly bit.do bit.ly opizo.com
  gg.gg shorturl.at shorl.com v.ht is.gd
  b2n.ir plink.ir
 • ۰
 • نظرات [ ۱ ]
  • acro
  • جمعه ۱۵ آذر ۹۸
  تیم مهندسی آکروتیک با کادری مجرب در زمینه سئو ، تولید محتوا ، طراحی سایت و...
  نویسندگان