۱۱ مطلب در مرداد ۱۳۹۸ ثبت شده است

وب سایت سئو هاب

منابع وب سایت سئو هاب کجاست؟

منابع وب سایت سئو هاب از وب انگلیسی میباشد ، در واقع تمامی مقاله های درج شده در این سایت از مقالات وب سایت معتبر Backlinko بوده و تمامی اخبار منتشر شده از سایت search engine land میباشد. البته ناگفته نماند شما میتوانید در کانال رسمی سئو هاب به آخرین وبدیو های منتشر شده توسط Moz ، Ahref ، SEMrush دسترسی داشته باشید.

 

چرا سئو را یاد بگیریم؟

بدون شک اگر امروز شما در سئو هاب هستید یا به حیطه سئو علاقه مند شده اید و یا اینکه صاحب یک وب سایت هستید. سئو در واقع میتواند به شما کمک کند تا مشتریان بیشتری را به سایت خود جذب کنید و به نوعی به دیده شدن شما در موتور جستجوگر گوگل کمک میکند. تصور کنید یک وب سایت دارید با مطالب بسیار عالی اما بازدید کننده ای ندارید و یا اینکه یک فروشگاه اینترنتی دارید که در آن لوازم بسیار با کیفیت و ایده الی را به فروش میرسانید اما فروشی ندارید! چیزی که مشخص است شما این سایت را به قصد درآمد زایی اینترنتی ایجاد کرده اید و این درآمد زایی فقط از طریق سئو امکان پذیر است. در واقع اگر وب سایت شما در رتبه های برتر گوگل حظور نداشته باشد هیچ فروشی نیز نخواهید داشت و ما به شما کمک خواهیم کرد تا در رتبه های برتر گوگل حضور داشته باشید.

 

سئو در وردپرس

سئو در وردپرس به خوبی صورت میگیرد چراکه این سیستم خود به نوعی سئو بیسیک میباشد ، میتوانیم وردپرس را در حال حاضر مناسب ترین گزینه برای راه اندازی یک وب سایت با سئو مناسب بدانیم. به طور کلی وردپرس هرآنچه که شما نیاز دارید را در اختیازتان قرار خواهد داد. با همه گیر شدن وردپرس برنامه نویس های بسیاری نیز به سمت این سیستم مدیریت محتوا جذب شدند و نتیجه این کار به وجود آمدن افزونه های بسیاری برای وردپرس بود که کار با این CMS را بسیار سهولت بخشید.

امروزه شما میتوانید به راحتی با نصب وردپرس بر روی هاست و راه اندازی یکی از افزونه های متعدد سئو به راحتی یک وب سایت سئو شده داشته باشید ، موردی که قبلاً نمی توانستید به این راحتی در اختیار داشته باشید وردپرس در اختیار شما قرار میدهد. به طور کلی وردپرس در حال حاضر بهترین گزینه برای راه اندازی یک وب سایت سئو محور میباشد.

 

۲۰۰ فاکتور مهم رتبه بندی وب سایت در گوگل

اگر راجع به سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگر مطالعه کرده باشید، به احتمال زیاد می دانید که گوگل هم اکنون از 200 عامل مهم رتبه بندی در الگوریتم های خود استفاده می کند. این فاکتورها چه چیزی هستند و چه تاثیری بر روی رتبه سایت دارند؟ در این بخش قصد داریم لیست کاملی از این عوامل و فاکتورها را ارائه کنیم. برخی از این فاکتورها تایید شده اند و برخی بحث برانگیزند. اما همه این عوامل را در ادامه به طور کامل بیان خواهیم کرد و شکی در آن نیست که تمامی آنها موجب افزایش رتیه شما در جستجوگرهای مختلف از جمله گوگل خواهد بود.

طول عمر دامنه

مت کاتز در این باره می گوید:

تفاوت دامنه ای که شش ماه از زمان ثبت آن می گذرد با دامنه ای که یکساله است چندان زیاد نیست. به عبارت دیگر، گوگل به سن دامنه اهمیت می دهد، اما میزان اهمیت آن زیاد نیست. در واقع شما فرض کنید میخواهید کالایی را خریداری کنید و دو شرکت این کالا را ارائه میکنند یکی پیشینه قوی دارد و خود را تا سال های آینده پابرجا میداند و یکی دیگر فقط تا 1 سال آینده خود را موثق میداند حال کدام یک برای شما بیشتر مورد اعتماد است؟ 100% آنکه خود را تا سال های سال موثق میداند. گوگل هم همانند شما فکر میکند و به کسی که 5 سال دامنه خود را تمدید کرده است و تا 5 سال آینده خود را ضمانت نموده است اهمیت بیشتری میدهد تا سایتی که فقط تا 1 سال تمدید شده است. بنابراین سعی کنید دامنه خودتان را به صورت 5 ساله تمدید کنید این مورد شاید تاثیر کمی داشته باشد اما بدون شک بی تاثیر نیست.

کلمات کلیدی که در ادامۀ دامنه ظاهر می شوند

استفاده از این گزینه شاید مانند گذشته تاثیر زیادی نداشته باشد اما داشتن کلمات کلیدی مناسب در دامنه هنوز هم به عنوان یک سیگنال مرتبط عمل می کند. مهم تر از همه این است که قبلاً موتورهای جستجو کلمات کلیدی که در نام دامنه وجود دارند را به صورت برجسته نمایش می دادند و این یعنی این یک مورد مهم بوده است از نظر گوگل. بهتر است در مورد این موضوع دقت بیشتری داشته باشید. زمانی که شما میخواهید در زمینه سئو فعالیت کنید اگر دامنه انتخابی شما کلمه سئو را در خود داشته باشد یک سیگنال خواهد بود برای گوگل مانند دامنه HeroSEO.com و یا از این دست دامنه ها ، در واقع زمانی که شما اینکار را انجام میدهید گوگل میگوید این شخص احتمالاً بر روی سئو کار میکند که در اسم دامنه از آن استفاده کرده است. فکر کنید نام شرکتی را به شما میگویند مانند عرقیات کیهان و بلافاصله ذهنیتی که در شما ایجاد میشود این است که این شرکت احتمالاً در زمینه عرق گیری از گیاهان فعالیت دارد. خب پس گوگل هم مثل شما فکر میکند در نتیجه بهتر است در نام دامنه خود از کلمه کلیدی مربوط به فعالیت خود استفاده کنید.

کلمات کلیدی به عنوان اولین کلمه در دامنه

دامنه هایی که با کلمات کلیدی مرتبط با فعالیت خود آغاز می شوند نسبت به دامنه هایی که هیچ کلمه کلیدی در خود ندارند یا کلمۀ کلیدی شان در آخر یا وسط دامنه است، یک سرو گردن بالاتر هستند. همانند مثال بالا فکر کنید در زمینه سئو فعالیت میکنید و دامنه شما نیز با کلمه SEO شروع میشود بدین صورت گوگل نیز ذهنیتی از شما پیدا میکند که دارید در زمینه سئو فعالیت میکنید. و اگر دامنه شما کلمه سئو را در خود داشته باشد و همچنین در زمینه سئو نیز فعالیت داشته باشید بدون شک نسبت به رقبایی که از این قابلیت استفاده نکرده اند یک قدم جلوتر خواهید بود.

مدت زمان ثبت دامنه

یکی از کارشناسان گوگل بیان می کند:

دامنه های با ارزش اغلب برای چندین سال مورد استفاده قرار می گیرند در حالیکه دامنه های کم ارزش به ندرت بیش تر از یکسال استفاده می شوند. بنابراین زمانی که یک دامنه در آینده منقضی شود، این انقضا به عنوان یک فاکتور در مشروعیت دامنه شناخته خواهد شد. در واقع گوگل بعد از 1 سال تازه می فهمد که کار شما جدی است و شما میخواهید کار خود را ادامه دهید. در واقع اگر یک کار جدی را شروع کرده اید باید بدانید بعد از یک سال تازه پیشرفت سایت شما شروع خواهد شد و این یعنی برنامه ریزی بیشتر از 1 سال را برای سایتتان داشته باشید.

کلمات کلیدی در نام زیر دامنه

تحقیقات وب سایت MOZ در سال 2011 نشان داده است کلمات کلیدی موجود در نام ساب دامین (زیر دامنه) می تواند رتبه بندی سایت را افزایش دهد. اگر شما یک دامنه داشته باشید در زمینه سئو فعالیت میکند و نام ساب دامنه سایتتان را نیز مرتبط با سایتتان انتخاب کنید برای دامنه شما و ارزش آن در گوگل مفیدتر خواهد بود یعنی شما نام زیر دامنه خودتان را بگذارید SEOTOOLS همانطور که میدانید ابزار سئو مرتبط با سئو میباشد و این به پیشرفت سایت شما کمک میکند. از نظر گوگل شما یک سای دامنه ایجاد کرده اید که مرتبط با کار شما است و این یعنی شما به صورت عمیق فقط در حیطه سئو کار میکنید که در نتیجه این کار افزایش رتبه خواهید داشت. البته به این موضوع نیز توجه داشته باشید که حتماً بایستی بر روی ساب دامنه سایتتان نیز به صورت دقیق کار کنید و مطالب کاربر پسند و مفیدی را ایجاد کنید.

تاریخچه دامنه

گوگل سابقۀ تاریخی سایت هایی که در طول دوره ای دارای مالکیت مختلف بوده اند یا افت متعددی را تجربه کرده اند را دوباره از نو تنظیم می کند. همین امر موجب می شود لینک هایی که به دامنه ارجاع داده می شود خنثی گردد. شاید شما هم دیده اید برخی از افراد دامنه ای را به فروش میرسانند که دارای ارزش و اعتبار زیادی برخوردار است مانند دامنه هایی که دامین اتوریتی بالایی دارند. این سایت ها بعد از اینکه مالکیت آنها عوض شود و به نام شخص دیگری تغیر یابد تمامی بک لینک هایی که قبلاً گرفته است بی ارزش خواهد بود و آنها دیگر برای گوگل اهمیتی ندارند.

EMD یا دامنۀ دقیقاً همتا

این واژه مخفف Exact Match Domain (دامنه دقیقا همتا) است. به این معنی که دامنۀ یک سایت دقیقاً همان کلمۀ کلیدی مورد هدف باشد، مثلاً Seo.com. این گونه دامنه ها نیز به گونه ای متفاوت عمل می کنند. اگر سایت با کیفیت باشد این گزینه می تواند مفید باشد. اما اگر در سایت های کم کیفیت رخ دهد می تواند نسبت به به روزرسانی EMD آسیب پذیر باشد. مت کاتز در سال 2012 در این باره گفت:

تغییرات جزئی تدارک دیده شده در الگوریتم گوگل از میزان نمایش دامنه های دقیقاً همتای بی کیفیت در نتایج جستجوی گوگل خواهد کاست. همانطور که میدانید دامنه های همتا برای گوگل با ارزش است اما نه در آن حدی که یک سایت بی کیفیت را برای کاربر به نمایش بگذارد. در واقع اگر سایت شما حتی عین کلمه کلیدی را در نام دامنه خود داشته باشد اما بی کیفیت باشد متاسفانه برای گوگل هیچ ارزش و اهمیتی نخواهد داشت و بدون هیچ تعارفی سایت شما را کنار خواهد گذاشت و به کاربر نمایش نخواهد داد.

اطلاعات WhoIs خصوصی در مقابل عمومی

همان طور که می دانید WhoIs سایتی است که از طریق آن می توانید صاحب یک دامنه را شناسایی کنید. اطلاعات WhoIs های پرایوت ممکن است نشانگر این موضوع باشد که صاحبان این دامنه ها چیزی برای مخفی کردن داشته باشند. مت کاتز در این باره می گوید:

زمانی که اطلاعات WhoIs آنها را بررسی کردم، همه آنها دارای سرویس محافظت خصوصی بودند. این پرایوت کردن اکانت WhoIs به خودی خود چیز بدی نیست. اما زمانی که فاکتورهای متعددی را کنار یکدیگر قرار دادید، ممکن است کمی غیر عادی به نظر برسد. در واقع گوگل به شما میگوید غیر عادی نباشید و سعی کنید کاملاً عادی برخورد کنید تا من به شما شک نکنم ، فکر کنید دوست شما سعی دارد گوشی خودش را از شما مخفی کند! چه فکری با خود میکنید؟! بدون شک متوجه میشوید او چیزی در گوشی خود دارد که میخواهد شما متوجه آن نشوید ، گوگل هم همانند شما برخورد میکند و فکر میکند شما چیزی دارید که نمیخواهید گوگل متوجه آن موضوع شود.

جریمه شدن مالک دامنه

اگر گوگل شخص خاصی را به عنوان اسپمر شناسایی کند سایر سایت هایی که متعلق به این شخص است را با دقت بیشتری مورد بررسی قرار خواهد داد و این امر می تواند در رتبه بندی سایت در گوگل موثر باشد. فکر کنید شما مالک چند سایت هستید که تمامی آنها به نام شما است و تمامی آنها هم تبدیل به سایت های اسپم شده اند (از نظر گوگل) در این حالت چه دلیلی دارد گوگل دوباره به شما اعتماد کند؟ یعنی شما خودتان بذر بی اعتمادی را کاشته اید و انتظار دارید با اینکه چند سایت اسپم راه اندازی کرده اید گوگل شما را به این راحتی ببخشد! در واقع اگر یک سایت جدید هم بزنید امکان دارد دیرتر از دیگر سایت ها در گوگل رشد کند چراکه شما قبلاً سایت اسپم داشته اید و گوگل فکر میکند احتماً این سایت نیز همانند سایت های قبلی شما است.

دامنه سطح بالای کد کشوری

داشتن دامنۀ سطح بالای کشوری همچون .ir رتبه سایت برای آن کشور خاص را بهبود می بخشد اما توانایی سایت برای رتبه بندی جهانی را محدود می سازد. در واقع اگر دامنه شما IR باشد این دامنه مخصوص ایران است و اگر بازار کار شما فقط ایران باشد این بهترین گزینه برای شما خواهد بود ، به عبارت دیگر اکر میخواهید یک سایت فارسی داشته باشید و زبان دیگری نداشته باشد سایت شما به غیر از فارسی ، بله دامنه IR بهترین انتخاب برای شما خواهد بود اما در صورتی که میخواهید یک سایت بین المللی داشته باشید یعنی سایت شما هم نسخه فارسی و هم نسخه انگلیسی داشته باشد داشتن دامنه IR مانع از رتبه گرفتن شما در سطح بین المللی خواهد شد و بهتر است شما یک دامنه .com داشته باشید چراکه رتبه گیری شما در سطح جهانی راحت تر خواهد بود.

کلمه کلیدی در تگ عنوان

تگ عنوان دومین بخش مهم محتوای سایت است (در کنار محتوای صفحه). بنابراین استفاده مناسب از آن می تواند یک سیگنال قوی سئوی On-Page برای گوگل ارسال کند. تک عنوان سایت یکی از مواردی است که به گوگل میگوید صفحه شما در چه موردی است و اگر به درستی انتخاب نشود میتواند در رتبه بندی شما را با مشکلاتی مواجه سازد. عنوان مطلب را دقیقاً مرتبط با خود موضوع قرار دهید تا این چنین مشکلاتی در سایت شما وجود نداشته باشد.

تگ عنوانی که با کلمه کلیدی آغاز می شود

بر اساس داده های حاصل از سایت MOZ، تگ عنوانی که با کلمات کلیدی آغاز می شود بهتر از تگ عنوان هایی که کلمات کلیدی را در انتهای خود قرار داده اند عمل خواهد کرد: بدون شک صفحه شما یک کلمه کلیدی اصلی دارد که میخواهید در آن کلمه رتبه داشته باشد ، چنانچه تک عنوان شما با همان کلمه کلیدی شروع شود خواهید دید که رتبه مناسبی در آن کلمه کلیدی خواهید داشت. پس سعی کنید این مورد را در تمامی صفحات سایتتان رعایت کنید.

کلمه کلیدی در تگ توضیحات

این هم نشانه ای دیگر برای مرتبط بودن وب سایت است. این گزینه در حال حاضر اهمیت چندانی ندارد، اما در هر صورت باعث ایجاد تفاوت می شود. اگر توجه داشته باشید گوگل با اینکه درصد اهمیت بسیار کمی را به این مورد داده است اما میتواند مشاهده کنید که اگر عین کلمه کلیدی در توضیحات وجود داشته باشد آن را به صورت پر رنگ نمایش میدهد و این یعنی همان درصد کم را هم میتوانید از گوگل بگیرید پس بهتر است در تمامی توضیحات کلمه کلیدی را به کار ببرید.

کلمه کلیدی که در تگ H1 ظاهر می شود

تگ های H1 دومین تگ عنوانی هستند که نشانه های مرتبط بودن فعالیت و موضوع یک سایت را برای گوگل ارسال می کنند.

کلمه کلیدی

کلمه کلیدی عبارتی است که به طور مکرر در داخل متن استفاده شده است

استفاده از یک کلمه کلیدی به طور مکرر در داخل متن یک پُست می تواند به عنوان یک سیگنال مرتبط بودن عمل کند و موضوع فعالیت یک سایت را به گوگل بفهماند. توجه داشته باشید که میزان استفاده نیز مهم است زیرا اگر به طور دقیق استفاده نگردد امکان جریمه شدن توسط گوگل را در پی خواهد داشت. فرض کنید یک نفر میخواهد از شما سو استفاده کند تا به مقصد خاصی برسد آیا شما این شخص را دوست دارید؟! بدون شک او را دوست ندارید! گوگل هم همانند شما است شخصی که از کلمات کلیدی سوء استفاده مینماید تا به رتبه های برتر گوگل برسد را دوست ندارد و سایت او را جریمه میکند. پیشنهاد ما این است که شما نهایتاً 2 الی 3 درصد از کلمات را میتوانید به همان کلمه کلیدی اصلی تبدیل کنید. یعنی اگر یک مطلب 1000 کلمه باشد شما میتوانید به اندازه 2 الی 3 درصد از 1000 کلمه را به کلمه کلیدی اصلی اختصاص دهید به عبارت دیگر در هر 1000 کلمه 20 الی 30 بار میتوانید کلمه کلیدی را تکرار کنید.

طول محتوا

محتوایی که کلمات بیشتری دارد بالطبع، طیف وسیع تری از یک موضوع را پوشش دهد و به احتمال زیاد نسبت به مقالات کوتاه و سطحی ارجحیت دارد. SERPIQ دریافته است که طول محتوا با موقعیت سایت در نتایج جستجوی گوگل مرتبط است: شما خودتان را جای گوگل بگذارید و به این موضوع فکر کنید که یک شخصی در مورد یک موضوع 10 دقیقه سمینار میدهد و شخص دیگر در مورد همان موضوع 1 ساعت سمینار میدهد حال به نظر شما کدام بک در این زمینه تجربه بیشتری دارد؟ شخصی که 20 دقیقه سمینار داده است یا شخصی که 1 ساعت سمینار میدهد! بدون شک شخصی که 1 ساعت سمینار میدهد بهتر است ، گوگل هم دقیقاً عین شما فکر میکند و میداند آن کسی که در مورد یک موضوع بیشتر صحبت کرده است بدون شک در مورد آن موضوع عمیق تر میداند پس لایق این است که رتبه بهتری داشته باشد.

چگالی کلمات کلیدی

چگالی کلمه کلیدی، در واقع تعداد دفعاتی است که یک کلمۀ کلیدی در متن یک صفحه قرار گرفته است. اگرچه این گزینه مانند گذشته از اهمیت بالایی برخوردار نیست اما گوگل هنوز هم در برخی از مواقع از چگالی کلمات کلیدی برای تعیین موضوع سایت استفاده می کند. بهتر است بدانید استفاده بیش از حد از آن می تواند به سایت شما آسیب بزند. همانطور که در بالا به این موضوع اشاره کردم قبلاً افرادی بودند که از این موضوع سوء استفاده میکردند تا بتوانند برای سایتشان رتبه خوبی بگیرند ، البته گوگل آن زمان به اندازه امروز پیشرفت نکرده بود. امروز شما برای اینکه هیچ آسیبی را در سایتتان نبینید میتوانید نهایتاً 2 الی 3 درصد از کلمه کلیدی در متن استفاده کنید یعنی به ازای هر 100 کلمه 2 یا 3 بار میتوانید از عین کلمه کلیدی استفاده کنید.

مفهوم نهفته در کلمات کلیدی موجود در محتوا (LSI)

این گزینه به موتورهای جستجو کمک می کند معنی واقعی کلماتی که بیش از چند معنی دارند را به دست آورند. به عنوان مثال کلمۀ Apple که هم نام بزرگترین برند کامپیوتری جهان است و هم نام یک میوه. حضور/ عدم حضور LSI به احتمال زیاد به عنوان نشانه کیفی محتوا عمل می کند. توجه داشته باشید که گوگل قبلاً بدین صورت عمل کرد تا بفهمد معنی افراد از کلماتی که وارد میکنند دقیقاً چه چیزی است یعنی زمانی که مثلاً مینویسند کوچکترین اپل منظور کوچکترین گوشی اپل میباشد یا کوچکترین سیب! به وسیله ال اس آی ها گوگل این موارد را هر روز بهتر از دیروز درک میکند. اما مورد دیگری که مربوط به LSIها میباشد این است که گوگل همیشه کلماتی را به شما پیشنهاد میدهد که بدانید کاربران قبلی آنها را جستجو کرده اند (به این کلمات LSI گفته میشود) به طور مثال زمانی که شما جستجو میکنید سبک های کنگ فو میبینید که بلافاصله گوگل ادامه حرف شما را تکمیل میکند و یک پیشنهاداتی به شما میدهد و یا اینکه در انتهای صفحه میتوانید مواردی از این دست کلمات را مشاهده کنید که به آنها LSI گفته میشود.

وجود کلمات کلیدی LSI در تگ عنوان یا توضیحات

همانند محتوای صفحه، کلمات کلیدی LSI در تگ عنوان یا تگ توضیحات می تواند به گوگل کمک کند تفاوت بین کلمات مترادف را تشخیص دهد. این گزینه نیز نشان دهنده مرتبط بودن است. به طور مثال زمانی که شما در مورد سشوار صحبت میکنید میتوانید از کلماتی که با سشوار در ارتباط هستند مانند مو ، شانه ، حالت مو ، و از این دست کلمات استفاده کنید که در این حالت شما به گوگل کمک کرده اید تا محتوای شما را بهتر درک کند. اما اگر از LSI ها استفاده نکنید به چه صورتی خواهد بود؟ همانند این میماند که محتوا را بر روی کلمه سشوار سئو میکنید اما هیچ اثاری از کلمات مرتبت با سشوار در محتوای شما وجود ندارد ، در این حالت گوگل به شما مشکوک خواهد شد پس بهتر است از LSI ها نهایت استفاده را ببرید.

سرعت بارگذاری صفحات از طریق HTML

هر دو موتور جستجوی گوگل و بینگ از سرعت بارگذاری صفحات سایت به عنوان عامل مهمی در رتبه بندی استفاده می کنند. عنکبوت های موتور جستجو می توانند با دقت زیادی سرعت بارگذاری صفحات سایت شما را بر اساس کدهای موجود در آن و حجم فایل‌ها تخمین بزنند. جالب تر این است که گوگل امروزه با استفاده از دیتا های دریافتی از مرورگر کروم توانسته تا حدودی سرعت بارگذاری سایت برای کاربر را نیز تخمین بزند و این مورد را نیز در رتبه بندی تاثیر دهد. پیشنهاد ما این است که هر صفحه از وب سایتتان را یک بار با استفاده از google insight تست کنید تا از نظر گوگل هم وب سایت شما کاملاً بهینه باشد.

محتوای تکراری

محتوای یکسان در یک سایت (حتی اگر کمی اصلاح شده باشد) می تواند تاثیر منفی بر روی نمایش محتوا در موتورهای جستجوگر داشته باشد. این مورد را برخی از افراد جدی نمیگیرند و در وب سایت خودشان مطالب مختلفی را انتشار میدهند که عمق مطلب همان مطالب قبلی میباشد و فقط تا حدودی متن تغییر داده شده است در واقع باز هم از همان معانی استفاده شده است ، این سایت ها در نهایت پس از مدتی افت هایی را تجزبه میکنند که دلیلی برای آن نمی یابند ، دلیل این افت های مطالب تکراری میباشد که بر روی سایت آنها وجود دارد. با قرار دادن مطالب مشابه در سایت در واقع سئو معنایی را زیر سوال میبرید پس توصیه میکنیم این کار را نکنید وقتی گوگل از سئو معنایی به عنوان یک عامل مهم یاد میکند.

Rel=Canonical (کنونیکال)

اگر این گزینه به درستی به کار رود، اجازه نمی دهد که گوگل صفحات سایت شما را به عنوان محتوای تکراری در نظر بگیرد. به طور مثال فکر کنید یک فروشگاه اینترنتی کفش ورزشی دارید ، در این فروشگاه شما صد ها کفش خواهید داشت که توضیحات بسیاری از آنها کاملاً برابر با یکدیگر میباشد ، در این حالت این تک کنونیکال است که سایت شما را از محتوای تکراری نجات خواهد داد. این تگ به گوگل میگوید یکی از صفحات همان صفحه اصلی من میباشد و دیگر صفحات یک کپی از این صفحه هستند پس آنها را در جستجوها نمایش داده نخواهند شد. البته نکته دیگری که باید در مورد این تگ بدانید این است که پست های دیگر با کنونیکال بخشی از قدرت خود را نیز به صفحه هدف میدهند مصلاً اگر 10 پست را کنونیکال بزنید بر روی دسته بندی آن دسته بندی شما قوی تر خواهد شد.

سرعت بارگذاری صفحات سایت در گوگل کروم

گوگل ممکن است از داده های کاربری کروم برای مدیریت بهتر مدت زمان بارگذاری سایت استفاده کند. استفاده از CDN و سایر موارد غیر مرتبط با HTML می تواند سیگنال های ارتباطی را افزایش دهد. در واقع کاربر از هر جای دنیا که به وب سایت شما وارد شود اگر با گوگل کروم این کار را انجام دهد ، گوگل با توجه به دسترسی هایی که دارد خواهد توانست میزان لود سایت برای آن لوکیشن را در مرورگر کروم متوجه شود و این مورد را به عنوان یکی از فاکتورها در نظر میگیرد. به طور مثال گوگل هیچ رباتی در ایران ندارد و تمامی ربات ها از کشورهای خارجی مخصوصاً آلمان وارد سایت ها میشوند ، حال اگر وب سایت شما یک هاستینگ ایرانی داشته باشد ربات های گوگل مدت زمان لود زیادی را برای این سایت ثبت خواهند کرد که این مناسب نخواهد بود اما زمانی که داده های گوگل کروم را بررسی کند خواهد دید سرعت لود این سایت در ایران بسیار مناسب است.

بهینه سازی تصاویر

تصاویری که بر روی صفحات سایت قرار می گیرد از طریق نام فایل، متن Alt، عنوان، توضیحات و سایر موارد سیگنال های مرتبط مهمی را به موتورهای جستجو ارسال می کنند. بهینه سازی تصاویر را میتوانید توسط نرم افزار فتوشاپ با استفاده از قابلیت save for web تنظیم کنید و یا اینکه اگر نهایت کیفیت و کمترین حجم را میخواهید میتوانید از وب سایت tiny png استفاده کنید تا به امروز بهترین وب سایت که میتواند عکس ها را بهینه نماید این سایت معتبر میباشد و وبمسترها نیز بیشتر از این وب سایت برای بهینه سازی تصاویر سایت ها استفاده مینمایند.

تاخیر در به روزرسانی محتوای سایت

به روزرسانی های جدید الگوریتم گوگل، اهمیت زیادی به محتوای تازه به روز شده می دهند. به خصوص محتواهایی که در جستجوها به زمان حساس هستند (محتوایی که در یک برهه زمانی خاص بیشتر مورد جستجو قرار می گیرند. این نوع محتواها باید به روزرسانی سریعی داشته باشند). گوگل اهمیت زیادی برای این عامل قائل است و تاریخ آخرین به روزرسانی را برای برخی صفحات نشان می دهد. توجه داشته باشید که بسیاری از سایت ها بدون حتی 1 بک لینک فقط با این روش میتوانند در سریعترین زمان ممکن رشد بسیار ایده آلی داشته باشند در واقع از آنجایی که محتوا مهمترین عامل در رتبه بندی سایت ها میباشد توصیه میکنیم این مورد را کاملاً جدی بگیرید. زمانی که شما یک بروز رسانی منظم داشته باشید مثلاً هر هفته روز دوشنبه و به یکباره این بروز رسانی را متوقف کنید در حالی که رقبای شما در آن زمینه بروز رسانی ها را انجام میدهند میتواند به شدت به سایت شما آسیب بزند و رتبه شما را در نتایج جستجو کاهش دهد.

مقدار به روزرسانی محتوا

اهمیت ویرایش ها و تغییرات نیز به عنوان فاکتور جدید بودن مطلب شناسایی می شوند. افزودن یا حذف کامل بخشی از محتوا، نسبت به تغییر یک یا چند کلمه به روزرسانی چشمگیرتری محسوب می شود. فکر کنید شما بخشی را به محتوای خود می افزایید البته به صورت کاملاً حساب شده و اصولی ، در این حالت گوگل متوجه میشود که شما سعی میکنید مطلب خود را روز به روز بهتر و بهتر کنید و این از نظر گوگل اهمیت دارد. البته در آپدیت هایی که انجام میدهید سعی کنید از LSI ها استفاده کنید.

سابقۀ به روزرسانی صفحات

صفحات سایت هر چند وقت یکبار به روزرسانی شده است؟ روزانه، هفتگی یا هر 5 سال یکبار؟ به روزرسانی مکرر صفحات سایت نیز نقش مهمی در رتبه بندی وب سایت دارد. شما میتوانید در ذهن خود دو سایت را در نظر بگیرید ، اولی هر هفته 1 بار بروز رسانی میشود و دومی هر ماه یکبار بروز رسانی میشود، کدام یک بهتر است؟ بدون شک آن که هر هفته وب سایت خود را بروز رسانی مینماید بهتر عمل کرده است. گوگل برای هر سایت یک پرونده تشکیل میدهد و سوابق آن سایت را در پرونده ذکر میکند و این بروز رسانی ها نیز بخشی از سوابق میباشند که بهتر است آنها را انجام دهید تا در پرونده وب سایتتان ذکر شود.

برجستگی کلمات کلیدی

به کار بردن کلمات کلیدی مرتبط در 100 کلمه اول موجود در صفحه می تواند نشانه مرتبط بودن سایت یا کلمه کلیدی انتخابی می باشد. برجستگی کلمه کلیدی در واقع به قرارگیری کلمه کلید درون تگ عنوان، تگ H1، H2 و متا دسکریپشن بستگی دارد. اینکه شما بتوانید از کلمه کلیدی به نحو احسنت در تمامی محتوا استفاده کنید از هم معنی های آن استفاده کنید ، از کلمات مرتبط با آن استفاده کنید و به نوعی این کلمات کلیدی را در محتوا و همچنین تایتل صفحه و البته تیتر ها به کار ببرید میتوانید آن کلمه کلیدی را برجسته کنید و به گوگل بگویید که در مورد این کلمه صحبت میکنید.

کلمات کلیدی در تگ های H2 ، H3

به کار بردن کلمات کلیدی در این تگ ها می تواند نشانه کوچک و ضعیفی از مرتبط بودن سایت با کلمه کلیدی انتخابی باشد. زمانی که شما از کلمات کلیدی در تیترهای 2 و 3 استفاده میکنید گوگل متوجه این موضوع میشود که متن شما در بر گیرنده بسیاری از موارد در این زمینه میباشد به نوعی که در تیترها به طور دائم در مورد این موضوع بحث میکنید. این مورد خود یک سیگنال برای گوگل میباشد تا دلیلی بر رشد سایت شما در یک کلمه کلیدی باشد.

ترتیب قرار گیری کلمات کلیدی

ترتیب قرار گیری کلمات کلیدی در محتوای یک صفحه می تواند بر روی رتبه بندی بهتر سایت تاثیر بگذارد. به عنوان مثال جستجویی با عنوان روش های اصلاح موی گربه را در نظر بگیرید. صفحاتی که با عبارت روش های اصلاح موی گربه بهینه سازی شده اند رنک بهتری نسبت به سایت هایی خواهند داشت که با عبارت کلیدی چگونه موی گربۀ خود ر ا اصلاح کنیم بهینه سازی شده اند. به همین خاطر نیزKeyword Rresearch (تحقیق در مورد کلمات کلیدی) بسیار مهم است. سعی کنید همیشه کلمه کلیدی را در ابتدای جمله بیاورید زیرا به این صورت شما اهمیت آن جمله را در متن بیشتر خواهید کرد.

کیفیت لینک های خروجی

بیشتر سئوکاران فکر می کنند که لینک کردن به سایت هایی با اتوریتی بالا به ارسال سیگنال های اعتماد به گوگل کمک می کند. البته این نظر تا حدود بسیار زیادی هم درست است به طور مثال زمانی که سایت شما خود معرف وب سایت های معتبر میباشد مانند ویکی پدیا ، مانند سایت تد و از این دست سایت ها به نوعی در نظر گوگل معتبر خواهد شد. پس سعی کنید در لینک های خروجی نیز فقط به سایت های معتبر لینک دهید و سایت هایی که بعد از مدتی احتمالاً از دسترس خارج خواهند شد چراکه اگر اینگونه باشد دیگر گوگل اعتماد قبلی را به شما نخواهد داشت زیرا سایت های معتبری را به آن معرفی نمی کنید.

موضوع لینک های خروجی

بر اساس یافته های سایت MOZ، موتورهای جستجوگر ممکن است از محتوای سایتی که شما به آن لینک داده اید به عنوان سگینال برای یافتن موضوع سایت شما استفاده کند. به عنوان مثال؛ اگر صفحه ای دارید که در مورد خودروست، لینک دادن به صفحات مرتبط با سینما مفید نخواهد بود. در واقع اینجا طبیعی است که شما به یک سایت در حیطه خودرو لینک دهید ، چراکه شما تنها جایی که میتوانید لینک بدهید همینجا میباشد و جایی غیر از این برای شما طبیعی نخواهد بود در نهایت شما میتوانید به جاهایی لینک دهید که با خودرو در ارتباط باشد مثلاً یک فروشگاه قطعات یدکی و از این دست سایت ها… پس سعی کنید این مورد را به دقت رعایت کنید و به بهترین ها در حیطه کاری خودتان لینک دهید مثلاً من در سایت سئو هاب میتوانم به وب سایت MOZ لینک دهم چراکه این سایت در حیطه کاری من یعنی ” سئو ” میباشد.

دستور زبان و املا

به کارگیری صحیح گرامر و املا یکی از نشانه های کیفیت است. هرچند که مت کاتز در سال 2011 این موضوع را به طور کامل تایید نکرد. امروز بعد از گذشت سال ها میدانیم که گوگل سرویس تایپ از طریق ویس را راه اندازی کرد به همراه google docs تا بتواند گرامر و املای دقیق را در زبان های مختلف کاملاً بیاموزد. متاسفانه یا خوشبختانه گوگل هر سال در چندین زبان سطح درک خود را از آن زبان به 100% میرساند و امروز میتوانیم بگوییم در زبان فارسی بسیار نزدیک شده است به 100% و این میتواند یک نشانه برای تمامی وبمستران و سئوکاران باشد تا وب سایتشان را به صورت محتوا محور اداره نمایند و ارزش بیشتری به محتوا بدهند تا کاربر را علاقه مندتر نمایند.

محتوای غیر کپی

آیا محتوایی که در سایت و صفحات شما قرار دارد اصلی و توسط خودتان تولید شده است؟ اگر از یک سایت ایندکس شده کپی شده باشد نمی تواند همچون محتوای اصلی و ارجینال رتبه ای برایتان به همراه داشته باشد. البته اگر گوگل به وب سایت شما اعتماد داشته باشد میتواند رتبه خوبی را به شما اختصاص دهد اما در صورتی که وب سایت شما تازه کار است و محتوای کپی در سایت خود قرار میدهید متاسفانه دچار مشکلاتی خواهید شد که از این دست میتوانیم به جریمه شدن سایتتان توسط گوگل اشاره کنیم. گاهاً دیده میشود که بعد از چند ماه مطلبی که کپی کرده اید به کل از گوگل حذف میشود. نکته دیگر در رابطه با این موضوع این است که اگر شما یک مطلب عالی تولید کنید و دیگران مطلب شما را کپی نمایند گوگا اعتبار بیشتری به شما خواهد داد.

http://163.22.85.3/dyna/webs/gotourl.php?url=//seo-hub.info http://2011.fin5.fi/eng/news/gotourl.php?url=//seo-hub.info http://305-771-3089.neriumproduct.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info&The%20monks%20used%20to%20say%20%22ora%20et%20labora%22%20%E2%80%94%20pray%20and%20work.%20All%20of%20our%20recommendations%20have%20blogs%20with%20expert%20Christian%20dating%20advice%20and%20tips%20for%20succeeding%20online,%20such%20as%20how%20to%20pick%20the%20right%20pictures%20for%20your%20profile%20and%20ways%20to%20filter%20search%20results%20to%20match%20your%20needs.%20Chat%20rooms%20allow%20you%20to%20instantly%20talk%20with%20someone%20who%20catches%20your%20eye%20and%20make%20the%20conversation%20flow%20more%20easily. http://6thstreetgrill.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://aboutsite.xyz/site/seo-hub.info http://ac5five.men/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://academysportsandoutdoorssuck.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://activevideomail.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://andlinger.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://annrutledge.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://anti-medcorx.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://arbsport.ru/gotourl.php?url=//mfi.org/linksurl.asp?url=//seo-hub.info http://architectsatalaska.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://ariztia.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://avi-seguros.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://avonex.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://awin1.com/cread.php?awinmid=2225&p=seo-hub.info http://b-architects.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://b-kure.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://backforty.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://bargeronphotography.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://basco.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://batchmyink.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://bbs.whu.edu.cn/home/home/link.php?w=19096&url=//seo-hub.info http://bdoworld.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://birdlaw.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://blueknot.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://bookazine.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://brunoscheidt.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://carmaxautofinance.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://ceai.educacional.net/recursos/redirect.asp?url=//seo-hub.info http://cliptags.net/rd?u=//seo-hub.info http://coltsneck.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://colwell.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://connectwise.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://csimail.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://davincisurgery.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://decisionanalyst.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://deiracing.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://diseasemanagement.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://dixiestampede.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://domehomes.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://doshigroup.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://dotedesign.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://dstvisioninfo.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://dududu.net/seo-hub.info http://dyna.cpshs.hcc.edu.tw/dyna/webs/gotourl.php?url=//seo-hub.info http://eastbaysanitary.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://eca-vaud.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://echempax.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://emhc.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://englewoodreview.com/redirect.asp?uid=43722299&subsectionid=-1&adarrayid=64&adposition=0&linkurl=http://seo-hub.info http://equistar.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://executivesuccessprograms.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://f.rimbert.free.fr/meca/gotourl.php?url=https://seo-hub.info http://familyempowermentprocess.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://fani.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://farenterprises.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://featurevision.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://feedenergy.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://filsafatilmu.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://financial-strategy.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://fizgig.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info& http://genesimmonstongue.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://getlinkinfo.com/info?link=seo-hub.info http://gladstonemanagement.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://gorch-brothers.jp/modules/wordpress0/wp-ktai.php?view=redir&url=//seo-hub.info http://gotcreditunion.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://greenbushlogistics.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://hampus.biz/klassikern/index.php?URL=seo-hub.info http://handycoat.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://hannessnellman.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://harrymartin.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://hartfordcarinsurance.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://holidaybeats.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://host.rses.tyc.edu.tw/dyna/webs/gotourl.php?url=https://seo-hub.info http://hostworks.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://hspainfo.net/Redirect.asp?UID=5494362&SubSectionID=93&LinkID=84&LinkURL=seo-hub.info http://iamondemand.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://ichips.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://ihatetheacademyofart.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://ikeepbookmarks.com/ikb/golink.aspx?url=//seo-hub.info http://imagejuicy.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://imperialspecialties.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://insighter.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://internexus.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://invescofundsgroup.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://ipaygate.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://isocontainer.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://jp.ipdatainfo.com/www/seo-hub.info http://justiceleagueofbexarcounty.org/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://karkhanis.net/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://karlolson.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://kearsarge.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://keybase.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://laredotimes.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://legaldocs.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://lifescapes.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://login.oca.ucsc.edu/login?qurl=//seo-hub.info http://lootitnow.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://lupusamerica.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://mappingmigration.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://medcosucks.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://metos.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://mlsnet.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://moonlitexotics.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://move.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://myanmarbusinesslink.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://myh-dsupplysuck.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://nationallitigationpowerhouse.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://naturecheck.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://netsolmaildemo.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://networksolutions-sucks.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://new.weddingku.com/directory/redirect.asp?id=54837&dest=https://seo-hub.info http://nfpadvisor.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info/ http://niagaraonthemap.org/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://niupay.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://nobitalns157.net/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://nonohide.net/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://npghout.nl/newsletter/goto.html?url=//seo-hub.info http://oldmutualusa.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://onpointloans.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://orageous.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://orangeoxy.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://pasika.biz/away/?go=seo-hub.info http://pendrywhite.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://philipkdickaward.org/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://premsons.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://prorepair.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://proxy.library.jhu.edu/login?url=//seo-hub.info http://qualitysolutions.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://replacements.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://resource.lksh.ntpc.edu.tw/dyna/webs/gotourl.php?url=//seo-hub.info http://rickmercer.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://robertdeitz.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://ruckert.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://s-martfoods.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://samkovacs.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://sanijura.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://saratogian.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://school.shps.tp.edu.tw/dyna/webs/gotourl.php?url=//seo-hub.info http://screw-networksolutions.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://sentinel-ventures.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://sfmadvisor.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://showsiteinf.com/sites/seo-hub.info http://simplesend.com/simple/t.asp?url=//seo-hub.info http://sirand.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://southdakotaprivatefamilytrustcompany.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://spices.org/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://starting.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://sunmizer.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://surfliner.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://tacoqueen.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://tagit360.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://taxmavens.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://tempteccorp.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://theatrium.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://thelateshow.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://transformnation.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://truart.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://trucosgta5.org/wp-content/plugins/AND-AntiBounce/redirector.php?url=//seo-hub.info http://truworths.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://vantageone.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://washingtonairports.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://web.hcps.ptc.edu.tw/dyna/webs/gotourl.php?url=//seo-hub.info http://whistlingstraits.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://whois7.ru/m/seo-hub.info http://wineonweb.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://wood-harbinger.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://wrgrace.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://ww17.youi.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.1stepsolutions.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.aaatrade.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.aarpautoinsurance.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.aausucs.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.abc100.com.tw/gotourl.php?url=http://seo-hub.info http://www.academyofartfacultysucks.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.acordatherapeuticsinc.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.advisornetbenefits.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.aimprivateassetmgt.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.aimretirement.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.aksteelcorp.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.americancable.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.asheboro.com/asp2/adredir.asp?url=//seo-hub.info http://www.astrovox.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.beezen.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.beverageequipment.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.binningen.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.bizimmer.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.briceenvironmental.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.bungenorthamerica.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.businessdatainc.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.byasia.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.calculustutor.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.calculustutoring.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info& http://www.califpso.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.carolinahandling.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.center-pointenergy.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.cinemadelux.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.cn-eximus.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.collegegolf.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.commercialdivers.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.coolmail.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.courtprep.ca/includes/asp/redirect.asp?site=//seo-hub.info http://www.deebonner.com/Redirect.asp?Linkurl=seo-hub.info http://www.derbyfab.com/Dot_EmailFriend.asp?referURL=//seo-hub.info http://www.djps.chc.edu.tw/dyna/webs/gotourl.php?url=//seo-hub.info http://www.dom.upn.ru/redirect.asp?BID=2466&url=http://seo-hub.info http://www.e-ceptionist.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.ebaskin.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.enersolar.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.entergy-solutions.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.errandrunner.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.featureadvisor.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.funkydooryoga.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.gaylordchemical.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.globaltradingsystems.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.goldensection.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.goldoutlet.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.graniteschooldistrict.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.haight.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.hartfordclassaction.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.hartfordinsurancegroup.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info/ http://www.hcreducation.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.healthnewengland.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.houles.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.icmedicalsociety.org/signin.aspx?returnurl=//seo-hub.info http://www.iomguide.com/redir.php/seo-hub.info http://www.krazykat.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.lawgistics.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.lawter-international.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info/ http://www.legendsbk.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.lenderprise.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.lowrystate.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.lshinc.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.mantechcorporation.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.mectronic.com/scripts/redirect.asp?method=qs&company=Mouser+Electronics&partno=2643164051&url=seo-hub.info&mfgID=4605&companyemail=quotecenter%40mouser.com&NADID=9007 http://www.mercuryengineering.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.mercuryfloodinsurance.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.mhvfcu.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.michigandental.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.milojoentertainment.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.mobileread.mobi/?do=go&to=//seo-hub.info http://www.modot.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.myfirstadvantagebank.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.mysamplecloset.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.naderinger.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.newyear.ru/banrec/redirect.asp?id_all=3723-1&addurl=http%3A%2F%2Fseo-hub.info http://www.olympicarchives.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.olympictruce.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.orient-explorer.net/Redirect.asp?url=seo-hub.info http://www.osuustoimintakeskus.net/gotourl.php?url=https://seo-hub.info http://www.pageglance.com/seo-hub.info http://www.paleba.org/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.paulstanley.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.payforfun.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.penningtonassociates.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.pfcchangs.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.pinebeltchevrolet.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.pioneerclubs.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.planetricefoods.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.recycleamerica.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.redelephant.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.regencytravel.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.regionsite.com/externalLink.asp?URL=https://seo-hub.info http://www.rf-parts.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info/ http://www.richardweekley.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.rodstewart.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.rolandfood.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.safetysite.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.sagamorehotel.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.salonsuites.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.sandiegan.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.schumachercarpet.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.seatrade-usa.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.sedonacompass.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.seeinstructions.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.sentryselectincometrusts.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.smhs.kh.edu.tw/NewOpenLink.php?url=//seo-hub.info http://www.statshow.com/www/seo-hub.info http://www.tangentdesign.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.telesiscde.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.template-demo.org/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.thanksal.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.thebestimage.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.thegaragestore.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.thestationatwestside.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.tljh.ylc.edu.tw/dyna/webs/gotourl.php?url=//seo-hub.info http://www.ulyssespartners.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.usagitoissho02.net/rabbitMovie/gotoUrl.php?url=https://seo-hub.info http://www.usssteelcorp.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.vandevelde.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.vegasconfidential.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.visitez-nous.net/Redirect.asp?ID=10352&url=http://seo-hub.info http://www.vronline.it/pagina/cc_redir.asp?url=//seo-hub.info http://www.weddingku.com/directory/redirect.asp?id=5472&dest=https://seo-hub.info http://www.whitetiger.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.whole-deal.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.wineinsiders.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.winglungbank.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.worldextremecagefighting.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.wqes.tyc.edu.tw/dyna/webs/gotourl.php?url=//seo-hub.info http://www.ysles.tyc.edu.tw/dyna/webs/gotourl.php?url=https://seo-hub.info http://www.zahay.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www.zarin.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://www1.rmit.edu.au/redirect?URL=//seo-hub.info http://yanbalinternationalcorporation.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=seo-hub.info http://ymg-ssz.jp/cms/modules/wordpress0/wp-ktai.php?view=redir&url=//seo-hub.info http://yoko14145.com/mt/mt4i.cgi?id=3&mode=redirect&no=40&ref_eid=481&url=//seo-hub.info https://amp.ipaddress.com/websites/seo-hub.info https://apps.southernct.edu/dash/external/tat/go?url=//seo-hub.info https://blockads.fivefilters.org/go.php?url=seo-hub.info https://domainbigdata.com/seo-hub.info https://domaineverest.org/domain/seo-hub.info https://lcu.hlcommission.org/lcu/pages/auth/forgotpassword.aspx?returnurl=//seo-hub.info https://lincolnherald.net/Redirect.asp?UID=177528072&SubSectionID=-1&SectionSponsorID=354&LinkURL=https%3A%2F%2Fseo-hub.info https://lookup.tools/seo-hub.info https://online.uas.alaska.edu/online/passthru?href=//seo-hub.info https://site-stats.org/seo-hub.info/ https://stoswalds.com/service/util/logout/CookiePolicy.action?backto=//seo-hub.info https://t.caozha.com/alexa/?domain=seo-hub.info https://tsconsortium.org.uk/essex/primary/tsc/CookiePolicy.action?backto=//seo-hub.info https://uptime.com/seo-hub.info https://urlscan.io/domain/seo-hub.info https://webbanner.jobstreet.com/redirect.asp?id=19890&url=http%3A%2F%2Fseo-hub.info https://webns.co/www/seo-hub.info https://website.informer.com/seo-hub.info https://whois.lws.fr/seo-hub.info https://www.aaschool.ac.uk/PORTFOLIO/MICROSITES/microsite.php?return=graduate.php&title=landscape+urbanism&isbot=false&url=seo-hub.info https://www.acdlabs.com/account/logout.php?redirect=//seo-hub.info https://www.easycounter.com/report/seo-hub.info https://www.holiday.by/click?url=//seo-hub.info https://www.keyword-suggest-tool.com/search/seo-hub.info/ https://www.kultameren.fi/gotourl.php?url=//seo-hub.info https://www.odysseyofthemind.com/assoc_directors.php?assoc=GA&url=//seo-hub.info https://www.statscrop.com/www/seo-hub.info https://www.talahost.com/whois/seo-hub.info https://www.voecklamarkt.ooe.gv.at/system/web/default.aspx?redirecturl=//seo-hub.info https://www.welcomeargentina.com/arte/lodetere_1_1110x80/index_i.html?clickTag=//seo-hub.info

 • ۰
 • نظرات [ ۰ ]
  • acro
  • جمعه ۲۵ مرداد ۹۸

  دانلود سریال مانکن

  دانلود سریال مانکن با کیفیت ۱۰۸۰p و لینک مستقیم

  سریال مانکن با کیفیت عالی ۴K

  دانلود سریال جدید مانکن اختصاصی کاران مووی با کیفیت بالا

  دانلود سریال ” ایرانی مانکن ” با چهار کیفیت عالی و متوسط

  قسمت اول بزودی…

  دانلود سریال مانکن

  دانلود سریال مانکن

  نوع فیلم: اجتماعی – عاشقانه – درام

  محصول : ایران

  سال تولید : ۱۳۹۸

  کارگردان : حسین سهیلی زاده

  تعداد قسمت ها : ۲۶ قسمت

  کیفیت: BluRay 1080p

  بازیگران مانکن: حسین پاکدل, محمدرضا فروتن, محمد صادقی, مریلا زارعی, بهشاد شریفیان, امیرحسین آرمان, رابعه مدنی, فرزاد فرزین, همایون ارشادی, علی فرهنگی, لیندا کیانی, بهزاد محسنی, نفیسه روشن, الهام پاوه نژاد, نازنین بیاتی, رضا توکلی, پانته آ کی قباد, عارفه معماریان, بهزاد خلج, شبنم قلی خانی و…

  خلاصه داستان: شروع زندگی دو جوان با نام های کاوه و بیتا که فوق‌العاده رابطه عاشقانه است.اما به دلیل مشکلات اقتصادی و اجتماعی با مشکلات و چالش های فراوانی روبرو می شوند.همیشه عشق های بزرگ دشمنان بزرگی هم دارند.مانکن در ژانر خانوادگی، اجتماعی، و کاملا ملودرام، میباشد.این داستان کاملاً عشقولانه و در بستر آسیب های اقتصادی اجتماعی کشور و خانواده محوریت کلی این سریال می شود.امیدواریم از دیدن این فیلم خوشتون بیاد با کاران مووی همراه باشید…

  منبع : http://karanmovie.com/mankan-series

 • ۰
 • نظرات [ ۰ ]
  • acro
  • جمعه ۲۵ مرداد ۹۸

  hijab

  Hijab in Christianity

  In Christianity, women’s veils are considered obligatory. “If the purpose of hijab is to cover the body, it’s a common practice before Islam, and even before the advent of the religion of Christ, and its effects remain in Europe itself,” says Christian scholar Georgi Zidan. “Christianity not only did not change the Jewish religion’s rules on women’s hijab and continued its strict laws, but, in some cases, extended the step, and raised the need for hijab with greater emphasis, because in the Jewish Shari’a, Family and marriage were considered sacred, and even in Will Durant’s Civilization History, it was stated that “wedding at the age of 20 was compulsory, but from day to day When Christian celibacy, is considered sacred, no doubt will remain for the loss of stimulation and excitement, this school, women to observe complete coverage and avoid cosmetic, called for tighter. “

  In this regard, we take a look at the “Gospel”: “… and also give women their clothing, which is not merely goldsmiths and pearls, but dressed in costumes, but not May women argue for religious rigor … ” (Gospel, Paul’s Epistle to Timonus, Second Bottom, Col. 9-15). We also read about women’s dignity and faith: “And so women must be dignified, not indifferent, but alert and in every respect » (Gospel, Prophet Paul the prophet to Timonus, the third volume, verse 11.)

  Hijab in the Jewish religion

  The propagation of hijab between women of the Jewish people is not something anyone can deny or doubt. Historians have not only spoken about the tradition of hijab among Jewish women, but also to their many extremists and rigors in this regard. In the Book of Hijab in Islam, “although the coverage was not customary in Arabic and Islam was created, it was most prevalent in non-Arab nations.”

  In Iran, and among Jews and nations that followed the Jewish thought, the veil was far more severe than what Islam demanded. Among these nations, the faces  (faces and palms) were also covered. Even in some countries, it was not about wearing a woman’s look or a woman’s face, but a way of hiding a woman, making it a harsh habit.

  In the Torah, the tent and burqa that women wear with their faces and faces are explicitly mentioned, which indicates the quality of women’s clothing.

  Will Durant writes about hijab in Judaism: “If a woman were defying the Jewish law, for example, she would go to the public without a headscarf, or spoke in general, or spoke to anyone with men (non-husband) Or her voice was so loud that, as she spoke in her own house, her neighbors heard and the man was entitled to divorce her without paying a dowry. “

  Effect of hijab on Physical Health

  In addition to the effect of hijab on mental health, Hijab also plays a role in providing people with physical health. With the explanation that irregularity of the veil and the appropriate cover usually provokes the sexuality of the community, sexual stimulation in many cases ultimately leads to unlawful sexual relationships, and illicit sexual relationships also lead to dangerous illnesses such as AIDS, which are now dangerous. The most commonly reported illness is a human sacrifice and threatens to destroy the human race. Today, the number of people with serious diseases is increasing as a result of the spread of corruption and illicit sexual relations, which is one of the indisputable consequences.

  At the Tehran International Medical Seminar, organized by
  two dozen experts from sixty countries in the world, what is to be done in
  response to one of the participants who needed to stay safe from STDs? Mrs. Dr.
  m.od-uncan shouted, “obey the laws of Islam” while she was cursed.

  Undoubtedly, including Islamic law, which is the aspect of preventing corruption caused by sexual immorality, there are rules for regulating the correct relationship between the Muharram and the non-Islamic, and one of the most important laws for establishing the proper relationship between the Muharram and the non-Islamic law of the hijab and covering law in the face of Is not the law.

  The Effect of Hijab on the Formation and Consolidation of the Family Institution

  Undoubtedly, the family of the center of love and hope and
  research is the sweet aspirations of all young girls and boys; the young people
  consider marital life as a fulfillment of many of their aspirations and dreams;
  on the other hand, the family is the most important and fundamental social
  institution of the human society, and its impact In other social institutions,
  such as the institution of education and the institution of government and
  politics, it is undeniable. Therefore, the stability and solidity of the social
  institution of the family will also be useful in the firmness and solidity of
  other institutions of society.

   There is no doubt that one of the essential factors in building a family in compliance with the hijab. Because of the veil is fully adhered to and the sex only affects the relationship of the woman and the husband in the family environment, the young will tend to form a family by marriage and the established families will also have more excellent stability and ultimately the most benefit and Women will benefit in their own right because, with the solidity of the family, women will enjoy the affection and affection of their wives, but if women’s wickedness, wickedness, and makeup become irritating in society, and as a result of relationships An unprovoked and illegitimate sex is possible outside of the family environment, the pot Not only young people would not get married to start a family, but the family also constantly shaken, will fall. Because men will be vulnerable to seeing unhappy and wicked women, they will become weak, and as a result, the warmth of the family will be cold, and the affection of the family will hate its place because the legal wife is competing and preventing new sexual relations. To come

  7 Scientific Uses for Women’s Hijab

  1 Hijab protects women from persecution (especially from men)

  Men tend to entertain and
  enjoy themselves by looking at the prominences and specific parts of women’s
  bodies, and this can lead to the persecution of women. Also, keeping the hijab
  will protect women from any harassment (especially from men), because their
  body is worn by the veil.

  2 Hijab reinforces purity
  and chastity in women

  The hijab reminds
  themselves and others of the purity and chastity of Muslim women. Another
  benefit of the veil is that it shows that women are protected against all evil
  and temptations. Hence, they are usually clean and dangerous. However, the good
  character of women also strengthens the authenticity of hijab.

  Hijab Benefits 3: Hijab
  acts as a symbol of commitment

  Another benefit of the
  veil is that it acts as a symbol of a woman’s commitment to a man. No one else
  has the right to seek the pleasure of them, because they are solely affiliated
  with their spouse. Also, the hijab can act as a symbol of commitment to God or
  the religion of Islam.

  4 Hijab makes others
  focus only on female characters

  Compliance with the hijab
  means that women’s physical characteristics and beauty are covered; this causes
  others to focus only on their personality. In this way, veiled women are proud
  of not their physical features but their inner beauty.

  Benefits of Hijab 5:
  Decrease jealousy than others

  Women are always exposed
  to competitions, eyes, and eyes in the purchase and use of expensive clothes;
  Hijab reduces the negative impact of these competitions on the eyes and eyes
  and reduces the value and worth of other women. Also, all veiled women look
  like each other, and they can not be judged by the price of their clothes.

  6 Hijab improves women’s
  self-esteem

  As hijab improves purity
  and chastity in women, it can also help improve their self-esteem. Women’s
  self-esteem is measured according to how they are covered, while hijab
  compliance means raising and maintaining female dignity. Compliance with the
  veil is a way to increase women’s self-esteem, and the good personality of
  women can also increase their self-esteem.

  7 Hijab improves women’s
  health

  In addition to
  maintaining the purity, the veil also protects women’s health and well-being.
  Since the body of women is worn with hijab, it is protected against
  contamination and other possible damage. According to a study, veiled women
  lose 40-60 percent less heat than others. Hence, covering the head or observing
  hijab in cold months can help maintain their health.

  Hijab history

  According
  to texts from some historical sources, in most nations and religions,
  there has been a veil among women. Although history has gone through
  many ups and downs and sometimes exacerbated or relieved by the rulers’
  tastes, it has never been eliminated. Historians rarely mention
  primitive relatives whose women did not have an appropriate cover or
  appeared naked in the community. Scientists attribute the history of
  wearing and wearing women to our era before and after the Stone Age, the
  book The Woman in the Mirror of History, after a detailed plan of the
  causes and historical factors of the hijab,
  writes: Given the reasons mentioned and the study of works and The
  motifs involved are the emergence of hijab before pre-religious periods.

  The
  cover of women in the course of history is a symbol of women’s position
  in every culture and civilization. By studying history, we find that
  women in the East have a more solid and complete cover than Western
  women, which also indicates that the people’s view of women in a land
  like Iran has been different from that of Western women. Coverage of
  women in ancient Iran shows that Iranian women’s hijab, even before
  Islam entered Iran, was a full hijab and unique in the ancient world.

  Hijab in the Iranian-Turkish era

  In
  the Iranian-Turkish era, i.e., the regimes of the Ghaznavids, Seljuks,
  and Khwarizmshahids, women used a tent and an armchair covering the
  entire head. Usually, he hid his forehead, chin, and mouth, and the tape
  was closed on this forehead and the forehead. The other type of cover
  was about the same as the tent of the head and continued to cover the
  shoulders and hide almost the whole body. These caps were mostly white,
  green, and occasionally red.

  hijab in the Safavid era

  French
  Sharon commented on the coverage of women in the Safavid era on his
  travels: “The head of women is a white chest that reaches to the
  shoulder, and a white tent that only points behind it, and fastens the
  front of the face with cloth or lacing. At the same time, women wear
  their heads and wear them over their chests. “In her travel report,
  Eriaru states:” Women, when they leave the house, cover their faces with
  a white towel, and their tent covers the whole body. And their eyes are
  open. “

  During the Safavid period, the hijab has been very important. Women did not leave home without hijab during this period.

  http://millie.blogs.lincoln.ac.uk/2019/07/29/hijab-in-christianity/
  https://blogs.umass.edu/tprussel/hijab-in-christianity/
  https://you.stonybrook.edu/downloadarticle/2019/07/29/hijab-in-christianity/
  https://wp.nyu.edu/downloadbook/hijab-in-christianity/
  http://webbest.wordpress.ncsu.edu/hijab-in-christianity/
  http://blogs.bu.edu/kdupre/hijab-in-christianity/
  https://sites.psu.edu/bestbuy/2019/07/29/hijab-in-christianity/
  http://millie.blogs.lincoln.ac.uk/2019/07/29/effect-of-hijab-on-physical-health/
  https://blogs.umass.edu/tprussel/effect-of-hijab-on-physical-health/
  https://you.stonybrook.edu/downloadarticle/2019/07/29/effect-of-hijab-on-physical-health/
  https://wp.nyu.edu/downloadbook/effect-of-hijab-on-physical-health/
  http://webbest.wordpress.ncsu.edu/effect-of-hijab-on-physical-health/
  http://blogs.bu.edu/kdupre/effect-of-hijab-on-physical-health/


  https://sites.psu.edu/bestbuy/2019/07/29/effect-of-hijab-on-physical-health/


  https://sites.psu.edu/bestbuy/2019/07/29/7-scientific-uses-for-womens-hijab/


  http://blogs.bu.edu/kdupre/7-scientific-uses-for-womens-hijab/


  http://webbest.wordpress.ncsu.edu/7-scientific-uses-for-womens-hijab/


  https://wp.nyu.edu/downloadbook/7-scientific-uses-for-womens-hijab/


  https://you.stonybrook.edu/downloadarticle/2019/07/29/7-scientific-uses-for-womens-hijab/


  https://blogs.umass.edu/tprussel/7-scientific-uses-for-womens-hijab/


  http://millie.blogs.lincoln.ac.uk/2019/07/29/7-scientific-uses-for-womens-hijab/


  http://millie.blogs.lincoln.ac.uk/2019/07/29/hijab-history/


  https://blogs.umass.edu/tprussel/hijab-history/


  https://you.stonybrook.edu/downloadarticle/2019/07/29/hijab-history/


  https://wp.nyu.edu/downloadbook/hijab-history/


  http://webbest.wordpress.ncsu.edu/hijab-history-2/


  http://blogs.bu.edu/kdupre/hijab-history/


  https://sites.psu.edu/bestbuy/2019/07/29/hijab-history/


  https://sites.psu.edu/bestbuy/2019/07/29/the-importance-of-hijab-in-the-fashion-world/


  http://blogs.bu.edu/kdupre/the-importance-of-hijab-in-the-fashion-world/


  https://wp.nyu.edu/downloadbook/the-importance-of-hijab-in-the-fashion-world/


  http://webbest.wordpress.ncsu.edu/the-importance-of-hijab-in-the-fashion-world-2/


  https://you.stonybrook.edu/downloadarticle/2019/07/29/the-importance-of-hijab-in-the-fashion-world/


  https://blogs.umass.edu/tprussel/the-importance-of-hijab-in-the-fashion-world/


  http://millie.blogs.lincoln.ac.uk/2019/07/29/the-importance-of-hijab-in-the-fashion-world/

 • ۰
 • نظرات [ ۰ ]
  • acro
  • سه شنبه ۱۵ مرداد ۹۸

  مرجع آموزش زبان انگلیسی

  آموزش زبان انگلیسی : آیا می توانید در مورد رشته تحصیلی، کسب و کار خودتان و یا موضوعات دلخواه، حداقل ده دقیقه به انگلیسی صحبت کنید و یا حداقل 5 خط در مورد آن بنویسید؟

  آیا هنگام تماشای فیلم های زبان اصلی ( زبان انگلیسی ) می توانید بدون توجه به زیرنویس، گفتگوهایی که در متن فیلم انجام می شود را متوجه شوید؟

  آیا می توانید سخنرانی های افراد انگلیسی زبان که در حوزه مورد علاقه شما انجام می شود را در فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی پیدا کنید و آنها را متوجه شوید؟

  آیا می توانید فروشگاه ها و یا شرکت های مورد علاقه خود در خارج از ایران را پیدا کنید و با آنها تماس گرفته، گفتگو و درخواست اطلاعات کنید؟

  سایت لنگویج سنتر به شما کمک می کند و راهکارهایی نشانتان می دهد که بدون وابستگی به هیچ موسسه، استاد و یا وب سایتی در مسیر اهدافتان قرار گیرید و در صورت تمایل تا تبدیل شدن به یک سخنران حرفه ای انگلیسی مسیرتان را ادامه دهید.

  منبع: https://language-center.ir/english-language-learning

 • ۰
 • نظرات [ ۰ ]
  • acro
  • يكشنبه ۱۳ مرداد ۹۸

  سئو را از کجا بیاموزیم؟

  سئو را از کجا بیاموزیم سئوالی بود که بسیاری از افراد این را از من میپرسند و من به دنبال جایی میگشتم که به این دست از افراد معرفی کنم

  همین طور که در سطح اینترنت میگشتم دیدم توی سایت ویرگول یکی در مورد سئو نوشته بازش کردم و خوندم دروغ نگم از حرفه ای بودنش خوشم اومد ، کم کم که نوشته رو میخوندم احساس کردم واقعاً بهتر از این شخص رو دیگه نمیتونم برای آموزش پیدا کنم این میتونه جواب سوالام باشه یعنی منظور جواب سوال همون افراد یا دانشجوهایی که میخواستن seo یاد بگیرن...

  من مطلب رو خوندم بعدش خواستم بدونم ایشون چیکاره هستن رفتم تو پروفایلش تو سایت ویرگول دیدم زده 7 سال تو وب فارسی سئو کرده سایت ها رو و 4 سال تو وب غیر فارسی ، این خیلی عالی بود واقعاً وارد بود به سئو که تونسته بود هم تو وب فارسی هم انگلیسی کار کنه...

  خلاصه وارد سایتش شدم و اسم سایتش سئو هاب بود...

  دیدم چن تا پادکست هست که میشه گوش داد بهشون یکی رو زدم پلی بشه تا ببینم چی هست... دیدم خود همون آقا به نام ناصر رسولی داره خودش رو معرفی میکنه عالی بود عجب جایی بود زدم تو خال...

  3 تا پادکست گذاشته بود یکی 3 دقیقه که خودشو معرفی میکرد. یکی 50 دقیقه در مورد سئو داخلی و یکی 40 دقیقه در مورد سئو خارجی واقعاً عالی بود به هر کسی الان میگم اگه بخواد سئو یاد بگیره فقط یه بار بره به سایت سئو هاب تا بتونه خیلی چیرا بفهمه از سئو و سئوکار سایت خودش باشه چون من رایگان خیلی چیزا یاد گرفتم که تا حالا با پولم بهم نگفته بودن تو این کلاسای آموزش سئو

  منبع : سئو چیست؟

  منبع : آموزش سئو و بهینه سازی سایت برای موتور جستجوگر گوگل

 • ۰
 • نظرات [ ۱ ]
  • acro
  • شنبه ۵ مرداد ۹۸

  راهنمای خرید چاپگر با تجهیزات جانبی

  امکانات جانبی پرینتر

  پنج‌مین نکته‌ای که می بایست در خرید پرینتر به آن اعتنا کرد , تجهیزات جانبی پرینتر لیزری است که منجر تسهیل به کارگیری از آن در شغل های متعدد میگردد . تقریباً تمام چاپگرهای جوهرافشان , دارنده خصوصیت یکسانی میباشند , مثل یک سینی صفحه که میتواند نزدیک به 100 تا 150 ورقه ورقه را در خویش محافظت نماید , برخورداری از یک یاد برای ذخیره داده ها و امکاناتی از این قبیل که به طور کلی در تمام چاپگرها موجود هست .

  ولی بعضا از سازندگان چاپگرها , در چاپگرهای خویش تجهیزات جانبی دیگری قرار می دهند تا سبب ارتقا عملکرد و سهولت به کار گیری از پرینتر شوند . مثل ارتقاء حجم جاگذاری ورقه که بتوان تعداد بیشتری ورقه را در آن قرار بخشید , که‌این دلیل در محیط‌های اداری نقش فراوان مهمی دارااست . یا این که قراردادن یک رابط بی‌سیم کانال ‌802 . 11b برای رابطه با کامپیوترهای دیگر . همینطور ارتقاء میزان خاطر پرینتر که منجر ارتقاء سرعت چاپ در تصاویر گرافیکی میگردد . همگی از ویژگی‌های پرینتری است که تلاش را ارتقاء می دهد .

  چاپگرهای لیزری هم دارنده تجهیزات و ویژگی‌های جالبی برای به کارگیری در محیط‌های حرفه‌ای می باشند . مثل بضاعت و توان محافظت 200 تا 1500 برگه در سینی که منجر ارتقا سرعت چاپ و دوری از تأمین صفحه در زمان‌های کوتاه میشود .
  بیشتر پرینتر رنگی لیزری , دست‌کم داری 8 مگابایت خاطر برای ذخیره داده ها است که شما می توانید برای ارتقا سعی , اندازه خاطر را تا حدود 4 تا 5 برابر ارتقاء دهید . ولی خوب تر است برای شغل های اداری پرینتر خویش را دست کم به 32 مگابایت یاد مجهز نمایید تا سرعت انتقال داده ها شما به دستگاه چاپ ارتقا پیدا نماید .

  تنی چند از چاپگرهای لیزری به همراه خویش درایور هارد دیسک دارا هستند که به شما این قابلیت را می دهند که بتوانید فیلدها و عکس‌های فردی متبوع خویش را در آن ذخیره فرمایید و برای آن Password قرار دهید که هر فردی قابلیت و امکان دسترسی به آن را نداشته باشد .
  تنی چند از چاپگرهای جوهرافشان که قابلیت و امکان چاپ عکس با توجه بالا را دارا هستند , دارنده تجهیزات جانبی جالبی مثل یک پورت USB مستقل برای اتصال سیستم به دوربین‌های دیجیتال , همینطور شکاف‌های خاطر برای اتصال به اشکال گوناگون یاد و چاپ تصویر را دارا‌هستند .
  در‌این دستگاه چاپ برای سهولت کار یک صفحه نمایش LCD کوچک بر روی پرینتر قرار داده شده‌است که قبلی از چاپ عکس , می توانید عکس موردنظر خویش را درین LCD ببینید و آنگاه آن را برای چاپ بفرستید که‌این ادله منجر ارتقاء عملکرد شما می گردد و همینطور قابلیت چاپ عکس سوای رایانه همراه را به شما می دهد .

  چاپگر لیزری رنگی

  بعضا از اشخاص این تصور را دارا‌هستند که با خرید پرینتری لیزری و رنگی میتوانند به چاپ عکس بپردازند . این تصور تا به عبارتی حد که صحت دارد , خطا نیز است . آری میتوانید با پرینترهای لیزری رنگی عکس نیز چاپ فرمائید البته فراموش نکنید که پرینترهای لیزری برای چاپ عکس پباده سازی نشده‌اند . ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که پس برای چه امکان چاپ رنگی در پرینترهای لیزری درنظرگرفته شده است؟ پرینترهای رنگی و لیزری برای چاپ بروشور , کاتالوگ دربردارنده نوشته و انواع گرافیکی و عکس‌های محدود به کار میروند . با این پرینترها میتوانید عکسی همگی برگه به صورت رنگی چاپ نمائید ولی لطفا توقع این را نداشته باشید تا کیفیت چاپ نظیر کیفیت چاپ پرینترهای جوهرافشان باشد .

  سرعت و کیفیت چاپ

  پرینترهای لیزری معمولاً تمامی از وضوح ۶۰۰ dpi برای چاپ به کار گیری می نمایند و می‌توان ذکر کرد که‌این وضوح برای چاپ نوشته که وظیفه‌ی با اهمیت پرینترهای لیزری است کافی به لحاظ میرسد . با این وجود بسته به گونه فناوری چاپ دستگاه چاپ کیفیت چاپ می تواند متعدد باشد . ولی عمده‌ی پرینترهای لیزری کیفیت چاپ نیکی دارا هستند و مدل‌های کم‌کیفیت به‌تدریج یافت میگردد . مسئله‌ی دیگر سرعت چاپ است .

  در آخر برای خرید اینترنتی سایت بست رویو یکی از بهترین سایت های موجود می باشد که شما می توانید به آن دست پیدا کنید . در این سایت راهنمای خرید محصولات متنوعی را در اختیار شما قرار داده است . در واقع در کمترین زمان مناسب ترین کالا را برای شما معرفی خواهند کرد

  https://blogs.umass.edu/tprussel/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%DA%86%D8%A7%D9%BE%DA%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D8%AC%D9%87%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C/

 • ۰
 • نظرات [ ۰ ]
  • acro
  • سه شنبه ۱ مرداد ۹۸

  دو نکته مهم هنگام خرید پرینتر لیزری

  Speed ( سرعت چاپ )

  یکی دیگر از کارداران حیاتی در تعیین پرینتر , سرعت چاپ آن است . چون برای برخی از اشخاص , چه بسا یکسری ثانیه چاپ باتاخیر هم تأثیرگذار است .

  به همین خاطر , یکی‌از فاکتورهای اساسی در خرید پرینتر , سرعت چاپ آن است . اما یا این که این سرعت که بر روی چاپگرها درج شده شده‌است , یک سرعت حقیقی و واقعی در چاپ نوشته یا این که تصویر است یا این که نه؟

  تعداد صفحاتی که چاپگرهای جوهرافشان جان دار در بازار , سرعت چاپ آن‌ها در شرایط نوشته , در میان 5 تا21 برگه در دقیقه است . ولی در تست‌های انجام گرفته در چاپ نوشته چاپگرها , نزدیک به 2 تا 7 ورقه را توانستند به چاپ برسانند .

  همینطور در چاپ صفحه های گرافیکی , کارخانه‌های خالق داعیه کرده‌اند که چاپگرهای آن نزدیک به 2 تا 15 کاغذ در دقیقه را چاپ میکنند , البته در تست‌های انجام گرفته , سرعت چاپ حقیقی و واقعی آن ها نزدیک به 1 تا 3 برگه در دقیقه است .

  در پرینتر لیزری هم مورد همین طور است . یک دستگاه چاپ لیزری تک رنگ , توان چاپ 10 تا 18 برگه در دقیقه را داراست . چاپگرهای لیزری رنگی برای چاپ تصاویر گرافیکی , حدود 1 تا 4 برگ در دقیقه را چاپ میکنند که‌این میزان چیزی نزدیک به یک به هشت یه خرده است که خویش کمپانی داعیه میکند . پس مدام نباید در خرید دستگاه چاپ , صرفا به مشخصاتی که بر روی پرینتر درج شده شده‌است اتکا کرد و بایستی از افرادی که به صورت عملی از آن وسیله به کار گیری کرده‌اند , سؤال کرد .

  Print Quality ( کیفیت چاپ )

  یکی دیگر از خصوصیت هایی که در هنگام خرید پرینتر می بایست به آن توجه کرد , کیفیت چاپ است . کیفیت چاپ بسته به مدل تلاش و مصارف یوزرها , متعدد است .
  در‌حالتی که شما به چاپ متن‌های کیفیت خوب کیفیت عالی نیاز دارید . تمام چاپگرهای رنگی و سیاه و سپید لیزری در بازار متن‌های نوشتاری را به خیر چاپ می نمایند . ( پرینتر لیزری رنگی نیز در کشیدن نمودارها و تصاویر دو بعدی گرافیکی مضاعف خوب می باشند و آن‌ها‌را به نیکی چاپ می‌نمایند . )

  در چاپ تصاویر گرافیکی و عکاسی , دستگاه چاپ جوهرافشان تعیین قابل قبولی برای یوزرها همگانی تا غیرحرفه‌ای است . درصورتی که که شما تصویر خویش را بر روی یک ورقه گلاسه به چاپ برسانید , در این‌حالت نیز تصویر شما دقیق‌تر و زیباتر به چاپ م‌رسد و نیز میزان جوهر کم‌تری را مصرف خواهید کرد . ولی در شرایطی که استفاده کننده حرفه‌ای گرافیکی‌ می‌باشید , به صورت جدا به یک پرینتر لیزری نیاز خواهید داشت تا شایسته ترین کیفیت ممکن را به شما ارائه دهد .

  Cost per page ( هزینه هر ورقه )

  چهار‌مین نکته که بایستی در خرید پرینتر رنگی به آن اعتنا کرد , اندازه هزینه‌ای است که برای چاپ هر ورقه تولید می گردد . به دلیل آنکه که‌این ارزش با اندازه مصرف جوهر , به وسیله دستگاه چاپ ارتباط بی واسطه داراست .
  در چاپگرهای جوهرافشان , بها کلی جوهر تأثیر متعددی بر روی بها کلی دستگاه چاپ دارااست . غالبا , شارژ کارتریج‌های سه رنگ دارای اهمیت نزدیک به 21 تا 30 دلار و شارژ کارتریج مشکی نزدیک به 12 تا 30 دلار هزینه دارااست .
  در کشور‌ایران بعضا از این کارتریج‌ها , به صورت دستی لبریز میگردد . بازدهی این کارتریج‌ها نزدیک به 300 تا 800 ورقه است که طبق محاسبات انجام یافته چاپ هر برگه نوشته سیاه و سپید نزدیک به 1 تا 7 سنت و هر برگه رنگی نزدیک به 6 تا 18 سنت هزینه در بردارد .

  برای این خواسته تنی چند از کارخانه‌های تولید کننده , پیشنهادی در خصوص ارتقاء حجم کارتریج دارا‌هستند که توسط آن حجم بیشتری جوهر در اختیار استفاده کننده قرار می گیرد و با آن که بها کل کارتریج افزیش مییابد , به صورت کلی نسبت به کارتریج نخستین در هر ورقه چاپ کاهش مییابد .

  سایت بست رویو با تیم خود آماده است تا شما در خرید هر کالایی به بهترین نحو ممکن راهنمایی کند .

  https://you.stonybrook.edu/downloadarticle/2019/07/22/%D8%AF%D9%88-%D9%86%DA%A9%D8%AA%D9%87-%D9%85%D9%87%D9%85-%D9%87%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1%DB%8C/

 • ۰
 • نظرات [ ۰ ]
  • acro
  • سه شنبه ۱ مرداد ۹۸

  راهنمای بهترین پرینتر رنگی لیزری

  پرینترهای قابل حمل ‌‌‌ ( Portable printer )

  در‌صورتی‌که شما از کسانی می‌باشید که مدام در اکنون سفر میباشید , حتماً به چاپگرهای قابل حمل نیاز پیدا می کنید . خرید پرینتر قابل حمل امروزه یک کدام از پرطرفدارترین چاپگرها در کشورهای اروپایی و آمریکایی می باشند . این پرینترها مقدار مضاعف کوچکی دارا هستند که به راحتی می توانید آن را در هر جایی که خواستید حمل نمایید . از ویژگی‌های دیدنی این پرینتر , وزن کم آن است که نزدیک به 5 پوند وزن دارااست و به راحتی با باتری کار می‌نماید . این چاپگرها از تکنولوژی چاپگرهای جوهرافشان و یا این که روش تونرهای حرارتی ( ریبون ) استعمال میکند . با استعمال از ریبون , بر اثر فشار و گرمایی که داراست , منجر انتقال رنگ به ورقه و در سود تولید تصویر میشود , ولی مشکلاتی نیز در به کار گیری از چاپگرهای قابل حمل موجود هست که در‌این در میان می‌توان به کیفیت پایین‌تر از چاپگرهای جوهر افشان , سرعت چاپ ذیل , ارتقاء ارزش چاپ در هر برگه ( به صورت کل چاپ نوشته و تصاویر رنگی در هر کاغذ , برای دستگاه‌های قابل حمل فراتر است , برای این که تانک‌های این چاپگرها نسبت به پرینتر های جوهرافشان کوچکتر بوده و نمی‌توانند تعداد متعددی ورقه را چاپ نمایند . ) , و عدم وجود منابع تأمین برگه برخلاف چاپگرهای دیگر اشاره نمود , که در باب می بایست به صورت تک تک ورق‌ها را به پرینتر وارد نمائید .

  انرژی موردنیاز پرینتر قابل حمل , از باتری تأمین می گردد . در صورتی شما به چاپ تعداد متعددی ورقه نیاز دارید , یک باتری استاندارد ( NiCad ) Nickel Cadmium میتواند نزدیک به 90 کاغذ , دستگاه چاپ را در موقعیت شارژ بی نقص پشتیبانی نماید , سوای آنکه نیاز به شارژ مجدد داشته باشد اما در شرایطی‌که میخواهید بازه زمانی نوبت چاپ شما ازاین مقدار نیز بیشتر شود , میتوانید از باتری‌های خصوصی Ni – MH ( Nickel metal Hydride ) به کار گیری نمایید , به دلیل آن که میتواند بازه زمانی طولانی‌تری انرژی برای دستگاه چاپ تأمین نماید .

  تنی چند از چاپگرهای قابل حمل دارنده یک پیروزی از روی اختیار اسکنر می‌باشند که با افزودن آن , می‌توان از آن تحت عنوان یک اسکنر قابل حمل استفاده نمود .
  یکی دیگر از ویژگی‌های دیدنی این پرینتر, وجود یک پورت infrared است که به شما اذن می دهد داده ها خویش را در میان دستگاه چاپ و رایانه همراه فارغ از نصب هیچگونه رابطی انتقال دهید . همینطور این خصوصیت به شما این قابلیت را می دهد تا داده ها متبوع خویش را از PDA و نوت‌بوک به پرینتر منتقل نمایید . ( می بایست بدانید که رایانه شما می بایست دارنده دستگاه infrared باشد تا شما بتوانید از این قابلیت استعمال نمایید . )
  چاپگرهای قابل حمل قیمتی نزدیک به 150 تا 500 دلار دارا‌هستند که تمام یوزرها می توانند به راحتی آن را خریداری نماید و در مسافرت‌های خویش از آن به کار گیری نمایند .

  نکات مهم خرید پرینتر

  Resolution ( توجه چاپ )

  اعتنا چاپ در یک پرینتر , یک کدام از کارداران کلیدی در گزینش پرینتر است . توجه چاپ اصولا به تعداد نقاطی گفته می شود که در هر اینچ مربع از ورقه به وسیله دستگاه چاپ تولید می شود , که‌این نقاط روی ورقه , در دو جهت عمودی و افقی چاپ می گردند .
  به همین علت , در هنگام معرفی توجه چاپ پرینتر , آن را با دوتا معرفی می نمایند . نظیر 600*600 که او‌لین عدد مرتبط با توجه چاپ افقی و دومی عدد مرتبط با اعتنا چاپ عمودی است .
  امروزه بخش اعظم چاپگرها از اعتنا استاندارد 600* 600 پشتیبانی می نمایند که‌این ادله سبب ساز بوجود داخل شدن تصاویری با اعتنا بالا در طول چاپ می‌گردد . بیشتر چاپگرهای جوهرافشان دقتی نزدیک به 1200 * 2400 نقطه در اینچ را چاپ مینمایند , ولی در مدل‌های جدیدچاپگرهای جوهرافشان , این نقاط ارتقاء یافته و به حدود 1200 * 4800 نقطه در اینچ رسیده است .

  در آخر شما برای این که بتوانید یک پرینتر لیزری را درست انتخاب کنید کی توانید از سایت بست رویو استفاده کنید . همچنین خرید پرینتر از نیاز های مصارف خانگی و اداری محسوب می شود .

  https://wp.nyu.edu/downloadbook/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1%DB%8C/

 • ۰
 • نظرات [ ۰ ]
  • acro
  • سه شنبه ۱ مرداد ۹۸

  انواع پرینتر رنگی لیزری در بازار ایران

  پرینترهای لیزری سیاه و سپید ( تک رنگ )

  چاپگر لیزری تک رنگ همانند سیستم الکتروستاتیکی که در دستگاه فتوکپی موجود است , فعالیت چاپ را انجام می دهند که‌این برهان سبب ساز ارتقاء سرعت و عملکرد دستگاه چاپ میشود . یک دستگاه پرینتر لیزری سیاه و سپید صفحه ها متنی را کیفیت عالی مضاعف مطلوب , در بازه زمان کوتاهی چاپ می‌نماید . سرعت این گونه پرینتر در چاپ متن‌ها نزدیک به 6 تا 8 کاغذ در دقیقه در موقعیت تمام ورقه است . سرعت چاپ تصاویر گرافیکی سیاه و سپید هم در‌این پرینتر نزدیک به 2 تا 5 برگه در دقیقه است . چاپگرهای لیزری سیاه و سپید , شایسته ترین گزینش برای چاپ صفحه های متنی در تعداد بالا است . به ویژه در موقعی به تأثیر سعی پرینترها لیزری پی می برید که نیاز به چاپ نوشته با میزان فونت کوچک‌تر از 10 داشته باشید . در‌این موقع صریحا به تأثیر پرینتر لیزری سیاه و سپید در چاپ نوشته های ریز پی خواهید موفقیت . از ویژگی‌های جذاب استعمال از چاپگرهای لیزری تک , رنگ ارزش ذیل برای هر برگه چاپ است که به صورت کلی سبب کاهش هزینه بده بستان و با شارژ کارتریج می شود . همینطور به کار گیری از کاغذهای معمولی می تواند سبب ساز کاهش هزینه صفحه مصرفی در طولانی مقطع شود . به طور کلی یک پرینتر رنگی لیزری , شایسته ترین گزینش برای یک دفتر یا این که محیط اداری بزرگ است که نیاز به چاپ متن‌های مضاعف در روز دارا هستند . چاپگرهای لیزری قیمتی نزدیک به 300 تا 2000 دلار دارا‌هستند که برحسب مصرف و همت که دارا هستند , بها آن‌ها تغییر تحول می‌نماید .

  پرینترهای رنگی لیزری

  شایسته ترین گزینش برای چاپ تصاویر گرافیکی و عکس , یک پرینتر رنگی لیزری است که به جای به کار گیری از جوهر , از تونرهای CMYK برای چاپ به کارگیری می کند . این چاپگرها منجر تولید تصاویر گرافیکی و عکس کیفیت عالی فوق العاده می گردد که نیاز عکاسان و گرافیست‌های حرفه‌ای را برآورده‌ میکند . این چاپگرها در چاپ نوشته هم دارنده اقتدار چاپ قابل قبولی میباشند و نوشته های ریز را به خیر چاپ می نمایند . یکی‌از ویژگی‌های جذاب این چاپگرها , سرعت بالای آن‌ها در چاپ تصاویر و نوشته است که تقریباً با هیچکدام از اشکال چاپگرها قابل مقایسه نیست . یک پرینتر لیزری رنگی , توان چاپ 6 تا 8 ورقه نوشته تمام کاغذ و 1 تا 3 کاغذ تصاویر گرافیکی یا این که عکس را در دقیقه داراست . احتمال دارد یک کدام از نقاط ضعف این چاپگرها ارزش بالای آن ها باشد که برای بخش اعظم اشخاص خرید این دستگاه چاپ را ایراد نموده است . اما به یاد داشته باشید که مدام در کنار بها بالا , تجهیزات و ویژگی‌هایی موجود است که ضعف ارزش بالای آن دستگاه را می‌پوشاند . به طور کلی هزینه‌ای که برای چاپ هر کاغذ تصویر گرافیکی یا این که عکس در چاپگرهای لیزری به دست می آید , در مقایسه با یک پرینتر جوهرافشان , در تراز تحت تری قراردارد . این استدلال سبب کاهش هزینه بده بستان دوباره تانر می گردد . کلاً چاپگرهای لیزری برای مصارف ماهر کاربرد متعددی دارااست . اما استعمال یا این که خرید آنان در محیط خانه و برای شغل های همگانی چندان دیدنی به لحاظ نمی رسد .

  پرینترهای چندین کاره MultiFunction

  در شغل های اداری , وجود یک پرینتر چندین منظوره تأثیر زیاد متعددی بر روی سرعت کار دارااست و شما میتوانید در جایی کم‌تر , پرینتر , اسکنر , و دستگاه نمابر خویش را به صورت یک جا داشته باشید . با دستگاه MFD ” s ( multi Function devices ) شما به راحتی میتوانید ترکیبی از تمام وسایل بالا را در یک دستگاه داشته باشید که مجموعاَ این دستگاه نسبت به خرید تک تک وسایل نیز از ارزش ارزان‌تری برخوردار‌است و نیز جای کم‌تری را در محیط کاری به خویش اختصاص می دهد .

  سایت بست رویو با تیم کارشناسی قوی خود راهنمای خرید پرینتر لیزری را در اختیار شما قرار خواهد داد

  https://webbest.wordpress.ncsu.edu/%d8%a7%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%b9-%d9%be%d8%b1%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1-%d8%b1%d9%86%da%af%db%8c-%d9%84%db%8c%d8%b2%d8%b1%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86/

 • ۰
 • نظرات [ ۰ ]
  • acro
  • سه شنبه ۱ مرداد ۹۸

  راهنمای خرید چاپگر اچ پی

  درین مقاله هرآنچه که برای خرید یک پرینتر مطلوب نیاز دارید بدانید به تفصیل شرح داده شده است . خرید آگاهانه یعنی خرید موفق‌تر , پس جای درنگ نیست! چاپگرها یکی‌از اسباب و اثاث جانبی رایانه همراه میباشند که امروزه از اهمیت خاصی برخوردار می باشند .

  راهنمای خرید پرینتر
  پرینترها تلاش بالایی در کاربردهای گوناگون دارا‌هستند . امروزه بیشتر مردمان به یک دستگاه چاپ برای به کارگیری فردی در محیط کار و یا این که خانه نیاز دارا هستند . اما این اشخاص در هنگام خرید , بجهت بسیار بودن مدل‌های چاپگرها , در گیر سردرگمی میگردند و نمی‌توانند پرینتر مطلوب خویش را گزینش نمایند . در سطح نخستین , دسته دستگاه چاپ انتخابی شما به کاری که میخواهید با پرینتر خویش انجام دهید وابسته است . مثل چاپ نوشته و تصاویر گرافیکی سیاه و سپید و یا این که رنگی . این کارداران سبب ساز تغییرنوع پرینتر انتخابی شما می گردد . مثلا در حالتی که شما به چاپ تعداد متعددی صفحه های متنی احتیاج دارید , برای شما یک دستگاه چاپ لیزری تک رنگ مطلوب است . البته برای تصاویر گرافیکی و عکس , نیاز به یک پرینتر رنگی جوهرافشان یا این که لیزری دارید تا شایسته ترین سعی را داشته باشید .

  پرینترها براساس گونه مصرف و سعی , به 5 گونه گوناگون تقسیم میگردند :

  چاپگرهای جوهرافشان ( inkjet )
  پرینتر لیزری رنگی و سیاه و سپید ( monochrome printer & Laser color )
  چاپگرهای یک سری کاره ( Multifunction )
  چاپگرهای قابل حمل ( Portable Printer )

  پرینترهای جوهرافشان – Inkjet
  چاپگرهای جوهرافشان بوسیله پاشیدن قطرات ریز جوهر روی یک ورقه ورقه از روش منافذ ریزی که در هد موجود است , منجر بوجود آوردن تصاویر سیاه و سپید و رنگی در‌حد کیفیت مطلوب میشود . رنگ‌های دارای اهمیت در چاپگرهای جوهر افشان , به سه رنگ حیاتی تقسیم میگردد : لنگر پرینترهای جوهری خانگی – Deskjet پرینترهای جوهری اداری – Officejet پرینترهای جوهری منحصربه‌فرد عکس – Photosmart cyan ( آبی‌رنگ ) – Magenta ( قرمز رنگ ) – Yellow ( زردرنگ ) , که به همراه آن‌ها همرنگ سیاه هم موجود است که برای ساخت تصویر با رنگ مشکی به کار می رود . بعضا از چاپگرهای جوهرافشان , از ادغام سه رنگ دارای اهمیت , رنگ مشکی مرکبی به‌وجود می آورند که برای نوشتن نوشته چندان مطلوب نیست و رنگ آن به صورت مشکی متمایل به سبز یا این که آبی‌رنگ است . در خصوصی دیرباز چاپگرهای جوهرافشان , کارتریج‌های سه رنگ با اهمیت به یکدیگر متصل بودند و در صورت تمام شدن یکی‌از رنگ‌ها شما ناچار به بده بستان هر سه رنگ بودید . اما امروزه در چاپگرهای جوهرافشان , این سه رنگ از یکدیگر جدا شده‌اند . بیشتر چاپگرهای جوهر افشان از چهار رنگ با اهمیت تشکیل شده‌اند . البته شما برای چاپ حرفه‌ای عکس , به یک پرینتر با شش رنگ جداازهم احتیاج دارید که علاوه بر سه رنگ مهم و رنگ مشکی , دارنده همرنگ قرمز‌رنگ روشن و آبی‌رنگ روشن باشد که در ساخت تصاویر با رنگ های ارگانیک خیس تأثیرگذار است . سرعت چاپ در چاپگرهای جوهر افشان نزدیک به 6/2 ورقه در دقیقه است . این وضعیت برای چاپ نوشته مطلوب است و در چاپ تصاویر , سرعت چاپ یک دستگاه چاپ جوهر افشان , نزدیک به 3/2 ورقه در دقیقه است . به صورت کلی چاپگرهای جوهر افشان یک بها سنجیده را به شما ارائه میدهند و برای مصارف همگانی , تعیین قابل قبولی است . به یاد داشته باشید که چاپگرهای جوهرافشان صرفا برای مصارف همگانی کاربرد ندارد , بلکه مدل‌های حرفه‌ای این چاپگرها را می‌توان در محیط‌های عکاسی و مکان‌های حرفه‌ای هم به کار موفقیت . چاپگرهای جوهرافشان , قیمتی میان 150 تا 1200 دلار دارا هستند که سبب ساز ارتقا طیف گزینش برای یوزرها می‌گردد .

  خرید پرینتر رنگی لیزری یکی از نیاز های اداری و خانگی میباشد . از این رو سایت بست رویو بهترین راهنما را برای خرید این محصول در اختیار شما قرار می دهد . حال آن که باید توجه داشته باشید امکان خرید اینترنتی نیز برای کالای شما وجود دارد .

   

  https://sites.psu.edu/bestbuy/2019/07/22/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%DA%86%D8%A7%D9%BE%DA%AF%D8%B1-%D8%A7%DA%86-%D9%BE%DB%8C/

 • ۰
 • نظرات [ ۰ ]
  • acro
  • سه شنبه ۱ مرداد ۹۸
  تیم مهندسی آکروتیک با کادری مجرب در زمینه سئو ، تولید محتوا ، طراحی سایت و...
  نویسندگان